Byl jsem u zubaře na pohotovosti, ale můj zubař řekl něco jiného

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ronhulka
Nováček 3 příspěvky 19.11.18 19:40
Byl jsem u zubaře

Zdravím všechny! Mám dotaz Byl jsem u zubaře 3 listopadu akutně podotknu jenom to že to byl arab velice vstřícný a ochotný!!! Chytlo mě to v Praze při narozeninách a nemusel jsem na pohotovost :roll: :? 8o Jedná se o zub moudrosti :cert: neboli osmička. Malinko se mi rozpadla Koupil jsem nový kartáček a asi jsem to víc podráždil nebo Nevím začalo mě hrozně bolet dáseň a musel jsem tu pohotovost navštívit 8o :roll: Nic mi na to nezabíralo vyvrtal mi to dal mi tam vložku s tím že mám do tří týdnů kontaktovat svého zubaře to jsem taky udělal zvedla mi to jeho sestra která mě měla objednat Řekla mi že mi předá doktora telefonu ten chtěl přečíst mou zprávu a řekl mi jestli mě to nebolí ať mám přijít v lednu že ta vložka tam může být… :( 8o 8o 8o Ale proč mi doktor v Praze řekl že ta vložka do tří týdnů musí ven? Když můj lékař řekl že mám přijít až v lednu :pocitac: na začátku ledna a že mi to vytrhne rovnou mám obavu jestli se ta vložka ta může být tak dlouho nic mi k tomu neřekl Vůbec mi to nebolí ale tohle mě docela vrtá hlavou :zed:

Reakce:
Paola21
Závislačka 3605 příspěvků 19.11.18 19:42

Věř doktorovi, zprávu jsi mu četl a on řekl, že stačí přijít v lednu. Jestli nemáš ve svém zubaři důvěru, tak ho změň.

Bondgirl007
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 19.11.18 20:14

Ja jsem mela vlozku v zubu nekolik mesicu a ok. Akorat to nedrzi jako plomba, takze na to opatrne…pokud by to zacalo bolet, zasla bych hned. Jinak myslim v klidu :nevim:

Ronhulka
Nováček 3 příspěvky 19.11.18 20:41

Mam tam i plombu na tom …

Ornwen
Závislačka 4667 příspěvků 19.11.18 22:21

ona vydrží celkem dlouho, jen se postupně vydroluje. Je to taková provizorní plomba, nejspíš. Leden v klidu. Jednou jsem ji měla tři měsíce (nemocná já, nemocná zubařka a bylo hned)

Ronhulka
Nováček 3 příspěvky 19.11.18 23:07

No ale slyšel jsem že to je jedovaté :( ani se na mě nepodíval můj lekař…Nechapu jeho přistup vůbec :think: 8o 8o 8o No něco se drolí ale už to nevnímam hlavni je že to neboli uz stejně mě to pry vytrhne..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: „Snílek“ Feri formuje EU. Proč ho v Česku neberou vážně?

Nejmladšího českého poslance Dominika Feriho z TOP 09 zařadil server Politico... číst dále >

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >