Bydlení s důchodci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 29.12.17 16:26
Bydlení s důchodci

Bydlíme s mužem v panelovém bytě kde jsou převážně důchodci a je to tedy očistec! v domě je neustáli puch že starých lidí když na chodbě otevřu okno za 5min je zavřené…mám takový pocit že si důchodci myslí že když tam bydlí 150let tak že jim to tam patří…hned při nastěhování zacal problémy stěhování malování atd takže se na chodbě naslapalo vytrela jsem třetí den ale to už jsem zaslechla jak si babky říkají jaký zde je bordel že to mám vytřít okamžitě. Sousedka pod náma po 3dnech malování a montování nábytku upozorňuje žádné bourání nic…za náma přišla a říká kdy konečně s tou rekonstrukci zkoncime? manžel jí řekl že se pouze maluje a montuje nábytek a že rekonstrukce vypadá trošku jinak…od té doby jsou s ní problémy když luxuju buší do stropu klepu řízky rány do stropu manžel se večer vysmrkal baba řve přes celý barák že děláme kravál…malé něco upadne na zem v tu ránu opět baba řve jako pavián a mlátí do stropu…to už manžel nevydržel a vynadal Babe spor se táhne už 2roky…podle sousedů kteří jsou v pohodě jsme se dozvěděl že baba není zcela v pořádku s hlavou…několikrát jsme si ztěžovali u zpravcove co ta baba dělá řekla že s tím nemůže nic dělat!!nedávno byla schůze a milá paní zpeavcova začla před vsema řešit naše problémy s babou…prý se to nedá vydržet že rušíme ostatní sousedy na námitku že nás baba otravuje věčným bušením do stropu i za blbě smrkání zpravcova jako když neslyší…je to peklo…manžel je poměrně vznětlivý takže si to nenechá líbit a to je právě podle ostatních špatně máme to přecházet!!to ale přeci nejde v bytě fungujeme úplně standardně…ale Babe prostě vadí i běžný chod domácnosti…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 26 Další »

Reklama

Reakce:

Diggy
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 29.12.17 16:42

Tak to musí být peklo, my se teď stěhujeme do paneláku, sice máme zvýšené přízemí a vedle nás nikdo, ale důchodců je tady požehnaně. Taky jsme slyšeli že nevytíráme když nosíme cihly tak máme po sobě hned uklidit, ale my jeli do další várku. Takže neporadím a počkám co napíši ostatní. Jinak my se budeme stěhovat tak za 6 týdnů

Borůvka1990
Kelišová 5373 příspěvků 29.12.17 16:43

Ani jsem to nedočetla, to se nedalo :,( Promiň ;)

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28312 příspěvků 29.12.17 16:45

Tolik zvratků na staré lidi se jen tak nenajde :poblion:.hnus.

Amys
Generální žvanilka 20664 příspěvků 29.12.17 16:46

Ty jo, trošku pokory by asi neškodilo. Ano, důchodci umí pěkně zatopit, ale stejně umí zatopit i mladší ročníky. Taky by mi vadilo, kdyby na chodbě někdo udělal bordel a neuklidil ho. To, že tobě to nevadí, neznamená, že to nemá vadit ostatním lidem. Proč si mají domů nanosit cizí barvu?
Jinak co radit, nejspíš jste věděli, do čeho jste šli, takže nezbývá, než byt řádně odizolovat a obrnit se trpělivostí. Taky jednou budete staří a budete chtít mít svůj klid.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28312 příspěvků 29.12.17 16:48

Dupající děti jsou taky lahůdka. A nejen pro důchodce.

inkakřivák
Extra třída :D 12653 příspěvků 29.12.17 16:49

@Annabela11 Styd se. To si myslíš, že když jsi mladá, tak musí všichni dělat podle tebe?
Když malujete, tak jakým právem roznášíte bordel do společných prostor? A když už, tak to máš vytírat ihned, každý den. Proč by si to cizí lidé měli nosit do bytu? Jo, a už se těším, až ty budeš ta baba. Fuj.

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12513 příspěvků 1 inzerát 29.12.17 16:51

Nedočetla jsem to, ale mít tě za sousedku musí být taky super, nechat tři dny bordel na schodišti fuj

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 29.12.17 16:52

@Amys Pokoru? a ke komu? k babe která buší do stropu i při zakaslani nebo když k nám přijede návštěva a Babe vadí že návštěva chodí po bytě? no patrně jsi nezažil zažila nic podobného! a jak jsme mohli vědět do čeho jdeme??? :zed: :zed:

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 29.12.17 16:53

Když otevřeš okno, tak cítíš puch ze starých lidí? :roll: Nepřeháníš to trošku? Holt v paneláku je třeba počítat se sousedy, a že s některýma z nich si nesednete. To jste měli jít někam do domu, když vás to tak moc obtěžuje. Promiň, přijde mi, že nemáš vůbec respekt ke starším lidem a máš tam hrozně chyb.

Příspěvek upraven 29.12.17 v 16:59

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28312 příspěvků 29.12.17 16:55
@Paola21 píše:
Když otevřeš okno, tak cítíš puch ze starých lidí? :roll: Nepřeháníš to trošku? Holt v paneláku je třeba počítat se sousedy, a že s některýma z nich si nesednete. To jste měli jít někam do domu, když vás to tak moc obtěžuje. Promiň, přijde mi, že nemáš vůbec respekt ke starším lidem a máš tam hrozně gramatických chyb.

je to naprosto tupá ženská, formou i obsahem. Škoda těchto stránek, co se to sem stahuje za lidi.

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 29.12.17 16:55

@inkakřivák ne my máme skákat podle těch co tu bydlí 150let!!přečti si to znovu!!

Uživatel je onlinehistep
Závislačka 2912 příspěvků 29.12.17 16:56

Kdyz jsme v panelaku delali curbes na chodbe, tak jsem tam teda vytirala 2× denne, ne az po trech dnech. Taky by se mi to nelibilo, a to nejsem zadna duchodkyne.
A uplne nejhorsi je nad hlavou mit plovouci podlahu a na tom dite.

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 29.12.17 17:00

@Paola21 Puch je cítit na chodbě!!zde se nevětra ani v létě! a respekt ke stáří jsem měla vždy i manžel ale nebudu mít úctu k někomu kdo ji nemá ke mě to je jasné ne? :zed:

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 29.12.17 17:01

… omyl

Příspěvek upraven 29.12.17 v 17:02

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 26 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvod Vondráčkové a Plekance: Jak číst vztahovou válku a k čemu schyluje

Je to jen pár hodin, co Tomáš Plekanec zveřejnil své prohlášení na Facebooku,... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama