Byl na vás někdy manžel hrubý před rodinou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  09.04.18 17:58
byl na vas nekdy manzel hruby pred rodinou?

Mame doma na navsteve manzelovu babicku. Nejak jsme se nepohodli a rekl mi pred ni, ze jsem tupa a blba. Ona na to nic nerekla, presla to. Pripadam si ponizena jak snad jeste nikdy. Stalo se vam nekdy neco podobneho? Vubec nevim jak mam reagovat, je mi hrozne. Nekdy kdyz se pohadame, tak si proste v afektu neco podobneho rekneme, pak se omluvime a dobry. Ale to, ze se nedokaze kontrolovat pred ostatnimi me fakt dostalo.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Reakce:

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1169 příspěvků 09.04.18 18:03

Nestalo, já nerada řeším osobní věci a spory před rodinou a přítel nesnáší skandály na veřejnosti nebo mezi lidmi. Takže se zásadně hádáme pouze doma, když něco, tak se nafučíme, chvíli spolu nemluvíme a pak to je za chvíli úplně dobrý, ušetříme si škaredá slova.
Ale, že jsem tupá mi teda neřekl ani za zavřenými dveřmi. Zvládla bych chováš se jak tupá, ale že jsem tupá a blbá? :nevim: Řekla jsi mu na to něco, taky bych se cítila poníženě.

Petruna21
Echt Kelišová 9490 příspěvků 09.04.18 18:03

Tak tupá a blbá není zas nic tak hrozného ne?

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 37761 příspěvků 09.04.18 18:04
@Anonymní píše:
Mame doma na navsteve manzelovu babicku. Nejak jsme se nepohodli a rekl mi pred ni, ze jsem tupa a blba. Ona na to nic nerekla, presla to. Pripadam si ponizena jak snad jeste nikdy. Stalo se vam nekdy neco podobneho? Vubec nevim jak mam reagovat, je mi hrozne. Nekdy kdyz se pohadame, tak si proste v afektu neco podobneho rekneme, pak se omluvime a dobry. Ale to, ze se nedokaze kontrolovat pred ostatnimi me fakt dostalo.

takže kdyby u toho nebyla babi je to ok? Ty jsi nijak nereagovala?

laducha
Generální žvanilka 20933 příspěvků 09.04.18 18:04
@Petruna21 píše:

Ne? 8o

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1169 příspěvků 09.04.18 18:05
@Petruna21 píše:

Není? 8o Mě teda nikdo normálně neříká, že jsem tupá nebo blbá, natož přítel, tobě ano?

Petruna21
Echt Kelišová 9490 příspěvků 09.04.18 18:05
@laducha píše:
Ne? 8o

Tak jen tak pro nic za nic ji to asi neřekl ne?? :think:

e-Surfařka
Kecalka 463 příspěvků 09.04.18 18:06
@Anonymní píše:

Tak on je základ v tom, že se vůči sobě takhle vyjadřujete v soukromí. To jste se měli snažit odbourat, jestli spolu chcete být, ne se omluvit a dobrý. Mne by se to teda těžce dotklo, ale to bez ohledu na přítomnost někoho dalšího.
Takže těžko soudit, záleží i na tom, kdo s těma nadávkama u vás začal. Pokud třeba ty a on to oplácí, asi bys na něj těžko mohla být najednou naštvaná, že to předvede ještě před někym dalším. Takže záleží i na okolnostech, ale v pořádku takový chování není…

Konnny
Ukecaná baba ;) 1634 příspěvků 09.04.18 18:06
@Petruna21 píše:

To nemyslíš ale vážně?

Anonymní  09.04.18 18:07

@Barbucha3 Na nic moc jsem se nezmohla, nechtela jsem pred babickou kricet. Podle me by se mely problemy mezi partnery resit mimo pribuzne a okolni obecenstvo. Fakt me to dost ranilo.

Rive
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 09.04.18 18:07

Tak tohle by mi neřekl ani bez svědků.
U nás bývá spíš teda tichá domácnost než křik, hádky a urážky, oba víme, jaké škody umí slova napáchat.

Mipetonka
Kecalka 111 příspěvků 09.04.18 18:07

Nic takového se mi tedy nikdy nestalo. Chlap by mi nic takového neřekl asi ani v hádce mezi 4 očima, natož před někým třetím.

Lychee13
Závislačka 2975 příspěvků 09.04.18 18:08
@Anonymní píše:

Nebyl, hádáme se jen doma. Asi by mě to hodně mrzelo.

blumen
Hvězda diskuse 41561 příspěvků 09.04.18 18:09
@Petruna21 píše:

Aha a to ma byt vtip? Nevim teda, jak se bavite bezne doma :think:

laducha
Generální žvanilka 20933 příspěvků 09.04.18 18:09

K otázce…ne, ex se před ostatními tvářil jako ten NEJ chlap na světě. O to pak bylo horší, až vyšlo najevo, co se u nás doma děje. Lidi tomu nevěřili. Od psychického násilí až po to fyzické.

Nenech si to líbit, ty s ním určitě taky tak nemluvíš :cert:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Sex za léky, všude kondomy, prostitutky a obtěžování. Takhle si žijí Lékaři bez hranic!

Přispíváte na chod neziskové organizace Lékaři bez hranic? Pak se budete... číst dále >

Petra Paroubková se chce seznámit: Jsem momentálně hodně postižená sexy mozkem!

Televizní reportérka Zpráv na Primě Karolína Hošek se na svém facebookovém... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

První bedýnky jsme skládali v obýváku, říká podnikatelka Jana Bínová

Když před osmi lety zjistila, že v zahraničí si lidé běžně objednávají dovoz... číst dále >

Reklama