Bydlení u rodičů přítele, shánění podnájmu

Anonymní
5.11.19 20:39

Bydlení u rodičů přítele, shánění podnájmu

Ahoj, jdu si pro názory :) S přítelem jsme spolu lehce přes 5 let. Já studuji VŠ, on teď po VŠ nastoupil do práce. Já bydlím ve spolubydleni na bytě, on u rodičů. Když chodil do školy, přespával u mě na bytě a třeba 2× do týdne jsem byla já u nich, případně jsme jeli k našim. Přítel je vychovaný v tom, že bydleni jedině vlastní, podnájem je vyhazování peněz. Já to zase beru tak, že podnájem je přestupní stanice k tomu něčemu vlastnímu. A tady je kamen úrazu. Přítel už u mě na bytě v podstatě neprespava, protože to má daleko do práce. Tím pádem bychom se celý týden neviděli, takže ve dny, kdy mám volnější školu, jezdím k nim a přespávam tam, ale mám psa a jeho táta nikdy psa v domě nechtěl, no zatím to nějak trpí, když je to jenom občas, každopádně je mi blbý, aby se oni nějak ve vlastním domě podrizovali mně. S přítelem bychom chtěli bydlet spolu, preci jen po 5 letech už by se to celkem i hodilo a teď máme dvě varianty: přítel by rád, abych bydlela přechodně u nich, ale to já úplně moc nechci a taky svolil k hledání podnájmu. Bohužel už 3 měsíce nemůžeme nic sehnat, nemuzeme si dovolit platit velký nájem a pes je skoro všude problém.
Jak byste postupovaly vy? Byly byste dál na bytě a čekali, jestli se někde něco najde, i kdybyste měly přítele vidět třeba 1× týdně, nebo byste šly na tu přechodnou dobu bydlet k jeho rodičům?
Teď vedu sama se sebou takovej vnitřní boj, chci s ním být co nejvíc to jde, ale zase nechci být pod neustálým dohledem jeho rodičů.

Děkuju těm, co tenhle sloh dočetly až do konce.
Anonym z důvodu, kdybych náhodou omylem propalila něco na jeho rodiče :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6400
5.11.19 20:42

Počkala bych ve svém, určitě ne k jeho rodičům. Navíc se psem, kterého tam budoucí tchán nechce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1860
5.11.19 20:42

Hledala bych rozhodně dál podnájem :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13468
5.11.19 20:44

Zůstala bych v bytě. Já nejsem pro toho několikagenerační žití. To je často že se řekne to je na chvíli, z chvíle jsou měsíce, z měsíců roky, mezitím jsou děti, chlapovi se už pak nikam nechce, ženská je nešťastná… Pustis byt a kdyby bylo nejhůř nemáš se se psem ani kam vracet :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1237
5.11.19 20:53

S tchanovci urcite nee, to bych do vecera byla zrala na chocholouska, hledat dal podnajem, je ta prace nejak vyjmecna, prestehovat se treba nekam kde najmy nejsou vysoke. Nevim jak velkeho mas psa, ale s temi malymi pokud nekousou nabytek vetsinou problem neni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.11.19 20:55

Já to upřímně moc nedávala ani když jsem u nich bývala třeba přes prázdniny, mám s jeho rodiči fajn vztah, ale když na ně musím brát pořád ohled, tak mě to po pár týdnech dost prudilo :oops: Po psovi pořádně uklízím, je hodný, nesteka, ani o něm nevědí, takže mi tvrdí, že jim to nevadí, ale i tak mi to je blbý a kazit si tím vztahy…

Na druhou stranu to hledání a stále se opakující odmítání kvůli psovi mě už taky celkem točí :roll:
Nemluvě o tom, že se s přítelem ani skoro nevidíme a je to jak kdybysme spolu chodili tejden, pořád se domlouvat kdy, kde, jak..

• Nahlásit
  • Citovat
368
5.11.19 20:55

Určitě počkej… my jsme teď u přítelovo rodičů a… jako jsou hodní, ale chybí mi takové to moje… jak soukromý, nákupy, vaření a tak dále a tak dále… navíc pokud máš psa, ze kterého by nebyli nadšení… to si myslím, že by mohl být brzy velký problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2110
5.11.19 20:56

To miluju. Frajerka aby litala za linym typeckem, protoze je to chlap, ale chuderka to ma pak od tebe daleko do prace. To jako budete u rodicu 20let nez si neco koupite svyho? Je to skrt. Vzdyt se da bydlet i v paru v pokoji a mit spolubydlici - treba taky par. Ja bych si dupla a proste at si vybere. Pokud mu prijdou prachy dulezitejsi, nez vztah. Tak mas jasno. K jeho rodicum bych nesla. Proste ne. Vsechno by bylo podle nich a pritele. Ty bys byla furt jen jako treti kolo u vozu a po mesici by te zacli buzerovat za kazdou pic o vinu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2110
5.11.19 20:59

.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.11.19 21:00

O tom, ze mas psa se u novyho pronajimatele zminovat nemusis. Co jim je do toho. Ja nikdy stejne zadnyho majitele ani nevidela. Prisli jsme jen podpsat smlouvu, prachy jim chodili a 5let sme se nevideli :mrgreen:pokud nebydlej za rohem tak bych to nehrotila a nerikala jim nic.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.11.19 21:03
@Teris195 píše:
Určitě počkej… my jsme teď u přítelovo rodičů a… jako jsou hodní, ale chybí mi takové to moje… jak soukromý, nákupy, vaření a tak dále a tak dále… navíc pokud máš psa, ze kterého by nebyli nadšení… to si myslím, že by mohl být brzy velký problém.

Mluvíš mi z duše… je mi blbý nakoupit si vlastní jídlo, protože na mě koukají, jak kdyby mi jejich nebylo dobrý atd..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.11.19 21:05
@Anonymní píše:
O tom, ze mas psa se u novyho pronajimatele zminovat nemusis. Co jim je do toho. Ja nikdy stejne zadnyho majitele ani nevidela. Prisli jsme jen podpsat smlouvu, prachy jim chodili a 5let sme se nevideli :mrgreen:pokud nebydlej za rohem tak bych to nehrotila a nerikala jim nic.

Myslíš, že by nebyl problém ho zamlčet jo? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.11.19 21:11
@Peggy54 píše:
S tchanovci urcite nee, to bych do vecera byla zrala na chocholouska, hledat dal podnajem, je ta prace nejak vyjmecna, prestehovat se treba nekam kde najmy nejsou vysoke. Nevim jak velkeho mas psa, ale s temi malymi pokud nekousou nabytek vetsinou problem neni

Ta práce byla pro něj nejzajímavější z nabídek, může načerpat spoustu zkušeností, za dobrý peníze.. Mám psa 20 kg, většinou nikdo neřeší, co to je za psa, prostě jak zjistí, že mám psa, tak jakákoliv komunikace končí. Hledáme právě mimo Prahu s tim, ze bychom holt oba odjížděli.

• Nahlásit
  • Citovat
1237
5.11.19 21:16
@Anonymní píše:
O tom, ze mas psa se u novyho pronajimatele zminovat nemusis. Co jim je do toho. Ja nikdy stejne zadnyho majitele ani nevidela. Prisli jsme jen podpsat smlouvu, prachy jim chodili a 5let sme se nevideli :mrgreen:pokud nebydlej za rohem tak bych to nehrotila a nerikala jim nic.

Mama pronajima byt a ma ve smlouve dodatek, ze pouze kocky, papousek a hlodavci, ale v plastove klecy, driv tam mela najemniky a ty meli dobrmana, prokousal se tam zdi, znicil podlahu :cert: tak to udelala taklhe. Nevim jak tobe by se libilo kdyby ti cokl znicil byt…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1237
5.11.19 21:17
@Anonymní píše:
Ta práce byla pro něj nejzajímavější z nabídek, může načerpat spoustu zkušeností, za dobrý peníze.. Mám psa 20 kg, většinou nikdo neřeší, co to je za psa, prostě jak zjistí, že mám psa, tak jakákoliv komunikace končí. Hledáme právě mimo Prahu s tim, ze bychom holt oba odjížděli.

Manzel jezdi denne 140km a dava to, ted jak je driv tma tak jezdi asi o 10 min, celkove v lete to bylo o cca 10km delsi nez rano pres prahu,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama