Byl na vás někdy manžel hrubý před rodinou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.18 17:58
byl na vas nekdy manzel hruby pred rodinou?

Mame doma na navsteve manzelovu babicku. Nejak jsme se nepohodli a rekl mi pred ni, ze jsem tupa a blba. Ona na to nic nerekla, presla to. Pripadam si ponizena jak snad jeste nikdy. Stalo se vam nekdy neco podobneho? Vubec nevim jak mam reagovat, je mi hrozne. Nekdy kdyz se pohadame, tak si proste v afektu neco podobneho rekneme, pak se omluvime a dobry. Ale to, ze se nedokaze kontrolovat pred ostatnimi me fakt dostalo.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Reakce:

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 09.04.18 18:03

Nestalo, já nerada řeším osobní věci a spory před rodinou a přítel nesnáší skandály na veřejnosti nebo mezi lidmi. Takže se zásadně hádáme pouze doma, když něco, tak se nafučíme, chvíli spolu nemluvíme a pak to je za chvíli úplně dobrý, ušetříme si škaredá slova.
Ale, že jsem tupá mi teda neřekl ani za zavřenými dveřmi. Zvládla bych chováš se jak tupá, ale že jsem tupá a blbá? :nevim: Řekla jsi mu na to něco, taky bych se cítila poníženě.

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 09.04.18 18:03

Tak tupá a blbá není zas nic tak hrozného ne?

Markéta80
Hvězda diskuse 38734 příspěvků 09.04.18 18:04
@Anonymní píše:
Mame doma na navsteve manzelovu babicku. Nejak jsme se nepohodli a rekl mi pred ni, ze jsem tupa a blba. Ona na to nic nerekla, presla to. Pripadam si ponizena jak snad jeste nikdy. Stalo se vam nekdy neco podobneho? Vubec nevim jak mam reagovat, je mi hrozne. Nekdy kdyz se pohadame, tak si proste v afektu neco podobneho rekneme, pak se omluvime a dobry. Ale to, ze se nedokaze kontrolovat pred ostatnimi me fakt dostalo.

takže kdyby u toho nebyla babi je to ok? Ty jsi nijak nereagovala?

laducha
Generální žvanilka 21358 příspěvků 09.04.18 18:04
@Petruna21 píše:

Ne? 8o

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 09.04.18 18:05
@Petruna21 píše:

Není? 8o Mě teda nikdo normálně neříká, že jsem tupá nebo blbá, natož přítel, tobě ano?

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 09.04.18 18:05
@laducha píše:
Ne? 8o

Tak jen tak pro nic za nic ji to asi neřekl ne?? :think:

e-Surfařka
Kecalka 484 příspěvků 09.04.18 18:06
@Anonymní píše:

Tak on je základ v tom, že se vůči sobě takhle vyjadřujete v soukromí. To jste se měli snažit odbourat, jestli spolu chcete být, ne se omluvit a dobrý. Mne by se to teda těžce dotklo, ale to bez ohledu na přítomnost někoho dalšího.
Takže těžko soudit, záleží i na tom, kdo s těma nadávkama u vás začal. Pokud třeba ty a on to oplácí, asi bys na něj těžko mohla být najednou naštvaná, že to předvede ještě před někym dalším. Takže záleží i na okolnostech, ale v pořádku takový chování není…

Konnny
Ukecaná baba ;) 1725 příspěvků 09.04.18 18:06
@Petruna21 píše:

To nemyslíš ale vážně?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.18 18:07

@Barbucha3 Na nic moc jsem se nezmohla, nechtela jsem pred babickou kricet. Podle me by se mely problemy mezi partnery resit mimo pribuzne a okolni obecenstvo. Fakt me to dost ranilo.

Rive
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 09.04.18 18:07

Tak tohle by mi neřekl ani bez svědků.
U nás bývá spíš teda tichá domácnost než křik, hádky a urážky, oba víme, jaké škody umí slova napáchat.

Mipetonka
Kecalka 180 příspěvků 09.04.18 18:07

Nic takového se mi tedy nikdy nestalo. Chlap by mi nic takového neřekl asi ani v hádce mezi 4 očima, natož před někým třetím.

Lychee13
Závislačka 3023 příspěvků 09.04.18 18:08
@Anonymní píše:

Nebyl, hádáme se jen doma. Asi by mě to hodně mrzelo.

blumen
Hvězda diskuse 43122 příspěvků 09.04.18 18:09
@Petruna21 píše:

Aha a to ma byt vtip? Nevim teda, jak se bavite bezne doma :think:

laducha
Generální žvanilka 21358 příspěvků 09.04.18 18:09

K otázce…ne, ex se před ostatními tvářil jako ten NEJ chlap na světě. O to pak bylo horší, až vyšlo najevo, co se u nás doma děje. Lidi tomu nevěřili. Od psychického násilí až po to fyzické.

Nenech si to líbit, ty s ním určitě taky tak nemluvíš :cert:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama