Bydlet v bytě, kde žil muž s bývalou manželkou?

Anonymní
13.5.17 11:17

Bydlet v bytě kde žil muž s bývalou manželkou?

Ahoj, nechci ani tak radu, protože je to uzavřená záležitost - manželovi se v bytě líbí, máme extrémně výhodný nájem a by je na krásném slunném místě v dobré lokalitě! Přestěhovali bychom se pouze v případě, že by se nám narodilo další dítě, bydlíme v nájmu(jedno už máme a vjdeme se sem v pohodě) a už bchom se sem nevešli. Jinak je byt úžasný, bezbariérový, téměř naproti je tramvaj, jsou tu parky, vše při ruce, nemůžeme si absolutně stěžovat. Takže radu nehledm, apíš se chci zeptat, jaké jste měli pocity, když jste se nastěhovaly k partnerovi do bytu, o němž víte, že ho vybíral s bývalou partnerko. V našem případě ženou, vybavili si ho těsně po svatbě a za rok se rozvedli, a my dva už tu žijeme třetí rok. Takže na čas déle, ale jaké byste měly pocity vy?
S vědomím, že
- ten byt společně vybírali, lokalitu, atd, byli tu na prohlídce, rozhodli se si ho pronajmout.
- kupovali spolu v ikee téměř veškeré vybavení, barvu gauče, přehozy… některé utěrky jsou dokonce ještě od jejích rodičů a ručníky taky.

nevadilo mě to, ty runíky a povlečení a všechny cejchy jsou drahá záležitost na to, abych to celé měnila a připadalo mi to trochu hysterické. A ani mi to nevadí. Spíš mi to vadí jako celek. Podívám se na skřín a VÍM, že ona v ní měla oblečení…
kouknu na botník a vím, že si tam dávala boty… no vanu nekomentuju :DD

Spoustu věcí jsme tu časem měnili, koupili jsme si novou postel, pár nových ručníků a povlečení, ale jinak vše ostatní je tu vlastně pořád stejné… někdy si říkám, že kdyby se třeba přišla podívat, jak to tu je a jak se to tu změnilo…

je to zvláštní. nebo když má váš partner dům, který si postavil s bývalou.. atd Atd..vnímáte to? nevadí vám to? a jak to řešíte? děkuju…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

963
13.5.17 11:19

Kasli na to, neres

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.5.17 11:21

Asi by mi to nevadilo. Neda se svitit. A kdyz to vezmes prakticky, koupit si komplet novy vybaveni domacnosti je dost financne narocny, to bych to radsi skousla a za ty penize jela na nejakou dovcu. Vymenila bych jen serepeticky, co vymenit jdou, treba trosku zmenila usporadani bytu. Neres, co kde ona mela, ted jsi tam ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.5.17 11:25

Me by to vadilo desne.Vadi mi i to…ze mel manzel predemnou jine zeny…Predstava, ze bydlim v byte, kde bydleli spolu, bych nedala.Ani bych se tam necitila jako doma. Stacilo mi zit rok u nej a jeho rodicu…vedela jsem, ze tam mel i bejvalky.Fuj! :lol: nastesti mame svuj byt a vse je nove a jen nase :srdce: A obdivuju te, ze dokazes spat v jejim povleceni a utirat se do jejiho rucniku…ale asi jsem na tohle az moc jina a zarliva.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.5.17 11:25

Taky mi to chvilku vadilo, ale postupně jsme plno věcí vyměnili, teď už zůstala jen sedačka, koberec v chodbě a mikrovlnka, a i to bude za chvíli minulostí, chystáme se stavět a byt prodat, takže nakonec do nového vše vyhodím. Ale první dva roky mi byly dost nepříjemné. A to se nejednalo o manželku, ale pouze o bývalou přítelkyni.

• Nahlásit
  • Citovat
15286
13.5.17 11:28

Já se to snažím neřešit, ale to neznamená, že mě to občas nenapadne. Tedy spíš to, že jsem si to nezařídila sama. Takže to co se mi opravdu nelíbilo, je pryč. To co mi extra nevadí zůstalo a zabydlela jsem si to dekoračně po svém…třeba dětský pokojíček jsme teď dělali úplně nový, koupelnu atd…Najdi si tam kousek, kde se budeš realizovat a jinak si užívej krásného bytu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
13.5.17 11:31
@Anonymní píše:
Ahoj, nechci ani tak radu, protože je to uzavřená záležitost - manželovi se v bytě líbí, máme extrémně výhodný nájem a by je na krásném slunném místě v dobré lokalitě! Přestěhovali bychom se pouze v případě, že by se nám narodilo další dítě, bydlíme v nájmu(jedno už máme a vjdeme se sem v pohodě) a už bchom se sem nevešli. Jinak je byt úžasný, bezbariérový, téměř naproti je tramvaj, jsou tu parky, vše při ruce, nemůžeme si absolutně stěžovat. Takže radu nehledm, apíš se chci zeptat, jaké jste měli pocity, když jste se nastěhovaly k partnerovi do bytu, o němž víte, že ho vybíral s bývalou partnerko. V našem případě ženou, vybavili si ho těsně po svatbě a za rok se rozvedli, a my dva už tu žijeme třetí rok. Takže na čas déle, ale jaké byste měly pocity vy?
S vědomím, že - ten byt společně vybírali, lokalitu, atd, byli tu na prohlídce, rozhodli se si ho pronajmout. - kupovali spolu v ikee téměř veškeré vybavení, barvu gauče, přehozy… některé utěrky jsou dokonce ještě od jejích rodičů a ručníky taky.

nevadilo mě to, ty runíky a povlečení a všechny cejchy jsou drahá záležitost na to, abych to celé měnila a připadalo mi to trochu hysterické. A ani mi to nevadí. Spíš mi to vadí jako celek. Podívám se na skřín a VÍM, že ona v ní měla oblečení…
kouknu na botník a vím, že si tam dávala boty… no vanu nekomentuju :DD

Spoustu věcí jsme tu časem měnili, koupili jsme si novou postel, pár nových ručníků a povlečení, ale jinak vše ostatní je tu vlastně pořád stejné… někdy si říkám, že kdyby se třeba přišla podívat, jak to tu je a jak se to tu změnilo…

je to zvláštní. nebo když má váš partner dům, který si postavil s bývalou.. atd Atd..vnímáte to? nevadí vám to? a jak to řešíte? děkuju…

byt jako takový by mi nevadil, vybavení typu její povlečení utěrky od jejích rodičů rozhodně… že jí to nevrátíte? to nechápu? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
13.5.17 11:41

Tohle jsem řešila, když mi bylo patnáct, od té doby jsem naštěstí už dospěla :think: Ne, nevadilo by mi to, nikdy jsem nepřemýšlela nad tím, kdo koupil utěrku a já nevim co. Jeho penis byl v ní, taky mu ho předpokládám neuřízneš :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.5.17 11:46

Já jsem teda dost žárlivá, ale tohle by mi nevadilo…No když mu exmanželka po nějaké době ještě posílala zabalené krabice s jeho vecma, tak tam pribalila i postavičky ze svatebního dortu :roll: tak ty jsem na tajnacku vyhodila :oops: :D, když jsem to po čase řekla manželovi, tak se smál jo a ještě mu tam pribalila takovou tu dřevěnou kostku, jak tam jsou na ní polohy sexuální, tak to jsem taky vyhodila :P nevím, co tím sledovala :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.5.17 11:47
@radkka píše:
Tohle jsem řešila, když mi bylo patnáct, od té doby jsem naštěstí už dospěla :think: Ne, nevadilo by mi to, nikdy jsem nepřemýšlela nad tím, kdo koupil utěrku a já nevim co. Jeho penis byl v ní, taky mu ho předpokládám neuřízneš :nevim:
:potlesk: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5191
13.5.17 11:49

Mě to nevadilo ale kvůli tomu že jsem přišla do bytu který ona vybilila.Ani žárovky už nebyli když byli spolu :mrgreen: jen linka a koupelna. Vše ostatní si chlap kupoval už sám :D Spíš mě tenkrát napadlo jak to je u mého ex.Tam jsme komplet celý byt predelavali spolu. Měl tam i nějaké ručníky a povlečení, tenkrát jsem utíkala jen s tím nejnutnějším :D Mě by ty osobní věci byly asi taky nepříjemne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ZuzaMi
13.5.17 12:04

Byt jako takový by mi nevadil - zútulníš podle sebe, dokoupíš dekorace apod., ale povlečení a ručníky bych rozhodně vrátila bývalé a koupila nové..to mi jako šílená investice teda nepříjde.

• Nahlásit
  • Citovat
10756
13.5.17 12:05

Vadila by mi postel a vsechny ty luzkoviny, rucniky do kterych si utirala kdeco a osobni veci.Ani bych neresila, ze to je po jeho zene, ale ze to je proste z druhe ruky coz povazuju treba u prosteradla za tezkej ekl.Ale byt a vybaveni typu kuchynska linka, jidelni stul, koberce…to by me nechavalo naprosto chladnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
N0
76
13.5.17 12:31

Já bych s prominutím řekla: buď ráda, že máš vůbec kde bejt.)
No co, věci vyměň a utvoř dle svého.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19495
13.5.17 12:36

Skutečnost, že před tím zasouval jinam ti nevadí? Věci jsou jen věci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama