Byl to potrat? Bez krvácení

26.5.17 08:47

Byl to potrat? Bez krvácení

Ahoj holky, maminky.. Minulý týden jsem byla na grilovačce s manželem, konec 5 tt.. V noci mě vzbudily obrovské bolesti, jak kdyby mi někdo nožem řezal v břiše, musela jsem na toaletu, připadalo mi, že se tělo pralo s nějakým špatným masem, i vzhledem k tomu, že jsem si „odskočila“.. ALE kromě toho jsem se celá orosila a začala hořet, v koupelně jsem nakonec omdlela a manžel mě musel odnést, udělal mi zábal, snažil se mě probrat.. Za deset minut jsem byla úplně v pořádku.. Nekrvácela jsem, už je to týden.. Mám nějaké špatné tušení, zda jsem neprodělala potrat - ale bez krvácení? Od té doby mám stále těhotenské příznaky, nevolnosti, jsem během dne hodně nafouká, usínám, kam přijdu.. Dělala jsem si i test, stále HCG silná.. K lékaři jdu bohužel až za týden a už se týden trápím, protože se bojím, že jsem potratila.. Nemáte některá podobnou zkušenost? Moc děkuji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26.5.17 08:52

Samozřejmě nejsem věštec, ale napíšu ti, jak jsem to měla já. Někdy na přelomu 4.-5. tt, kdy jsem ještě nevěděla, že jsem těhotná, jsem měla silné a ostré bolesti břicha. Šla jsem tehdy do celkem vzdáleného obchodu a cestu zpět jsem s taškou vůbec nemohla dojít, byla jsem úplně zpocená, točila se mi hlava. Hlavou mi problesklo, že mám v břiše snad vetřelce, který se dere ven :D No vetřelečka jsem ta vážně měla, jak jsem se dozvěděla záhy u gynekologa :) Vše nakonec dopadlo dobře, těhotenství bez větších komplikací a dokonce jsem přenášela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1079
26.5.17 08:53

@Kendinka Tak jdi k lékaři dřív. Určitě tě nevyhodí. A teď už by měl být vidět váček. Jen on ti řekne, zda je všechno v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2664
26.5.17 09:06
@Kendinka píše:
Ahoj holky, maminky.. Minulý týden jsem byla na grilovačce s manželem, konec 5 tt.. V noci mě vzbudily obrovské bolesti, jak kdyby mi někdo nožem řezal v břiše, musela jsem na toaletu, připadalo mi, že se tělo pralo s nějakým špatným masem, i vzhledem k tomu, že jsem si „odskočila“.. ALE kromě toho jsem se celá orosila a začala hořet, v koupelně jsem nakonec omdlela a manžel mě musel odnést, udělal mi zábal, snažil se mě probrat.. Za deset minut jsem byla úplně v pořádku.. Nekrvácela jsem, už je to týden.. Mám nějaké špatné tušení, zda jsem neprodělala potrat - ale bez krvácení? Od té doby mám stále těhotenské příznaky, nevolnosti, jsem během dne hodně nafouká, usínám, kam přijdu.. Dělala jsem si i test, stále HCG silná.. K lékaři jdu bohužel až za týden a už se týden trápím, protože se bojím, že jsem potratila.. Nemáte některá podobnou zkušenost? Moc děkuji :srdce:

8o Proboha, k lékaři snad můžeš, kdy chceš. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.17 09:27

@pandoslava Přesně, to mi taky blesklo hlavou.. Že snad rodím.. Ta bolest byla děsivá.. Ale je pravda, že od 4tt mám bolesti břicha - takové pnutí.. Pořád ten pocit, který obvykle mívám před menstruací..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.17 09:30

@Ice79 Lékař měl dovolenou, proto jsem tam tento týden nechodila.. I když je zástup případně v nemocnici.. Ale zajdu hned v pondělí, už čekat nebudu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4252
26.5.17 09:37

Pokud HcG stoupá, je všechno v pořádku. To zjistíš nejlépe z krve (laborka, samoplátce), částečně ti může napovědět i těhotenský test, pokud si děláš obden nebo s většími rozestupy.
Bez krvácení jsi ještě potrat neprodělala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9125
26.5.17 09:39

Já si myslím, že bez krve o potrat nepujde… Spontánní potrat jsou bolesti a krvácení (plod se musí nějak vyloučit ven) a zamlkle těhotenství zase není bolestivé. Takže bych to spíš viděla na nějakou střevní reakci na maso ;-). Držím palce ;-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.17 09:48

@AnastazieB Moc děkuji za povzbuzení.. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.17 09:50

@Icestar Těhotenský test si dělám stále, pořád je tam dálnice.. Ale jinde na diskuzi se psalo, že HCG ustupuje pomalu a ještě 10 dní po potratu test může ukázat těhotenství..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8100
26.5.17 10:16

Tenhle stav jsem měla, když jsem se příšerně přejedla něčeho mastného, pak jsem velmi tvrdě usnula a do určité míry jsem zaspala dobu, kdy jít na záchod.
Pak mě probudily šílené křeče, byla jsem úplně durch zpocená, motala se mi hlava, měla jsem pocit na zvracení.
Zatmělo se mi před očima.
Těhotná jsem nebyla.
Od omdlení jsem byla v okamžiku zatmění jen kousek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.17 10:41

@Sany80s Měla jsem toho hodně - kuřecí.. i hovězí (tam se obávám, zda to nebylo krvavé).. a kdo ví, v čem to bylo naložené a jak dlouho.. A přesně, to co popisuješ.. Zpocená, křeče, na toaletě jsem se asi většiny jídla zbavila - spodem.. Kdybych do toho ještě neomdlela… Tak bych si asi řekla, že to bylo prostě to jídlo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.17 10:45

@Celina Hned v pondělí ráno jdu, doktor bude zpátky, tak ať mě prohlédne a vím, na čem jsem.. Další týden čekat už opravdu nebudu.. Pokud se to nepovedlo, ať si nedělám naděje a co nejdřív se to nějak vyřeší.. Jsem jak tělo bez duše, kdo se někdy bál stejně, tak asi ví.. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8100
26.5.17 10:48

@Kendinka Já si myslím, že to bude spíš v pořádku, ale pro tvůj klid si zajdi k lékaři.
A nenervuj se a jeď klidně na pohotovost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.17 10:52

@Sany80s Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie