Bydlení v Jahodnici - a kde je ZŠ?

2.2.16 11:09

Bydlení v Jahodnici - a kde je ZŠ???

Nevím, kam zařadit mé téma, ale chci se zeptat, jestli jsou tady nějaké maminky, které bydlí v Jahodnici a mají školní děti. Právě se chystáme koupit bydlení v Jahodnici, ale hrozně mě odrazuje, že tam není škola. Kam tedy vaše děti chodí do školy? Do Počernic??? Dále se mi zdá, že ta dostupnost kamkoli není úplně nejlepší. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1963
2.2.16 11:24

Z Jahodnice máte poměrně na výběr - Klánovice, Počernice, Úvaly, či ne? I to dojíždění je myslím elkem O. K., je to o zvyku, ale Jahodnice není serdel světa a přitom má poměrně výhodu klidu a přírody :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Any11
2.2.16 11:44

@Ladybird146 Ja bych rekla, ze nejbliz je to do Kyji.

• Nahlásit
  • Citovat
2.2.16 11:47

@puntice jj děkuji, vím, že jsou v oikolí školy,…neříkám, že je to na konci světa, ale právě jedno dítě už od školky dovážím, tak jsem si říkala, že už druhé dítě vozit nechci :-) každopádně to, jaké bydlení seženu v Jahodnici pořád cenově vyhrává…no budu hledat dál :mrgreen: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.2.16 11:49

Spíš mě zajímá, jak jezdí děti…jestli je to dostupné raději busem nebo vlakem atd…asi sama nevím, prostě se v tom nějak plácám. Bydlíme v Malešicích a tam je všechno…tady z mého pohledu toto chybí (pošta, škola, Mudr ) prostě nevím, jestli se tam stěhovat jen proto, že tam koupíme výhodně bydlení a pak chudáci děti nebudou mít nikde nic… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1963
2.2.16 12:17

@Any11 máš samozřejmě pravdu :zed:

@Ladybird146 jsem idiot, nevím proč se mi promíchaly Jahodnice a KVĚTNICE!! :mrgreen: :roll:
V Jahodnici už vůbec problém s dojížděním a službami nevidím :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Any11
2.2.16 12:24

@Ladybird146 mam kamaradku, co tam bydlela (v te vilkove ctvrti), byla jsem tam celkem casto… do skoly teda jezdila jinam, ale vsude jezdila autobusem. Normalne tam jezdi autobus, myslim na Cerny Most. Rekla bych, ze ta dopravni obsluznost je tam slusna.

Poliklinika je taky kousek - Bioregena.

Je to hezky misto, mne se tam vzdycky libilo.

• Nahlásit
  • Citovat
2.2.16 12:33

@Any11 @puntice děkuju :kytka:…jsem asi zhejčkaná :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama