Byl jste už někdo na IVF - institut.cz v Plzni ? ;)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Carlos.Bery
Nováček 10 příspěvků 03.02.17 21:40
Byl jste už někdo v ivf-institut.cz v Plzni ?;)

Ahoj holky je tu naka holcina která byla v ivf-institutu. Já to tam probíhalo a kolik jste za to dostali nebo to je zadarmo? ;) :) :D :D díky za odpověď ;)

Reakce:
Ginuš
Hvězda diskuse 38060 příspěvků 03.02.17 21:47

@Carlos.Bery ahoj, kolik dostaly za co? Myslíš darování vajíček?

vcelinda
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 03.02.17 23:05

Zadarmo? Co myslíš? Nikde není nic zadarmo… Dostat za darovani? Zavolej tam…Řeknou ti to nejlíp v CARu :palec:

mimi2017
Závislačka 4086 příspěvků 03.02.17 23:07

@Carlos.Bery Nezlob se ;) ale otázka je jak položená od Mata a Pata. ;)

Descent
Závislačka 3372 příspěvků 04.02.17 18:51

Na náměstí nabízejí za darování 27000kč.

Carlos.Bery
Nováček 10 příspěvků 05.02.17 00:18

@Ginuš ano za darování ;)

Carlos.Bery
Nováček 10 příspěvků 05.02.17 00:19

@Descent díky ;) za radu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.17 00:21

@Carlos.Bery Jsem ráda, že nepotřebuji vajíčka!!!Od tebe bych je nechtěla ani zadarmo!!!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >