Reklama

Byl by pro vás takový rozchod těžký?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 15:22
Byl by pro vás takový rozchod těžký?

Dobrý den. Vzhledem k citlivosti tématu žádám o zachování anonymu nebo smazání tématu. Děkuji.
Zažila jsem za svůj život dva dlouholeté vztahy, jeden trval 11 roků, druhý 8, třetí vztah byl kratší, ten trval rok.
Vztahy skončily, protože ten první si našel jinou, byli jsme spolu moc dlouho a chovali jsme se k sobě jako bratr a sestra, nebylo to už udržitelné, dva poslední vztahy jsem skončila já - nespolehlivost, třetí vztah lhaní.
Před půl rokem jsem se seznámila s jedním mužem, na první pohled žádný krasavec, dá se říct, že neatraktivní muž - při těle, malý, svobodný, bezdětný, ale brzy jsem zjistila, že je velice hodný, že si rozumíme. On dlouhodobý vztah neměl nikdy, měl přítelkyni max. 2 měsíce.
Měl zájem o vztah se mnou a já jsem svolila.
Jde o to, že on je velice náladový člověk, takový morous, ale to je jeho povaha, mně to nevadí, já jsem totiž taky morous.
Vadí mi na něm ale jedna věc - páchne potem, sprchuje se, ale tím stylem, že nepoužije sprchový gel ani mýdlo, sprchuje se asi jen vodou, to jsem pochopila podle toho, že má na vaně jeden sprchový gel v průsvitném obalu, ze kterého vůbec neubývá.
Antiperspirant nepoužívá, trička si moc nemění.
V sobotu pro mě přijel a šel opravdu velice škaredě cítit potem. Přijeli jsme k němu, on na sobě pořád to triko, tak jsem mu řekla, ať si vezme jiné a navoní se antiperspirantem - těch má několik, ale vůbec je nepoužívá, jsou třeba 3 roky prošlé.
Jeli jsme totiž ke společným známým, na můj popud se navoněl, čisté triko si vzal. To špinavé dal do koše vedle pračky a já jsem si k němu čichla, byl to hnus, jak bylo cítit potem, to by jen tak někdo nedal.
Druhý den si na sebe vzal opět to triko, které měl u našich známých a už mu páchlo, já jsem byla strašně naštvaná, on to na mně poznal, tak jsem mu řekla, ať se navoní a vezme si čisté triko. On tak udělal a řekl mi, že kvůli tomu nemusím být naštvaná, že to mám říct rovnou.
Zavezl mě domů, jel ke svojí rodině, já jsem si šla domů připravit nějaké věci a
pak jsme jeli poprvé do domova mých rodičů, kteří v tu dobu nebyli doma, on věděl, že nebudou doma do večera, ukázala jsem mu dům a počítala s tím, že si dáme kávu a něco k jídlu tak, jak bylo předem domluvené.
On po chvilince řekl, že pojede už domů, ani nic na pití si nechtěl dát.
Nutno ještě dodat, že byl celý víkend divný.
Domluvili jsme se, že si ve středu zavoláme a v pátek si zajedeme do jednoho města.
Já jsem mu asi za hodinu poté, co odjel do našich rodičů zavolala s tím, že koncem září potřebuji někam zavézt - jedná se o cestu, která je 20 km tam, 20 km zpět, (ví, že budu mít auto k dispozici až začátkem října) to mi řekl, že neví, co ten den bude, že mu možná nepojede auto a začal se strašně vytáčet, což jsem u něj nikdy nezažila, ale jo, že mě tam odveze, řekl nakonec.
Ví, že bych ho za tu cestu třeba někam pozvala nebo měla zájem zaplatit, takže ví, že vypočítavá nejsem.
Vždy na něj bylo spolehnutí a nyní mi odpověděl takovou hloupost.
Zítra si máme zavolat a já si myslím, že to se mnou bude chtít ukončit, já jsem si na něj zvykla, i když ten vztah není, jak má být.
Nežijeme spolu, vztah máme půl roku, mně je 36 roků, jemu 46, oba jsme svobodní, bezdětní, máme svoje zázemí.
Bylo by vám líto, že tento vztah končí a bylo by vám líto, že s tímto mužem?
Ráda si přečtu názory nezávislých lidí.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10937 příspěvků 11.09.18 15:25
@Anonymní píše:
Dobrý den. Vzhledem k citlivosti tématu žádám o zachování anonymu nebo smazání tématu. Děkuji.
Zažila jsem za svůj život dva dlouholeté vztahy, jeden trval 11 roků, druhý 8, třetí vztah byl kratší, ten trval rok.
Vztahy skončily, protože ten první si našel jinou, byli jsme spolu moc dlouho a chovali jsme se k sobě jako bratr a sestra, nebylo to už udržitelné, dva poslední vztahy jsem skončila já - nespolehlivost, třetí vztah lhaní.
Před půl rokem jsem se seznámila s jedním mužem, na první pohled žádný krasavec, dá se říct, že neatraktivní muž - při těle, malý, svobodný, bezdětný, ale brzy jsem zjistila, že je velice hodný, že si rozumíme. On dlouhodobý vztah neměl nikdy, měl přítelkyni max. 2 měsíce.
Měl zájem o vztah se mnou a já jsem svolila.
Jde o to, že on je velice náladový člověk, takový morous, ale to je jeho povaha, mně to nevadí, já jsem totiž taky morous.
Vadí mi na něm ale jedna věc - páchne potem, sprchuje se, ale tím stylem, že nepoužije sprchový gel ani mýdlo, sprchuje se asi jen vodou, to jsem pochopila podle toho, že má na vaně jeden sprchový gel v průsvitném obalu, ze kterého vůbec neubývá.
Antiperspirant nepoužívá, trička si moc nemění.
V sobotu pro mě přijel a šel opravdu velice škaredě cítit potem. Přijeli jsme k němu, on na sobě pořád to triko, tak jsem mu řekla, ať si vezme jiné a navoní se antiperspirantem - těch má několik, ale vůbec je nepoužívá, jsou třeba 3 roky prošlé.
Jeli jsme totiž ke společným známým, na můj popud se navoněl, čisté triko si vzal. To špinavé dal do koše vedle pračky a já jsem si k němu čichla, byl to hnus, jak bylo cítit potem, to by jen tak někdo nedal.
Druhý den si na sebe vzal opět to triko, které měl u našich známých a už mu páchlo, já jsem byla strašně naštvaná, on to na mně poznal, tak jsem mu řekla, ať se navoní a vezme si čisté triko. On tak udělal a řekl mi, že kvůli tomu nemusím být naštvaná, že to mám říct rovnou.
Zavezl mě domů, jel ke svojí rodině, já jsem si šla domů připravit nějaké věci a
pak jsme jeli poprvé do domova mých rodičů, kteří v tu dobu nebyli doma, on věděl, že nebudou doma do večera, ukázala jsem mu dům a počítala s tím, že si dáme kávu a něco k jídlu tak, jak bylo předem domluvené.
On po chvilince řekl, že pojede už domů, ani nic na pití si nechtěl dát.
Nutno ještě dodat, že byl celý víkend divný.
Domluvili jsme se, že si ve středu zavoláme a v pátek si zajedeme do jednoho města.
Já jsem mu asi za hodinu poté, co odjel do našich rodičů zavolala s tím, že koncem září potřebuji někam zavézt - jedná se o cestu, která je 20 km tam, 20 km zpět, (ví, že budu mít auto k dispozici až začátkem října) to mi řekl, že neví, co ten den bude, že mu možná nepojede auto a začal se strašně vytáčet, což jsem u něj nikdy nezažila, ale jo, že mě tam odveze, řekl nakonec.
Ví, že bych ho za tu cestu třeba někam pozvala nebo měla zájem zaplatit, takže ví, že vypočítavá nejsem.
Vždy na něj bylo spolehnutí a nyní mi odpověděl takovou hloupost.
Zítra si máme zavolat a já si myslím, že to se mnou bude chtít ukončit, já jsem si na něj zvykla, i když ten vztah není, jak má být.
Nežijeme spolu, vztah máme půl roku, mně je 36 roků, jemu 46, oba jsme svobodní, bezdětní, máme svoje zázemí.
Bylo by vám líto, že tento vztah končí a bylo by vám líto, že s tímto mužem?
Ráda si přečtu názory nezávislých lidí.

Ne, nebylo.

Ivčis
Závislačka 3744 příspěvků 11.09.18 15:29

Ne nebylo, určitě se dřív nebo později objeví někdo voňavý ;)

terien
Echt Kelišová 7649 příspěvků 11.09.18 15:31

Ani by mě nenapadlo s někým takovým začít chodit :poblion:

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1114 příspěvků 11.09.18 15:33

nebylo to uz tady?jen s kamaradkou,ktere dohodila kamarada, u ktereho se casem ukazalo ,ze pachne :think:

modletin123
Stálice 56 příspěvků 11.09.18 15:35

Půl roku vztah ? A jak vypadalo to půl roku ? Hotového chlapa ve 46 letech chceš učit hygieně ? Žádný vztah on neměl - to o něčem vypovídá, ne ?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 15:37
@Kralikcek píše:
nebylo to uz tady?jen s kamaradkou,ktere dohodila kamarada, u ktereho se casem ukazalo ,ze pachne :think:

ne, nebylo Zakl.

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1114 příspěvků 11.09.18 15:43
@Anonymní píše:
ne, nebylo Zakl.

tak to si schvalne najdi, neuveris tu shodu… :kytka:

treba si holky vzpomenou na nazev diskuze......

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 15:47
@Kralikcek píše:
tak to si schvalne najdi, neuveris tu shodu… :kytka:treba si holky vzpomenou na nazev diskuze......

Prosím tě, já jsem z toho špatná, chci tady řešit sebe a ne jiný případ. Díky. Prosím, vyjadřujte se k tématu, jsem na tom fakt dost blbě. Díky za pochopení.

samá práce
Ukecaná baba ;) 2017 příspěvků 11.09.18 15:58

To už tu bylo včera. Holt si ho budeš muset koupat. Ale to jde vycvičit, párkrát přes tlamu a bude se ještě rád koupat a převlíkat sám a několikrát denně. ;)

Premek_Orac
Závislačka 4307 příspěvků 11.09.18 16:04

Zakladatelko,
víš co mi přijde, že klíčové ve tvém popisu je, že on měl zájem a TY JSI SVOLILA. Ts do toho vztahu šla s tímto. Což ve vašem věku na jednu stranu chápu, na druhou to prostě… není ono.
Pokud ho na z hlediska doby chybné návyky upozorňuješ a on se takto základní věc nenaučí, pak už ho těžko změníš. Přitom když to takto vnímáš ty, vem si, jak ho musí vnímat kolegové, známí atd. Škodí tím nejvíc sám sobě.
Na tvém místě bych ale nepředjímal, co se stane, až si zavoláte.

Petra Z
Hvězda diskuse 51928 příspěvků 11.09.18 16:10

Jo bylo to tu
A ne,tento rozchod by pro mě těžký nebyl.Naopak

kocourek88
Kecalka 318 příspěvků 11.09.18 16:21

heleď to je celkem jednoduché - pokud Ti vadí, že páchne potem, tak si s ním sedni a NAROVINU mu to řekni. Kup mu nový sprcháč a deodorant, řekni mu, že kvůli tomuto nechceš, aby počínající vztah skončil - ale že pokud spolu máte být, chceš, aby začal víc dbát o svojí osobní hygienu a trička si převlíkal každý den - třeba si to vezme k srdci. Ale nějaký říkání, aby si vyměnil triko a být kvůli tomu naštvaná mi přijde u chlapa s těmito návyky zbytečné. Ani vlastně nevím, jestli to pochopil, co po něm chceš.

Popravdě já bych s někým, kdo mi páchne být neuměla, ale každý to má jinak a pokud to není nějaký idiot, asi by mohl být schopý se to i naučit, pokud bude chtít…

Russet
Extra třída :D 10937 příspěvků 11.09.18 16:24
@Ivčis píše:
Ne nebylo, určitě se dřív nebo později objeví někdo voňavý ;)
Čerstvý pot by jí měl vonět, jinak k sobě moc chemicky nepasují. Dřív lidi nevěděli, co je to antiperspirant a jen se myli. A taky nesmrděli :nevim:

Russet
Extra třída :D 10937 příspěvků 11.09.18 16:25
@Anonymní píše:
Prosím tě, já jsem z toho špatná, chci tady řešit sebe a ne jiný případ. Díky. Prosím, vyjadřujte se k tématu, jsem na tom fakt dost blbě. Díky za pochopení.

Podle mě jsi tu před pár dny fakt psala…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >