Bydlení v RD okolí Ostravska a Karvinska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 10:23
Bydlení v RD okolí Ostravska a Karvinska

Je zde rodina s dětmi, která žije v rodinném domě v okolí Ostravy, Rychvaldu, Orlové, Havířova, Dolní Lutyně apod. Jak zvládáte dopravu děti do Mš, ZŠ nebo na kroužky? Vozíte autem, využíváte MHD nebo pěšky?
Bydlíme v centru města v panelovém domě, kde je blízko školka, škola, DDM a ZUŠ. Cca 30 minut MHD do práce. Chybí nám kousek zahrady, kde bychom si mohli postavit gril, bazen, trampolínu a pěstovat bylinky, ovoce a zeleninu. Nedokážu si představit jak se dá pak skloubit dojíždění dětí do školy a na kroužky. Zda by ten kousek zahrady za to stál.

Reakce:
poHanka89
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 13.06.19 10:29

Mame RD v Dolni Lutyni, spise v jeji jedne odlehlejsi casti. Autobus tu jede tak 3× denne, vzdycky tak, aby se deti dostaly do a ze skoly. Jinak bez auta je to tezsi, ale da se to. Vlak je tak 2-3km, smer Karvina nebo Bohumin/Ostrava. Myslim si, ze trochu te logistiky stoji za vlastni dum se zahradou, neodesla bych do bytu ani za zlate prase.

Beckyttine5
Zasloužilá kecalka 539 příspěvků 13.06.19 11:07

My bydlíme v Klimkovicich v RD a neměnila bych.. jednak je zde pěšky kousek škola, školky, ZUŠ i centrum s různými kroužky, navíc zde jezdí často autobus a v Ostravě jsi za 10-15 minut.. ale my stejně využíváme auta, ale šlo by to i bez nich, v nejhorším..

Váš příspěvek
Reklama