Bydlení u tchánovců, psychicky to nezvládám

Anonymní
21.4.20 10:17

Bydlení u tchánovců, psychicky to nezvládám

Ahoj, potřebuji se prosím vykecat a nebo se ujistit, že v tom nejsem sama nebo poradit co dělat. Už jsem úplně zoufalá. Bydlime ve společném baráku s tchánovci(10 let), máme tedy pouze společný vchod, ale i tak… stačí. Vždy jsme vycházeli docela dobře, ale poslední 2 roky už to nejde. Nyní jsme ve fázi, že se ani nezdravím s nimi, oni ignorují i naše děti, přitom jen jsme si vyměnili názory, já jim řekla co se mi nelíbí (šmejdili nám v bytě když jsme byli pryč, vzali k nám do bytu dokonce mou švagrovou, aby ji ukázali novou kuchyň, bez našeho vědomí, takže jsem na ně trochu vlitla, opravdu mě to naštvalo). Naše děti jsou pro ně vzduch, přitom dítě od švagra je u nich neustále, pořád mu něco kupují a na narozený našich dětí si ani nevzpomenou :,( Začali nám dělat i naschvály, třeba v neděli v 7:30 začne tchán na cirkulárce řezat dřevo. Manžel se s nimi nechce hádat, vždy je jen v klidu požádá jestli by to nešlo udělat později, ale oni to neberou v potaz. Chtela bych se odstěhovat, ale bohužel teď má manžel nejistotu v práci a já taky, takže vůbec nevím co dělat, jak to přežít. Šli bychom i do podnájmu, ale jsme malinké město a nic tu zrovna v nabídce není a ani v okolí. Vždy, když je vidím, úplně mi buší srdce a je mi zle od žaludku. Je to čím dál horší.
Děkuji za vyslechnutí :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
21.4.20 10:27

Holka naprosto ti rozumim. Ja zazivala peklo 2.roky s tchanovci. Manzel jeste, kdyz jsme spolu nebyli, tak stavel hned vedle rodicu dum., vlastne na stejnem pozemku. Do vseho neustale strkali nos, do vyberu kuchyne, pracky a nakonec do vychovy meho syna z predchoziho vztahu. Tchyne neustale utocila slovne, manzel se me nikdy nezastal a dopadlo to tak, ze jsem s malym utekla. No fuj takovy deb..y uz nechci nikdy potkat! Moje rada, odstehujte se nekam do mesta kamkoliv, at mas od nich klid. Jestli manzel stoji pri tobe bud rada

• Nahlásit
  • Citovat
248
21.4.20 10:30

No jo, dvougenerační bydlení… Odstěhovat se, jiná rada není. A pokud to nejde, tak tchánovce ignorovat nadále a neřešit je. Šmejdění nechápu a taky bych vyjela, kdyby mi někdo prohrabával šufle, ale jinak nic lepšího než se odstěhovat neuděláš, bohužel…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6074
21.4.20 10:33
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji se prosím vykecat a nebo se ujistit, že v tom nejsem sama nebo poradit co dělat. Už jsem úplně zoufalá. Bydlime ve společném baráku s tchánovci(10 let), máme tedy pouze společný vchod, ale i tak… stačí. Vždy jsme vycházeli docela dobře, ale poslední 2 roky už to nejde. Nyní jsme ve fázi, že se ani nezdravím s nimi, oni ignorují i naše děti, přitom jen jsme si vyměnili názory, já jim řekla co se mi nelíbí (šmejdili nám v bytě když jsme byli pryč, vzali k nám do bytu dokonce mou švagrovou, aby ji ukázali novou kuchyň, bez našeho vědomí, takže jsem na ně trochu vlitla, opravdu mě to naštvalo). Naše děti jsou pro ně vzduch, přitom dítě od švagra je u nich neustále, pořád mu něco kupují a na narozený našich dětí si ani nevzpomenou :,( Začali nám dělat i naschvály, třeba v neděli v 7:30 začne tchán na cirkulárce řezat dřevo. Manžel se s nimi nechce hádat, vždy je jen v klidu požádá jestli by to nešlo udělat později, ale oni to neberou v potaz. Chtela bych se odstěhovat, ale bohužel teď má manžel nejistotu v práci a já taky, takže vůbec nevím co dělat, jak to přežít. Šli bychom i do podnájmu, ale jsme malinké město a nic tu zrovna v nabídce není a ani v okolí. Vždy, když je vidím, úplně mi buší srdce a je mi zle od žaludku. Je to čím dál horší.
Děkuji za vyslechnutí :srdce:

Takové soužití nikdy nedělá dobrotu…pokud někam jedete tak zamknout byt!!To že ignorují vnoučata je ubohost :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12316
21.4.20 10:35

Dvougenerační bydlení prostě nefunguje, téměř nikdy. nechápu, proč do toho lidi furt lezou. pryč, jiná rada není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6845
21.4.20 10:42
@debra.morgan píše:
Dvougenerační bydlení prostě nefunguje, téměř nikdy. nechápu, proč do toho lidi furt lezou. pryč, jiná rada není.

Ono, nekdy neni na vyber :( bohuzel..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1484
21.4.20 10:45

Moc dobře to znám. Já to vydržela 12 let no a nakonec jsem se i s dětmi odstěhovala bez něj protože on jít nechtěl. Už nikdy v životě bych do společného bydlení nešla!!! Nikdy!!! Nikdy!!! Nikdy!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6074
21.4.20 10:47

@Reaskiller Přesne tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12316
21.4.20 10:48
@Reaskiller píše:

někdo te nutí? vždy je na výběr. jen jsou lidi líný a pak se diví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.4.20 10:51
@debra.morgan píše:
Dvougenerační bydlení prostě nefunguje, téměř nikdy. nechápu, proč do toho lidi furt lezou. pryč, jiná rada není.

My jsme a velmi spokojení. Barák už je náš. Nemáme žádný problém se soukromím, nebo otravováním.
Zakladatelko, není šance, že by na vás rodiče dům přepsali?

• Nahlásit
  • Citovat
6855
21.4.20 10:54
@debra.morgan píše:
někdo te nutí? vždy je na výběr. jen jsou lidi líný a pak se diví.

Souhlasím. Vždy je na výběr, ale nasackovat se k tchanovcum je jednoduché a levné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52866
21.4.20 10:56

Co nejdříve se odstěhovat, do té doby zamykat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52866
21.4.20 10:58
@Reaskiller píše:

jak to? Dva lidi nedají dohromady ani na podnájem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3946
21.4.20 11:01
@debra.morgan píše:

Ale funguje, generace fungovalo a fungovat bude. Je to POUZE O LIDECH. Pokud chcou spolu žít a vycházet, tak se kompromis a cesta najde. Pokud nechcou, tak nechcou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11628
21.4.20 11:06

No co chceš slyšet? Měli jste být dávno pryč. Píšeš, že dva roky je to k nevydržení, ale zjevně to vydržet šlo, když ještě nejste pryč. Teď to půjde hůř kvůli současné situaci :nevim: Ale i tak si myslím, že kdo chce, hledá způsoby. Část baráku je psaná na vás? Nebo jste tam na dobré slovo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama