Byl nevěrný – co mám dělat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 13:58
byl nevěrný? co mám dělat?

Prosím vás o radu, jsem zoufalá u vůbec nevím, co mám dělat. Ráno mi u dveří zazvonil chlap, znám ho jen od vidění, jméno ani neznám. Ptal se mě na partnera. Když jsem řekla, že není doma, zeptal se jestli může dál. No na to jsem mu řekla, že samozřejmě ne, že ho neznám. Tak mi povídá, že by mi tedy jen chtěl říct, že můj muž spí s jeho ženou. Otočil se a odešel. Já byla úplně konsternovaná že jsem se nezmohla na nic. Teď tu sedím a brečím. Máme s partnerem půlroční miminko. Co mám dělat, až partner přijde z práce? Mám se ho na to zeptat? Mám strach co mi poví. Vůbec si nedovedu představit, že by můj muž byl tohohle schopný. Co když to byl jen nějaký magor? Asi nejsem schopná racionálně uvažovat, opravdu nevím co mám dělat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
35ja
Zasloužilá kecalka 710 příspěvků 15.07.19 13:59

Ono stejně když vás uvidí v takovém stavu asi mu to dojde (pokud to je pravda)

pikola
Generální žvanilka 21689 příspěvků 15.07.19 14:00

Bud buď navždy zticha, nebo to řekni. On bude stejně nejspíš zapírat že to není pravda i kdyby byla, ta nedůvěru už tam bude vždy. Máš nějaké indície že by to pravda být mohla? Navíc, on to asi už taky bude vědět od ní.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 14:01

Ja bych se mu asi podívala do mobilu zpravy whats up prihozi odchozi hovory. Pokud bych nasla dukaz, tak bych konfrontovala. Pak je otazka jak se k tomu postaví a jak to prijmes ty.

Margit. Tomanova
Zasloužilá kecalka 735 příspěvků 15.07.19 14:02

To mě moc mrzí :-( Ale pochybuju, že to byl jen nějaký „omyl“ a cizí chlap si vybral právě tvůj zvonek a vymyslel si, že tvůj muž spí s jeho ženou… Je to smutné…
Ale měla by ses ho na to na rovinu zeptat…
Otázka je, pokud je to pravda, jestli s tím skončí a vrátí se k tobě a miminku a jestli bys mu vůbec byla schopná odpustit…

35ja
Zasloužilá kecalka 710 příspěvků 15.07.19 14:04

Je to hodně smutné, sama bych nevěděla co dělat ale jak znám sebe tak bych se ho na to zeptala a položili by mě to na kolena

Uživatel je onlinePrigionia
Kecalka 351 příspěvků 2 inzeráty 15.07.19 14:09

Hned jak přijde z práce, tak se ho zeptej. Stejně na tobě pozná, že se něco děje, tak aby nakonec nebyl ještě na tebe naštvany, že jsi protivná :roll:

J.O.V
Kecalka 381 příspěvků 15.07.19 14:18

Když se ho zeptáš, stejně bude zapírat. V nejistotě budeš dál. A pokud není úplně blbej, v telefonu bude vše důkladně mazat. Spíš bych si teď dávala pozor, třeba se něčím prozradí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 14:22

Indicie doteď právě žádné nebyly, telefony před sebou netajíme - běžně volám z jeho a on z mého, známe přístupová hesla, že by mu někdy přišla podezřelá smska jsem si nevšimla. Takže to je právě divné. Ale jako bývá občas déle v práci nebo zajde s kamarády večer ven, takže příležitost být někde jinde by i měl :-(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 14:23

Asi mi nezbyde nic jiného než se ho na to zeptat. Žít v nejistotě bych nedokázala.

J.O.V
Kecalka 381 příspěvků 15.07.19 14:24
@Anonymní píše:
Asi mi nezbyde nic jiného než se ho na to zeptat. Žít v nejistotě bych nedokázala.

Stejně budeš v nejistotě, myslíš že se ti přizná, pokud tě podvádí?

Agusaguss
Stálice 87 příspěvků 15.07.19 14:25

Ja ti nevim veris vic cizimu chlapovi nez muzovi? Byt na miste muze dost by me to mrzelo. Rekla bych.mu.normalne az prijde z pracetoho co se stalo a co on na to

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 15.07.19 14:26
@Anonymní píše:

Stejně ti to zapře :nevim: skoda, ze jsi toho chlapa nechytla aspoň kvůli jménu. Takhle nemáš v ruce nic a v hlavě bordel.

Amelie30
Závislačka 3210 příspěvků 15.07.19 14:37

Bože, nechápu, že si to chlap neumí srovnat doma sám a jde obtěžovat rodinu „milence“. :zed: kterej ani milenec být nemusí, bůh ví, jak to je. Manžela se zeptej, pokud řekne, že s ni nic nema, věř mu. Taky mam v okolí případ, kdy ženská házela špínu na přítelkyni chlapa, protože ho chtela pro sebe.

Lioness34
Závislačka 2894 příspěvků 15.07.19 14:40

A víš jak dal?? Když by se ukázalo ze nevěrný byl?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama