Bydlení v Estonské ulici v Kladně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bove
Nováček 2 příspěvky 26.02.18 10:17
Bydlení v Estonské ulici v Kladně

Dobrý den,

zvažujeme s manželem bydlení v Kladně, v ulici Estonská. Zaujalo nás to tam, ale ani jeden z nás nepochází z Kladna. Bydlíme v Praze, máme malé dítě a chtěli bychom bydlet ve svém a zároveň poblíž Prahy. Přišlo nám to jako dobrá volba, přesto bych ráda, kdyby se tu třeba našel někdo kdo tam bydlí (nebo poblíž) a napsal nám svůj názor na bydlení v této lokalitě.
Děkujeme!

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.18 11:06
@bove píše:
Dobrý den,zvažujeme s manželem bydlení v Kladně, v ulici Estonská. Zaujalo nás to tam, ale ani jeden z nás nepochází z Kladna. Bydlíme v Praze, máme malé dítě a chtěli bychom bydlet ve svém a zároveň poblíž Prahy. Přišlo nám to jako dobrá volba, přesto bych ráda, kdyby se tu třeba našel někdo kdo tam bydlí (nebo poblíž) a napsal nám svůj názor na bydlení v této lokalitě.
Děkujeme!

Jsem z Prahy a bydlím v Litevské. Zvykli jsme si. Jsme tu spokojení.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.18 12:36

Taky bydlím v Litevské (do Estonské se dívám z okna) a Estonská se mi moc líbí. Tichá ulice v lesíku. Jinak taky nejsem z Kladna, žiju tu 14 let a jsem spokojená.

bove
Nováček 2 příspěvky 26.02.18 15:02

Moc děkuji za odpovědi!
Dojíždíte za prací do Prahy? Dá se to ráno, není to moc ucpané? V nějakých jiných diskusích jsem četla, že je tam větší kriminalita - ale je větší než-li v jiném sídlišti - měli jste tam z tohohle někdy obavy?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.18 13:58

Dojížděla jsem do Prahy dlouho. Autobusy jsou plnější, ale ten kousek se ustát dá. Na vlak je to 20 minut chůze, taky žádná tragédie a dostaneš se taky na metro.

Kriminalita se mi nějak větší než jinde nezdá, je teda fakt, že nám vykradli sklep. Ale to zas není tak neobvyklé i jinde na sídlištích. Z toho bych strach neměla.

Artojsa4
Povídálka 19 příspěvků 05.08.18 16:49

Přestěhovala jsem z Prahy - Dejvic do Kladna před rokem. Bohužel jsem to tu vůbec neznala a sehnala být levně ve špatně lokalitě, mezi Kauflandem a Tescem. Jsme tu druhé léto a jsem pevně rozhodnuta, že maximálně do skončení mateřské chci být pryč. Baráky okolo nás jsou plne Romů, sprostých nadávek a ran rozbitých věci, rvu děti, bordelu a hluku celkové. Možná jsou jiné části Kladna klidnější, bohužel můj první dojem opravdu není dobrý a rada bych zpátky buď na kraj Prahy, nebo do okolních klidnějšich vesniček - Hřebec, Přítočno, Velká Dobrá aj.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >