Byl někdo už letos v Bulharsku, hotel Belveder?

196
8.8.10 11:28

Byl někdo už letos v Bulharsku, hotel Belveder?

Ahoj,
chystam se za 10 dni s detma do Primorska, hotel Belveder a mooc bych ocenila par informaci od nekoho, kdo uz letos byl.

Jde mi predevsim o tyto veci:
1. je mozne v dochazkove vzdalenosti od hotelu a za rozumne ceny nakoupit veci pro batole? Konkretne: pleny, ovocne a masozeleninove presnidavky a napriklad jogurty ? A najdu tam treba takove znacky, jake zname odtud? Pevne v to doufam, protoze nevim, jak bych se s tim vsim vlezla do letadla :-(

2. vyplati se s sebou vozit hracky na plaz a plavaci potreby (napr. matraci) nebo je stale mozne je tam za pakatel koupit?

3. jak na vas hotel pusobil? nejake rady a porady? :-)
4. jake bylo jidlo?
5. je moznost si na miste za poplatek pujcovat osusky na plaz?
6. byla sance dostat slunecnik nebo je lepsi brat vlastni?

Moc dekuju za info. Jedu bez manzela, tak jsem trochu nervozni a chci si to co nejvic ulehcit.
A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

72339
8.8.10 11:41

Ahojky, nebyli jsme přímo v Belvederu, ale kousek vedle a bylo to tedy předloni…
1. To netuším, nekoukali jsme po tomhle sortimentu, ale jogurty mají vlastní a moc dobré, tedy úplně jiné než známe, ale dle mě výrazně lepší.
2. To se rozhodně nevyplatilo, měli úžasný výběr a za málo, hlavně nafukovacích potvor.
3.
4.
5. To nešlo, nevím jestli se něco nezměnilo.
6. Slunečníků a lehátek bylo dost, jsou za poplatek, spíš byl problém umístit se někam s vlastním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
616
8.8.10 12:26

Ahoj, my jedeme příští týden do Kitenu, kousek od Primorska a také jsem zjišťovala pár věcí ve starších diskusích a na netu.
Pleny a ovocné a maso-zel. přesnídávky jsou prý ve většině obchodů a určitě v lékárně, hlavně Pampersky, z jídla pak Hipp a Nestlé. A chutné jsou prý i bulharské „skleničky“.
Koukni třeba sem:http://bulharsko.orbion.cz/…-deti-13076/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama