Byl by to pro vás důvod k rozchodu?

Anonymní
7.2.21 00:41

Byl by to pro vas duvod k rozchodu - akce?

Ahoj, s pritelem jsme spolu 5 let, ctyri spolu bydlime. Deti nemame, jen psa a k tomu se chova nadherne. Ke mne je hodny, pracovity, doma pomaha, vazi si me. Je o par let mladsi, je mu 26 a kazdy vikend nekde sedi s kamaradama a pije. Akce casto patek i sobota klidne dorana. Takhle pil o driv, dokonce vic, ale ja byla zamilovama a nevidela to. Az spadly ruzovy bryle, ohradila jsem se a pak asi rok nepil tvrdej vubec, jen pivo. Ted se ale zacina vse vracet do puvodnich koleji, ne ze by domu lezl poctyrech, ale proste nejak mam dojem, ze je to pro nej dulezitejsi nez moje obavy z toho, jak to bude vypadat, az bude nekdy v budoucnu capart. Protoze akcim do 4-5 do rana kazdej vikend moc nerozumim. Chodim na akce obcas s nim, ale kolem pulnoci jdu domu vzdycky sama. Ja jsem samozrejme behem tech peti let taky dospela, tak to mozna ode me neni fer ho ted tak soudit. No ale samozrejme druhej den neni schopnej niceho, slibil treba ze zajede v sobotu pro granule, ale rano mu bylo nanic, tak spal, ale odpoledne uz sel za kamosema. Jindy nemohl nekam jet celou nedeli, protoze si nebyl jisty, jestli muze ridit. Pres tyden pije dost vyjimecne, spis vubec. Jsem zbytecna hysterka, co ho nenecha vyblbout, kdyz „jeste muze“ nebo by vas to taky zlobilo? Diky za nazory

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
327
7.2.21 00:50

No.. :?,dle všeho co zde čtu zřejmě „pije dost“ :roll:.Nevidí do vztahu člověk, ale dle poznatků co zde uvádíte..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11478
7.2.21 00:51
@Anonymní píše:
Ahoj, s pritelem jsme spolu 5 let, ctyri spolu bydlime. Deti nemame, jen psa a k tomu se chova nadherne. Ke mne je hodny, pracovity, doma pomaha, vazi si me. Je o par let mladsi, je mu 26 a kazdy vikend nekde sedi s kamaradama a pije. Akce casto patek i sobota klidne dorana. Takhle pil o driv, dokonce vic, ale ja byla zamilovama a nevidela to. Az spadly ruzovy bryle, ohradila jsem se a pak asi rok nepil tvrdej vubec, jen pivo. Ted se ale zacina vse vracet do puvodnich koleji, ne ze by domu lezl poctyrech, ale proste nejak mam dojem, ze je to pro nej dulezitejsi nez moje obavy z toho, jak to bude vypadat, az bude nekdy v budoucnu capart. Protoze akcim do 4-5 do rana kazdej vikend moc nerozumim. Chodim na akce obcas s nim, ale kolem pulnoci jdu domu vzdycky sama. Ja jsem samozrejme behem tech peti let taky dospela, tak to mozna ode me neni fer ho ted tak soudit. No ale samozrejme druhej den neni schopnej niceho, slibil treba ze zajede v sobotu pro granule, ale rano mu bylo nanic, tak spal, ale odpoledne uz sel za kamosema. Jindy nemohl nekam jet celou nedeli, protoze si nebyl jisty, jestli muze ridit. Pres tyden pije dost vyjimecne, spis vubec. Jsem zbytecna hysterka, co ho nenecha vyblbout, kdyz „jeste muze“ nebo by vas to taky zlobilo? Diky za nazory

Má nějaké jiné koníčky než hospodu a kámoše?
Byl někdy nějaký víkend doma bez hospody?
Děláte něco o víkendu spolu? Výlety, sport, kultura? Nebo prostě spí a pak kámoši?
Ten chlap musí být hrozně nudnej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
7.2.21 00:58

Dřív jsi to „neviděla“, domluvili jste se na kompromisu, ale ty začínáš plánovat rodinný život a najednou ti vadí všechno…
Zkus si s ním o tom znova promluvit, že ti to vadí, že s ním chceš být víc rodina, podnikat s ním věci a domluvit se na něčem, co bude vyhovovat oboum.
Pokud jsou mu přednější kámoši a hospoda.. s někým takovým chceš žít, mít dítě? Hlavně upozornění - dítě chlapa nezmění.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 01:02

@Lucie_Sx ale jo, treba jednou za mesic je se mnou o vikendu doma. To bych mu krivdila, kdybych tvrdila, ze ne. Konicky nema extra zadne. Jinak obcas kino, obcas restaurace (cca 6× do roku, coz letos temer nic), na vylety na jaro a v lete jezdime. Pak nejake koncerty, pres leto obcas tenis.
Zakl.

Příspěvek upraven 07.02.21 v 01:23

• Citovat
  • Nahlásit
2599
7.2.21 01:04

Ano, byl by to pro mě důvod k rozchodu. A čím dříve, tím lépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11478
7.2.21 02:04
@Anonymní píše:
@Lucie_Sx ale jo, treba jednou za mesic je se mnou o vikendu doma. To bych mu krivdila, kdybych tvrdila, ze ne. Konicky nema extra zadne. Jinak obcas kino, obcas restaurace (cca 6× do roku, coz letos temer nic), na vylety na jaro a v lete jezdime. Pak nejake koncerty, pres leto obcas tenis.
Zakl.Příspěvek upraven 07.02.21 v 01:23

A takhle te to vazne bavi..?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24347
7.2.21 03:25

Co se domluvit, že bude ta kámošema chodit jen jeden den z víkendu? Jeden zábava, druhej ty, vylety a případné povinnosti. Než byl covid, tak sem taky víkendy bez dítěte trávila po hospodách, mejdanech a akcích :nevim: nevím, proč bych měla celý život trávit jen prací, povinnostmi a nebo sedět doma a „koukat na bednu“. Horší matku to že ne nedělá, je to o rozvržení času.
Kdyby můj chlap ale trávil všechen volný čas s kámošema, tak by mi to vadilo taky, to jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19289
7.2.21 03:55

To musí být chlap k pohledání :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4026
7.2.21 06:53

Hele, ale v 26 letech bezdětný, to je ještě relativně mládě a chce se bavit. Teď není příliš běžný, že by v 26 někdo jel styl „do práce, z práce a furt doma“, pokud to není nějaký extra introvert bez kamarádů. Znám takových spoustu a všichni se věkem srovnali, po určitém věku se z nich stali taťkové, co si kvartálně dojdou vyhodit z kopýtka, ale jinak fungujou (ony i ty opice jsou věkem čím dál horší).
Blbý je, že je druhý den nepoužitelný. Na tom bych asi trvala, aby zapracoval a prostě vstal a udělal, co slíbil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2005
7.2.21 06:53

Je nedospelej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Modrásek modrý
7.2.21 07:10

Je to alkoholik, který nechce volný čas trávit s tebou.

• Citovat
  • Nahlásit
32164
7.2.21 07:13
@Anonymní píše:
Ahoj, s pritelem jsme spolu 5 let, ctyri spolu bydlime. Deti nemame, jen psa a k tomu se chova nadherne. Ke mne je hodny, pracovity, doma pomaha, vazi si me. Je o par let mladsi, je mu 26 a kazdy vikend nekde sedi s kamaradama a pije. Akce casto patek i sobota klidne dorana. Takhle pil o driv, dokonce vic, ale ja byla zamilovama a nevidela to. Az spadly ruzovy bryle, ohradila jsem se a pak asi rok nepil tvrdej vubec, jen pivo. Ted se ale zacina vse vracet do puvodnich koleji, ne ze by domu lezl poctyrech, ale proste nejak mam dojem, ze je to pro nej dulezitejsi nez moje obavy z toho, jak to bude vypadat, az bude nekdy v budoucnu capart. Protoze akcim do 4-5 do rana kazdej vikend moc nerozumim. Chodim na akce obcas s nim, ale kolem pulnoci jdu domu vzdycky sama. Ja jsem samozrejme behem tech peti let taky dospela, tak to mozna ode me neni fer ho ted tak soudit. No ale samozrejme druhej den neni schopnej niceho, slibil treba ze zajede v sobotu pro granule, ale rano mu bylo nanic, tak spal, ale odpoledne uz sel za kamosema. Jindy nemohl nekam jet celou nedeli, protoze si nebyl jisty, jestli muze ridit. Pres tyden pije dost vyjimecne, spis vubec. Jsem zbytecna hysterka, co ho nenecha vyblbout, kdyz „jeste muze“ nebo by vas to taky zlobilo? Diky za nazory

Je mu 26, chce ještě blbnout a nechce ještě ten klasický „rodinný“ život…

Mně by vadilo, že nechce se mnou někam na výlety atd.,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1546
7.2.21 07:14
@akavi píše:
Hele, ale v 26 letech bezdětný, to je ještě relativně mládě a chce se bavit. Teď není příliš běžný, že by v 26 někdo jel styl „do práce, z práce a furt doma“, pokud to není nějaký extra introvert bez kamarádů. Znám takových spoustu a všichni se věkem srovnali, po určitém věku se z nich stali taťkové, co si kvartálně dojdou vyhodit z kopýtka, ale jinak fungujou (ony i ty opice jsou věkem čím dál horší).
Blbý je, že je druhý den nepoužitelný. Na tom bych asi trvala, aby zapracoval a prostě vstal a udělal, co slíbil.

Manželovi je 29 a znám ho od 21. Cca první ty čtyři roky byl taky ještě trochu nevyboureny (ale i tak nechlastal dvakrát týdně). Cca od těch 25 už je dost vyklidneny a za dobrou party považuje grilovačku s přáteli nebo si jít sednout do hospody. Takže za mě je ten od zakladatelky spíš alkoholik, který na ni kašle a ona nemůže vsazet na to, že se dá do latě než přijde prcek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4026
7.2.21 07:18
@Nicole 1234 píše:
Manželovi je 29 a znám ho od 21. Cca první ty čtyři roky byl taky ještě trochu nevyboureny (ale i tak nechlastal dvakrát týdně). Cca od těch 25 už je dost vyklidneny a za dobrou party považuje grilovačku s přáteli nebo si jít sednout do hospody. Takže za mě je ten od zakladatelky spíš alkoholik, který na ni kašle a ona nemůže vsazet na to, že se dá do latě než přijde prcek.

To, že to takhle má tvůj manžel, neznamená, že to tak mají všichni :nevim: Znám víc těch v 26 letech neusazených než usazených. Někteří se usadili až třeba po třicítce. Je pravda, že třeba můj bratr byl už od 21 let jak starej fotr, ale po rozvodu kolem třicítky měl období, kdy chodil vymetat diskotéky.
Ale je to jen na zakladatelce, jestli chce čekat nebo ne. Pochopila jsem, že ona je starší a možná bude na dítě spěchat víc než on a pak se jí nemusí chtít čekat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat