Bydlení v Estonské ulici v Kladně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bove
Nováček 2 příspěvky 26.02.18 10:17
Bydlení v Estonské ulici v Kladně

Dobrý den,

zvažujeme s manželem bydlení v Kladně, v ulici Estonská. Zaujalo nás to tam, ale ani jeden z nás nepochází z Kladna. Bydlíme v Praze, máme malé dítě a chtěli bychom bydlet ve svém a zároveň poblíž Prahy. Přišlo nám to jako dobrá volba, přesto bych ráda, kdyby se tu třeba našel někdo kdo tam bydlí (nebo poblíž) a napsal nám svůj názor na bydlení v této lokalitě.
Děkujeme!

Reklama

Reakce:

Anonymní  26.02.18 11:06
@bove píše:
Dobrý den,zvažujeme s manželem bydlení v Kladně, v ulici Estonská. Zaujalo nás to tam, ale ani jeden z nás nepochází z Kladna. Bydlíme v Praze, máme malé dítě a chtěli bychom bydlet ve svém a zároveň poblíž Prahy. Přišlo nám to jako dobrá volba, přesto bych ráda, kdyby se tu třeba našel někdo kdo tam bydlí (nebo poblíž) a napsal nám svůj názor na bydlení v této lokalitě.
Děkujeme!

Jsem z Prahy a bydlím v Litevské. Zvykli jsme si. Jsme tu spokojení.

Anonymní  26.02.18 12:36

Taky bydlím v Litevské (do Estonské se dívám z okna) a Estonská se mi moc líbí. Tichá ulice v lesíku. Jinak taky nejsem z Kladna, žiju tu 14 let a jsem spokojená.

bove
Nováček 2 příspěvky 26.02.18 15:02

Moc děkuji za odpovědi!
Dojíždíte za prací do Prahy? Dá se to ráno, není to moc ucpané? V nějakých jiných diskusích jsem četla, že je tam větší kriminalita - ale je větší než-li v jiném sídlišti - měli jste tam z tohohle někdy obavy?

Anonymní  01.03.18 13:58

Dojížděla jsem do Prahy dlouho. Autobusy jsou plnější, ale ten kousek se ustát dá. Na vlak je to 20 minut chůze, taky žádná tragédie a dostaneš se taky na metro.

Kriminalita se mi nějak větší než jinde nezdá, je teda fakt, že nám vykradli sklep. Ale to zas není tak neobvyklé i jinde na sídlištích. Z toho bych strach neměla.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlechta a Zahradníček se do jeskyně ponořili ráno 29. srpna 1970. Pak přišla bouře...

Celým světem v posledních dnech pořádně zahýbal příběh thajských chlapců,... číst dále >

Jiří Čunek debatoval s nejslavnější českou transsexuálkou. A bylo to ostré!

FTV Prima na svém Facebooku už nějakou dobu vysílá online pořad s názvem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama