Bydlení V Milovicích na Mladé (Bydlení pod Lesem)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
VeronikaGreško
Nováček 4 příspěvky 01.06.19 16:13
Bydlení V Milovicích na Mladé (Bydlení pod Lesem)

Ahojte Maminky, ráda bych se Vás zeptala na bydlení v Milovicích, konkrétně část Mladá. Máme v plánu tam koupit byt v novém realitním projektu Bydlení pod Lesem. Byli jsme se v této části podívat, ale neviděli jsme snad nikoho jiného kromě cikánů, přitom je tam postavených spoustu nových bytovek a přišlo mi to tam takové rodinné. Nemáte někdo zkušenosti s touto městskou částí a nebo tam třeba dokonce bydlíte? :)

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 16:26

V Milovicich pracuji. Bohužel, je tam velká kumulace olaskych Romu. Na druhou stranu, budou se privatizovat byty, takže pokud vzrostou ceny nájmu, nebudou na to mít finance. Jsem sama zvědavá, jak to tam dopadne. Těžko radit, některé části jako staré Milovice jsou v pohodě, některé ulice jsou ale příšerné. Novostavba bude třeba v pohode.
Já bych si tam být nikdy nekoupila. Když už, tak Lysa nad Labem, Nymburk.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 16:32

Stydím se, tak proto anonym :oops:. Před měsícem jsme byli úplnou náhodou v Milovicích na pouti a fakt je to cikánov…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 16:47

Bydlíme přímo na Mladé a jsem tu nešťastná. Mladá je cikánská osada. Jsou tu všude, doslova. A pokud máte děti, tak bydlení tady už vůbec nedoporučuji. Máme tu 2 hřiště, která jsou jimi nonstop obklopená. Běžně 30 takových dětí. Jsou sprosté od útlého věku (3 let), drzé (běžně se nám hrabou ve věcech, odnáší je i přes zákaz), dělají strašný nepořádek,…jejich rodičům je to jedno. Dovolují si i na manžela a to je kus chlapa. Ten se samozřejmě nedá, ale já z nich mám strach a respekt. Jednou po mě házeli i kameny. :roll: Všude okolo je tu neskutečný nepořádek. V teplých dnech denně venku pod okny grilují, pouští ty jejich písničky, hrají na harmoniky, zpívají. Houfují se. Máme tu krásný byt a už po cca. půl roce jsme začaly hledat jiný a budeme se odsud stěhovat pryč. Jiné části Milovic jsou krásné, čisté…jen jsme pozdě zjistili, že je mladá vyhlášená za tu naopak nejhorší. Bydlet tu opravdu nedoporučuji.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 17:00

Také bydlíme v Milovicích, ale ve starých, na Balonce a rozhodně bych neměnila, jsme tu spokojení :palec: Je tu čisto, nekrade se tu (ťuk ťuk) a to necháváme pískoviště, odstrkovadla, prádlo na sušáku atd. venku, volně přístupné i přes noc a nikdy se nám nic neztratilo. Bohužel mám pár známých v Mladé, které tam jsou nešťastné a přesně, jak píší ostatní, cikánov, nepořádek, krádeže…Bohatě mi stačí, když za nimi jdu Mladou na návštěvu :?
Pokud možno, za koleje dál (resp. Tesco), nechodíme :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 18:40

My jsme před 3 rokama koupili byt na Mladé.. byly nově postavené takže super. Loni dodělali novou bytovku ale protože hypotéky jsou teď v podstatě nedosažitelný tak to ani nenabídli k prodeji ale udělali z toho sociální byty. Bála jsem chodit i ven se psem. Byt jsme nakonec pronajali a odstěhovali se jinam.

VeronikaGreško
Nováček 4 příspěvky 01.06.19 20:08

Moc Vám děkuji za vaše názory, musím říct, že jste mi teda otevřeli oči. Byli jsme se tam sice podívat, ale člověk to vidí jednou a neví, takže je to takové kupování zajíce v pytly. No po Vašich názorech jsme se rozhodli hledat jinde :D. Máme malé dítko a opravdu nechci, aby za náma neustále pochodovali cikoši. A na jakejch ulicích přesně bydlíte?

Váš příspěvek
Reklama