Bydlíme spolu 4 dny v týdnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 22:39
Bydlíme spolu 4 dny v tydnu

Ahoj, chtěla bych váš objektivní názor. Je mi 23, příteli 25. Já ještě studuji, teď jsem dodělal a bakaláře. Přítel pracuje na HPP. Máme spolu malý byt 1kk v městě, kde pracujeme a studujeme. Tam spolu bydlíme, ale jen pondělí až pátek nebo čtvrtek. Na víkendy jezdíme každý k sobě domů, občas se navstevujeme mezi rodinama. Jde o to, že já se vracím do 2kk do nelehké rodinné situace. On k babičce a mamince, kde má oddělený být, ale all inclusive.
Ackoliv jsme spolu 4 roky, přijde mi tohle bydlení postavené na hlavu. Nemáme v bytě ani pračku, vše vozime domu. Přítelovi to tak vyhovuje, když s ním chci zůstat na našem bytě přes víkend, je nervózní, že slíbil, že půjde za touhle tetou, tam a tam. Řešením asi je i zůstat na bytě sama, taky jsem to tak dělala, ale nedělá mi to dobře, jsem uzkostnejsi povahy. ????
Je podle vás takovéhle soužití ok? Kdy jste se osamostatnily vy?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 22:42

Mě 22 a manžel nyní už tedy chtěl už první měsíc ať se nastěhuji. První dva roky jsme nejezdili ani pomalu k našim / cca 25km od nás. A ani k jeho rodičům. Byli jsme každou volnou chvíli spolu. Rodiče pouze narozeniny svátek Vánoce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 22:43

Jinak necelých 13 let jsme spolu.

Beckyttine5
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 07.06.19 22:44

Je to ok, chce být i se svou rodinou… časem si pořídite větší bydlení a zase to bude jiné.. zatím studuješ, tak je to jiné než když pracuješ a vydelavas..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 22:44

Na to ze kluk uz pracuje je to dost divne, ale vyuziva vzdaleneho mamahotelu. Zkuste si poridit pracku a ty zapracuj na sve uzkosti a zustavej v byte. Ja se osamostatnila v 16, muz az kdyz jsme se poznali v jeho 34 prestal vozit spinave pradlo mamince a koupil pracku, ale mel pak odeme full servis.

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1440 příspěvků 07.06.19 22:45

Mi to příjde divné. Občas zajet za rodinou nějaký ten víkend, ale zase jako pár společně když spolu bydlíte. A bez pračky bych to nedala ani náhodou. Já si prala vždy jak potřebovala. Něco se ušpinilo, ale třeba oblíbené triko apod…

Kfětoslava
Závislačka 2787 příspěvků 07.06.19 22:48
@Anonymní píše:
Jinak necelých 13 let jsme spolu.

Je ti 22 a 13 let jsi s manželem, jo?

Agusaguss
Povídálka 46 příspěvků 07.06.19 22:48

Zmenila bych jezdeni na kazdy vikend a vse okolo brzo nebo se to zabehne az.moc a nebude se chtit hnout do budoucna vic myslet na Vas

cuky_ducky
Stálice 71 příspěvků 07.06.19 22:52

Za mňa to divné je, pre niekoho nemusí byť, hlavné na tom je to, že to vadí a nevyhovuje tebe a preto je to treba riešiť. Porozprávaj sa s ním, narovinu a ak vám vzťah a komunikácia funguje tak to vyriešite. Rozhodne by som ale kúpila pračku, takto sa to ťažko nazýva spoločným bydlením, je to spíš taká lepší „kolej“.

jannina1
Závislačka 4733 příspěvků 07.06.19 22:58

Zatim jste jak spolubydlici na koleji, to se taky jezdi na vikendy domu:)
Nehraj s nim tuto hru, zustavej v byte.Kup pracku a domluv se s nejakymi znamymi nebo kamaradkou na programu. Uvidis zda-li se prida nebo mu to bude lhostejne, kdyz reknes, jak to bylo super!
Trochu bych ale byla na pozoru, kamaradka mela presne takoveho chlapa a rozesli se, daval prednost rodine.

Aduš8
Závislačka 4950 příspěvků 07.06.19 23:00

Já bych hlavně, být tebou, zapracovala na té tvé úzkosti. Nevydržel v bytě sama 2-3dny, to je fakt moc. Vždyť nemusíš jen sedět doma na zadku. Příteli bych navrhla, strávit každý druhý víkend s tebou, popřípadě místo návratu v neděli třeba sobotu… Mně poslední dobou přijde, že jakmile spolu dva lidé začnou žít, okamžitě se očekává, že rozpojí veškeré vazby okolo a věnují se jen jeden druhému. To je ale špatně. Já se klidně domluvím a odjedu na víkend od pátku do neděle a jsem vdaná, malé dítě beru s sebou. Manžel není mimino, já navštívím svoji rodinu, jeho to tam prostě delší dobu nebaví :nevim: pak se na sebe o to víc těšíme.

Zuzaja
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 07.06.19 23:05

Kupte pracku. Plus nekdy muzes jet s nim za jeho rodinou. Ja jsem taky jezdila, ale ne do bytu, ale o prázdninách na chatu, kde byla i jeho rodina. Moji rodinu tolik nenavstevuju.

Božislava
Závislačka 3153 příspěvků 07.06.19 23:16
@Kfětoslava píše:
Je ti 22 a 13 let jsi s manželem, jo?

U muslimů zcela běžné

veria
Nadpozemská drbna 25598 příspěvků 07.06.19 23:34

Vozit si ve 25 prádlo k mamince, notabene když už pracuje, je megadivne. Ze o víkendech pořad navštěvuje tety je snad ještě divnejsi. Prosad koupi pračky a najdi si na víkend nějaký program a uvidíš.

jannina1
Závislačka 4733 příspěvků 07.06.19 23:50
@Božislava píše:
U muslimů zcela běžné
:mrgreen:
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama