Reklama

Bydlení s přítelem a jeho tátou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 02:16
Bydlení s přítelem a jeho tátou?

Zdravím holky, jdu na vás s prosbou o váš názor. Nejdřív se omlouvám za anonym, je to pro jistotu.
S přítelem jsme spolu skoro 7 let. Začínala jsem s ním, když jsem byla student, bydleli jsme u jeho rodičů. Rodiče se rozhádali, nedalo se to vydržet, tak jsme se před 3 lety odstěhovali do pronájmu, kde jsme do teď. Barák po rodičích nejspíš zůstane jeho tátovi a nabídl nám ať se nastěhujeme zpátky. Jsem z toho docela v rozpacích, myslím si, že by to nedělalo dobrotu. Sice bysme měli svůj byt, společná by byla jen chodba, zahrada… ale stejně. Přítel u táty dokonce i pracuje a příjde mi, že teď už je toho dost. Snažím se ho přesvědčit, že nechci bydlet pod jednou střechou s jeho tátou a on mi pořád dokola říká, že mu nic jinýho nezbývá, než tam jít bydlet. On by se v baráku cítil ve svém, ale co já? :( Když tam totiž přítel nepůjde, táta barák prý prodá a přítel se toho baráku nechce vzdát. Na jednu stranu mu rozumím, ale na druhou mi přijde, že mu je přednější barák s tátou než já. Moc dobře ví, že se mi tam nechce, ale kdykoliv navedu řeč, on je prostě rozhodlej, že tam půjde, že se toho baráku prostě nevzdá. Co myslíte? Každý názor pomůže, jít bydlet pod jednu střechu nebo se raději osamostatnit a najít si vlastní bydlení, kde budu nějaký čas sama? Jen tak na okraj, přítelovi je 27 a chce se vrátit bydlet zpět k tátovi :nevim: mě je 25

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 02:31

Ještě dodám.. jeho táta je typ člověka, kterej všude byl a všechno zná. Určitě víte, co tím myslím :P

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32981 příspěvků 10 inzerátů 02.08.18 05:28

Dopředu nelze říct, jestli to bude fungovat a jak. Znám rodiny, kde spolu bydlí v jednom domě i 3 generace, pracují spolu a jsou velmi spokojení. Jinde by se s tchánovci za týden povraždili. Napadá mě otázka, ty snad máš nějaké bydlení zajištěné sama a máš dostatek finančních prostředků k jeho zajištění? Protože jestli ne, nedivím se příteli, že když má zázemí, raději volí tuto cestu, než aby někde sháněl hypotéku a jel s příjmy na doraz. Vy si o tom promluvte, z tvé strany nevidím pádný důvod, proč tam nejít, jen to, že prostě nechceš.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 02.08.18 05:56

Nesla bych do toho.tchan si jistě najde nějakou přítelkyni,tak v dome sam nezustane.ze sveho okoli znam jen jedny,kterym souziti s tchanovci vyhovuje.a dalsich deset, kteří to zkusili a ti co mohli se od tchanovcu odstehovali,ti co nemohli tam vysloveně trpí.

Ano Andromeda
Stálice 94 příspěvků 02.08.18 06:15

Tak to zkus a uvidíš. :nevim:

prekvapenana2
Kecalka 232 příspěvků 02.08.18 06:25

Tak do pronájmu se můžeš vrátit kdykoliv, tak proč to nezkusit?

truelly
Závislačka 2633 příspěvků 02.08.18 06:54

„Tchán“ je tam sám? A uklízí, vaří si taky sám? Bacha na to, abys pak nemusela celý barák uklízet sama! Nastěhovat se jedině po určení pravidel předem, kdy co kdo jak a se kterými budou všichni souhlasit. Hlavně tam nevrážej žádné vlastní peníze na přestavby s tím, že by to pak nebylo odnesitelné…Jestli mi rozumíš. Prostě na tvém místě bych měla i do budoucna obavy, že barák bude jen příteli, popřípadě manželův a ty tam budeš jen za služku, co může kdykoli táhnout s holým zadkem…nehledě na to, že za čas asi budeš chtít děti.

ontar
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 02.08.18 07:05
@truelly píše:
„Tchán“ je tam sám? A uklízí, vaří si taky sám? Bacha na to, abys pak nemusela celý barák uklízet sama! Nastěhovat se jedině po určení pravidel předem, kdy co kdo jak a se kterými budou všichni souhlasit. Hlavně tam nevrážej žádné vlastní peníze na přestavby s tím, že by to pak nebylo odnesitelné…Jestli mi rozumíš. Prostě na tvém místě bych měla i do budoucna obavy, že barák bude jen příteli, popřípadě manželův a ty tam budeš jen za služku, co může kdykoli táhnout s holým zadkem…nehledě na to, že za čas asi budeš chtít děti.

Pořádná ženská se nebojí práce a radostně šlape do pedálů…

jenny.fields
Generální žvanilka 24584 příspěvků 02.08.18 07:08

Nesla bych. Souziti je vetsinou problematicke. Nic nebude tvoje. Jsi mlada .

truelly
Závislačka 2633 příspěvků 02.08.18 07:12
@ontar píše:
Pořádná ženská se nebojí práce a radostně šlape do pedálů…

Radostně…na svojem možná ano.

Uživatel je onlineterinka4444
Hvězda diskuse 66503 příspěvků 02.08.18 07:17
@Anonymní píše:
Ještě dodám.. jeho táta je typ člověka, kterej všude byl a všechno zná. Určitě víte, co tím myslím :P

těžká situace, ty nemáš volbu jít bydlet nebo nejít bydlet, ale jít bydlet nebo se rozejít. Upřímně, co udělat ti nechci radit, ale bydlet s Vševědem, to bude pravděpodobně časem peklo. Nehledě na to, jak se bude cítit tchyně, takže ještě z druhé strany nátlak. No, nechtěla bych to.

truelly
Závislačka 2633 příspěvků 02.08.18 07:26

@terinka4444 souhlasím, že se jedná o volbu jít tam bydlet, nrbo se rozejít. Přítel to má jednoduché, je tam doma, má k tomu místu citový vztah a chce mít barák. Ovšem jakou roli v tom budeš hrát ty, to záleží taky na něm.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1531 příspěvků 02.08.18 07:57

Nešla bych na stálo, jen na určitou dobu. Třeba kvůli šetření na vlastní bydlení. My se teď taky budeme stěhovat k manžela rodičům. Těch je plný barák, ale chceme poblíž stavět, takže jinou možnost taky nemáme. Nájem a hypotéku platit nemůžeme. A upřímně se toho děsím a to jeho rodinu zbožňuju a beru jako svou vlastní, ale furt nejsi ve svém a musíš se v lecčem omezovat a přizpůsobit. Jít tam „na stálo“ bez nějakého plánu do budoucna by mě tam nedostal nikdo ani párem volů :lol: Zůstala bych radši v nájmu. Taky v něm teď bydlíme.

joli31
Kecalka 293 příspěvků 02.08.18 08:09

Mám zkušenosti se soužitím s rodiči partnera. Nechci to tu rozebírat veřejně, jestli chceš, napiš mi sz.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9566 příspěvků 02.08.18 08:16

Ja bych to šla zkusit. Sama můžeš odejit bydlet vždy. Jako u nás by to nefungovalo, ale jsou rodiny, kde to problémy nedělá. Každopádně bych ale hned ze zacatku trvala na dodržování soukromí

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama