Bydlení s partnerem - kdy?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.1.22 22:56

Bydlení s partnerem - kdy?

Kdy jste se sestěhovali s partnerkou/partnerem?

(Převážně pro studující VŠ)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
355
2.1.22 23:03

Já jsme s partnerem od střední školy od prvního ročníku. Přestěhovala jsem se k němu až v prvním ročníku VŠ - ihned v září vlastně, protože jsem začala pracovat a fungovat. A je to super:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.1.22 09:14

Po trech letech chozeni. Byla jsem tehdy ve druhaku na VŠ. Pritel tehdy nastupoval do prace. Bydleli jsme 3 ve sdilenem podnajmu u naseho kamarada. Bydleni doporucuji. Nez spolu 7 let chodit a treba se pak brat… Pri spolecnem bydleni se do hloubky poznate jinak spolu muzete x let chodit a uplne na 100% se nikdy nemuzete znat. Tot muj nazor a zkusenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
162
4.1.22 09:26

Na VŠ po půl roce chození, partner byl už pracující. Upřímně, bylo to brzo, určitě bychom se i dříve rozešli nebýt právě společného bydlení. Jelikož se však partner přistěhoval za mnou, překopal svůj život a byl to můj první vážný vztah se vším všudy, tak jsem si pak připadala za něj zodpovědná…

V druhém vztahu jsem se proto společnému bydlení fakt vyhýbala, strašně jsem se bála. Teď spolu začínáme bydlet téměř po 4 letech chození. (Nám se asi nic moc nezmění, vím, jak funguje doma, ale ten blok, že s chlapem už bydlet nechci, asi jen tak nezmizí.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat