Byl někdo ve výměně manželek?

Anonymní
1.5.20 16:56

Byl někdo ve výměně manželek?

Ahoj, včera večer jsem se po domluvě s celou rodinou přihlásila do výměny manželek. Zatím se mi nikdo neozval, zajímá mě pokud někdo ve výměně byl jak se to celé natáčí? A jak ste to celkově zvládli?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22293
1.5.20 17:01

Opravdu to máte zapotřebí? Dělat ze sebe kašpary za pár tisícovek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19405
1.5.20 17:02

Mě by zajímalo, co vede lidi k tomu nechat své děti napospas někomu cizímu, poté celému národu. Prachy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17700
1.5.20 17:02

Máte zuby?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
1.5.20 17:03

Já vám držím pěsti. Už se na to nedívám, nemám na to nervy. Ale ať vám to dobře dopadne. Přeju vám náhradního manžela třeba gaye, ti byli vždy nejúžasnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27187
1.5.20 17:03
@Anonymní píše:
Ahoj, včera večer jsem se po domluvě s celou rodinou přihlásila do výměny manželek. Zatím se mi nikdo neozval, zajímá mě pokud někdo ve výměně byl jak se to celé natáčí? A jak ste to celkově zvládli?

Neblázni, nedělej to! Prodáváš soukromí svých dětí za pár šupů.
Fakt. je to chyba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4213
1.5.20 17:04

Mají smlouvu o mlčenlivosti pod vysokou pokutou. Tak, že pochybuji…nikdo se ti nepřizná a nebude vykládat jak to" funguje"

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7881
1.5.20 17:04
@Anonymní píše:

Další bezzubka, která vidí jenom prachy a bude celému národu pro smích? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.5.20 17:07

Je to váš názor a ja ho respektuji. Ale nepřijde mi že by tam někdo dělal kašpary. Až na pár výjimek. A kvůli penězům to fakt nedělám, mám ráda nové zkušenosti a zážitky. Jednou jsem byla v prostřenu a bylo to super našla jsem si tam i kámarady. Ale výměna je něco jiného tak mě zkušenosti zajímají.

• Nahlásit
  • Citovat
17700
1.5.20 17:09
@Anonymní píše:
Je to váš názor a ja ho respektuji. Ale nepřijde mi že by tam někdo dělal kašpary. Až na pár výjimek. A kvůli penězům to fakt nedělám, mám ráda nové zkušenosti a zážitky. Jednou jsem byla v prostřenu a bylo to super našla jsem si tam i kámarady. Ale výměna je něco jiného tak mě zkušenosti zajímají.

A co děti pro ty je to taky super? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1766
1.5.20 17:10

Do Prostřena alespoň člověk jde sám za sebe.

Kdyby mě máma jako malou dotáhla do Výměny, stoprocentně by to negativně poznamenalo náš vztah. Vůči dětem je to fakt prasárna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24844
1.5.20 17:11
@Anonymní píše:

Tak do toho by mě nikdo nepřemluvil :roll:
Hlavně mysli na svoje děti, co to s nimi udělá! :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4993
1.5.20 17:12

A jak staré máš děti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24844
1.5.20 17:12
@Anonymní píše:

Tvým dětem se budou ve škole smát. Nemysli si, že tam nejedou podle nějakého scénáře. Ty prachy za to opravdu nestojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
346
1.5.20 17:14

Výměna má do reality daleko. Pokud tam půjdeš, tak se spolehlivě ztrapníš před celým národem. Jen si vzpomeň třeba na Ivu s Marianem. Ani jeden z nich neměl pořádnou školu, jsou zadlužení, holka má navíc v osmnácti dvě děti a nikdy nepracovala. Nova z nich udělala žumpu a ta mladá ani nedokázala nic dotáhnout do konce. Lidi z komerční televize z každého udělají jen toho nejhoršího, aby získali vysokou sledovanost a měli čím dál více peněz. Nezajímá je, že aktéři pořadu si nebudou nakonec moc jít kvůli ostudě ani nakoupit. Opravdu tohle chceš? Raději si ty peníze našetři, bude to mnohem lepší. Pokud neuděláš, to co oni budou chtít, zaplatíš pokutu v řádech desítek tisíc. A to vážně nechceš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama