Byl jsem jen převozník - jak se s tím vyrovnat

Anonymní
2.2.21 11:17

Byl jsem jen převozník

Ahoj,

před týdnem jsem se od bývalé přítelkyně po 5 měsících vztahu dozvěděl, že jsem celou dobu byl jen převozník po jejím nepovedeném předchozím vztahu. Jak se s tím prosím psychicky vypořádat?

Je mi 31 a už na začátku toho vztahu jsem slečně říkal, že stojím o vážný vztah, že už nechci žádné jednorázovky. Připadám si teď úplně méněcenně. Jako nějaký spotřební materiál. Který použijete a vyhodíte. Někdo jen účelově využil mé upřímné lásky, aby se dokázal odpoutal od starého přítele a vstoupil do nové životní kapitoly.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
397
2.2.21 11:24

Čas, čas a zase jen čas…začít se věnovat nějakému koníčku, aby ses zabavil a nemyslel na ní…
jinak…je to kráva :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10839
2.2.21 11:36

Hm, slečna je pěkná kravka teda. Nechápu proč má někdo potřebu tohle říkat. Bolí to, je to ponižující ale to přejde neboj, časem si na to ani nevzpomeneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
2.2.21 11:38

Upřímně mně se jednou stalo úplně to samé. Bohužel z opačné strany. Měla jsem ex přítele jako převozníka po velmi drsném rozchodu a nefunkčním vztahu. V té chvíli jsem byla vděčná, že je tady někdo, kdo se o mě zajímá, a mě rád… Svým způsobem jsem ho měla ráda, zajímala se o něj, podnikala věci a opravdu si myslela, že ho miluji. A taky, po pár měsících mi na našem vztahu něco nesedělo a já nedokázala říct co. Měla jsem fajn přítele, ale byla jsem nespokojená.

Rozešla jsem se s ním. Věděla jsem, že dřív či později by k tomu došlo, protože jsem si uvědomila, že ho nemiluju a povahově se k sobě až tak nechodíme.. určitě existuje dívka, která se do něj zamiluje a bude šťastná se vším všudy. Bylo a je mi to líto, ale vím, že spolu by jsme trápili.

O pár měsíců později, jsem se dala dohromady s nýnějším partnerem, kterého miluju a se kterým jsem přes 2 roky, dokonce čekáme rodinu.
O ex nevím, vzal rozchod špatně, ale opravdu doufám, že se mu daří skvěle.

Snad ti to pomůže, aspoň trochu nastínit i jiný pohled na věc.. že není všechno černobílé.

• Citovat
  • Nahlásit
26378
2.2.21 11:53

@Dinocco
Chapu, ze nekdy se to stane, ze ten clovek to nekdy udela nevedomky, jako ze to ani nevi, nechce, neplanuje to, ale Ty jsi mu to jiste nevpalila takto natvrdo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 12:06

Jednou jsem vyuzila kluka podobnym zpusobem jako tebe tvoje pritelkyne. Muj byvaly vztah byl hodne slozity a ja potrebovala nekoho, kdo me z nej vytahne. Je to hnusny, uz je to 9 let a ja na to docela casto porad myslim, stydim se a preju si, at se ma dobre. Nic vic nemuzu. Je mi to porad strasne lito, nebylo to spravny. Nerekla jsem mu to tedy, ale asi to pochopil. V tu chvili jsem to potrebovala, zpetne me ta prasarna trapi a asi i porad trapit bude. Ty se netrap a hledej takovou, ktera te oceni. Urcite nekde je.

• Citovat
  • Nahlásit
2811
2.2.21 12:11

Ber to pozitivně, prostě to nebyla ta pravá pro tebe. Lepší, že jsi to zjistil teď než později.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1388
2.2.21 12:16

Vztahy začínají a končí a ne vždy jsou očekávání obou stran stejná. Ber to jak to je a hledej dál…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 12:26

Mně to přijde strašně ubohé, nechápu, jak někdo něco takového může udělat. Mám problém se zamilovat, povedlo se mi to jen párkrát za život. Kdyby mi teď tedy píchla kudlu do zad, tak bych se cítil lepší, protože ta rána by se mnohem uzdravila.

Jak teď mám věřit, že až potkám někoho nového, tak to nebude stejný případ? To je fakt smutné, že lidi dokážou něco takového udělat. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
9029
2.2.21 12:27
@Anonymní píše:
Ahoj,

před týdnem jsem se od bývalé přítelkyně po 5 měsících vztahu dozvěděl, že jsem celou dobu byl jen převozník po jejím nepovedeném předchozím vztahu. Jak se s tím prosím psychicky vypořádat?

Je mi 31 a už na začátku toho vztahu jsem slečně říkal, že stojím o vážný vztah, že už nechci žádné jednorázovky. Připadám si teď úplně méněcenně. Jako nějaký spotřební materiál. Který použijete a vyhodíte. Někdo jen účelově využil mé upřímné lásky, aby se dokázal odpoutal od starého přítele a vstoupil do nové životní kapitoly.

Vůbec si nedovedu představit tohle někomu říct 8o…to ti řekla jen tak nebo po nějaké hádce? taky jsem měla pár chlapů jen abych nebyla sama ale nikdy bych jim to neřekla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2343
2.2.21 12:31

Je to krava, pouc se a priste vybirej lip…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9029
2.2.21 12:34
@Anonymní píše:
Mně to přijde strašně ubohé, nechápu, jak někdo něco takového může udělat. Mám problém se zamilovat, povedlo se mi to jen párkrát za život. Kdyby mi teď tedy píchla kudlu do zad, tak bych se cítil lepší, protože ta rána by se mnohem uzdravila.Jak teď mám věřit, že až potkám někoho nového, tak to nebude stejný případ? To je fakt smutné, že lidi dokážou něco takového udělat. :,(

Hlavu vzhůru a neknourat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
258
2.2.21 12:37
@Anonymní píše:
Ahoj,

Takovy je zivot…nikdy nebude vsechno ruzove naporad, ty propady k tomu zivotu taky patri.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 12:46

Jako kdyby třeba řekla, že se do mě nikdy nezamilovala (nebo jakoukoliv jinou běžnou výmluvu), tak bych to bral s chladnou hlavou, to je přece úplně normální. Ale když na mě z ničeho nic vybalila to o tom převozníkovi, tak jsem myslel, že se mi podlomí kolena.

• Citovat
  • Nahlásit
3759
2.2.21 12:47
@Anonymní píše:
Mně to přijde strašně ubohé, nechápu, jak někdo něco takového může udělat. Mám problém se zamilovat, povedlo se mi to jen párkrát za život. Kdyby mi teď tedy píchla kudlu do zad, tak bych se cítil lepší, protože ta rána by se mnohem uzdravila.Jak teď mám věřit, že až potkám někoho nového, tak to nebude stejný případ? To je fakt smutné, že lidi dokážou něco takového udělat. :,(

Neviděl bych to tak černě - pro rozchod se většinou najde nějaké to zdůvodnění a toto zase není tak špatné. Málo kdy se řekne pravdu a většinou jsou to takové ty „milosrdné lži“.

Jak se s tím vyrovnat :think:
Jednoduše - ty jsi perfektní a ona to jen neuměla ocenit :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat