Byl někdo na rozkapání očí?

178
5.6.13 13:42

Byl někdo na rozkapání očí?

Ahoj holky, dnes mám jít na rozkapání očí a tak jsem se chtěla zeptat, zda to některá z vás absolvovala? Mám docela z té představy, že několik hodin špatně uvidím strach :think:Díky za odpo. Kristýna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23860
5.6.13 13:45

Já byla jako dítě, ale moc si to nepamatuju. Moje děti byly obě, kladla mi mudr na srdce, že nemaj nikde lézt a mám na ně dát pozor, aby nespadly, že budou blbě vidět, ale zdáli se mi oba v pohodě.
Tak z čeho máš strach, úplně slepá nebudeš, maximálně trochu rozmazaně uvidíš. nesmíš akorát řídit, no. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11750
5.6.13 13:45

@tynuša301 Neni to tak strasny, spis nez horsi videni je neprijemna citlivost na svetlo, takze si vem slunecni bryle ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16365
5.6.13 13:46

Byla jsem se synem a nevypadal ze by nějak trpel 8) asi bych si neplanovala třeba jízdu autem a podobne zalezitosti ale jinak myslím ze to bude dobré ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
5.6.13 13:46

Ahoj, já byla před pár lety. Určitě sebou musíš mít doprovod, pokud pojedeš zpět autem i MHD, já viděla normálně asi až po 3 - 4hodinách. Ale není to nic hrozného, pěšky bych asi zvládla jít po hodině, to už něco bylo vidět. Chce to sebou i sluneční brýle, trošku jsem měla citlivé oči. Srovnalo se to samo v pohodě, neboj se toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7139
5.6.13 13:47

Já a neboj, žádná hrůza to není, za pár hodin jsem viděla normálně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
5.6.13 13:48

Jj, absolvovala. Není to nic hrozného. I jsem po tom sama zvládla přesun po Praze MHD. Je to trošku jiný obraz, jakože zpomalený a na blízko jsem hůř viděla, ale jinak to šlo :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
178
5.6.13 13:51

Tak to jste mne uklidnili..já jsem takovej posera :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
695
5.6.13 13:53

Neboj nic to není, já jsem viděla skoro normálně, jenom doporučuju vzít ty sluneční brýle, oči jsou pak citlivější na světlo a to nemusí svítit ani slunko :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mufina
5.6.13 13:56

Taky jsem kdysi byla- bez doprovodu, akorát jsem nerozeznala mince při placení jízdenky na autobus a pak doma jsem si nemohla číst. Během dne se to spravilo :)

• Citovat
  • Nahlásit
Uju
6758
5.6.13 13:59

Já byla cca v 17ti :mrgreen: Nic hrozného to není, jen mi bylo řečeno, že mám ještě chvilenku počkat v čekárně, ale já spěchala na bus a tak jsem šla hned-napálila jsem to do lampy na chodníku :lol: :mrgreen: ale u autobusu už jsem viděla líp a bylo to v pohodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29701
5.6.13 14:11

Urcite slunecni bryle. Chodim kazdy rok a zadna traga to neni, doprovod nepotrebujes ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9454
5.6.13 14:14

Zrovna nedavno mi to manzel popisoval ze pak nebyl schopen ani dojet dom pac nevidel ani na jizdni rad ani na cisla autobusu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
178
5.6.13 14:18
@mikitaa píše:
Zrovna nedavno mi to manzel popisoval ze pak nebyl schopen ani dojet dom pac nevidel ani na jizdni rad ani na cisla autobusu :mrgreen:

Fakt? To semnou jde naštěstí přítelova mamka tak mě i doprovodí domů…doktorka je naštěstí kousek ale i tak :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mufina
5.6.13 14:20
@mikitaa píše:
Zrovna nedavno mi to manzel popisoval ze pak nebyl schopen ani dojet dom pac nevidel ani na jizdni rad ani na cisla autobusu :mrgreen:

:mrgreen: ještěže to k nám jelo vždycky ze stejné zastávky na stejném nástupišti :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat