Bydlí tu někdo prosím ve Kbelích (Praha 9)?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 27.09.14 22:02
Bydlí tu někdo prosím ve Kbelích (Praha 9)?

Nabídli nám krásný velký byt na Železnobrodské ulici. Je to ale blízko letiště :-( Bydlíte tu někdo? Jak je to tu s hlukem z letiště? Děkuji moc!!! :mavam:

Reakce:
Eveelin
Echt Kelišová 9662 příspěvků 27.09.14 22:05

@sabrinafrompra­gue moje babička ve Kbelích bydlela. Když jsem byla malá, chvíli tam rodiče bydleli s ní. Asi do 10 let jsme za ní jezdili na návštěvy. Mně přijde, že hluk z letadel je tam docela velký. Ale myslím, že dospělí si na něj zvyknou. Asi horší to může být s malými dětmi. Pamatuji si, že jsem se tam letadel jako malá bála.

zichisek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.14 22:37

My bydlíme od letiště jakoby na druhou stranu, směrem k Rajské zahradě. Pěšky to mám k letišti ani ne 10 minut a hluk tu není vůbec. Jediný hluk co tu dělají letadla jsou ty, které letí ale na Ruzyň, tak se otáčí tady nad Kbelama, ale i tak to není hluk, jen člověk když je venku postřehne že letí letadlo.
A z Kbelského letiště zas není takový provoz.

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 28.09.14 00:29

@zichisek a můžeš prosím mrknout na tu Železnobrodskou prosím? www.mapy.cz Když jsme tam byli, hluk nebyl, ale to mohla být náhoda. Zase koupit za tolik peněz něco co by bylo hlučné, by bylo špatné. Dík moc!!!

zichisek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.14 00:32
@sabrinafrompra­gue píše:
@zichisek a můžeš prosím mrknout na tu Železnobrodskou prosím? www.mapy.cz Když jsme tam byli, hluk nebyl, ale to mohla být náhoda. Zase koupit za tolik peněz něco co by bylo hlučné, by bylo špatné. Dík moc!!!

Koukala jsem, máte to tak od letiště jak my asi a fakt není vůbec slyšet nic. pripadne se poptejte sousedu

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 28.09.14 00:33

@zichisek dík

soanpe
Závislačka 3138 příspěvků 28.09.14 07:52

@sabrinafrompra­gue kdybych nebydlela tam kde bydlim, tak Kbely beru ihned. Uzasne akce pro deti, park, obc. vybavenost…dal od metra, takze zadny smazky a homeless

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Václav Kuneš s Kloubkovou: Chtěli posunout vztah, namísto toho přišel rozchod

Ještě loni, když se choreograf Václav Kuneš stal novým porotcem taneční... číst dále >

Slováček s Gelemovou řádí v Egyptě, Patrasová vyhlíží jaro a trpí v Česku

Aprílové počasí s sebou sice může přinést příjemné jarní teploty, na velkou... číst dále >