Byl to potrat nebo normální menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 07:44
Byl to potrat nebo normální menstruace

Ahoj, děvčata. Má tady některá z Vás zkušenost s potratem na začátku těhotenství?… Měla bych na Vás dotaz. Jak to vypadá? Jednou jsem měla menstruaci a vypadl ze mne takový šedorůžový pucek nebo, jak bych to nazvala…Teď jsem měla dostat menstruaci, nedostala..a dělala jsem si dva tehu testy a oba pozitivní. Jenže o 3 dny dýl jsem začala krvácet, silně..jako kdyby někdo pustil kohoutek. Tak jsem druhý den běžela k doktorce, ta mě prohlédla a řekla, že nic nevidí. Že buď jsem byla chvilinku těhotná a nebo testy byly falešně pozitivní. Raději mi poslala na krev, kde jsem HCG měla 1..takže negativní. Nacož, když mi volala tak řekla, že to byla normální menstruace ať to neřešim. Jenže dnes ráno ze mě zase něco vypadlo. Sliznice to nebyla, to vypadá prostě jinak.. Bylo to takový malý a oválný. Myslíte, že se doktorka spletla nebo mě nechtěla vystrašit?… Děkuju

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10814 příspěvků 23.05.19 07:49

Mohlo to být biochemické, ale to by z tebe nic nevypadlo, celý ten zárodek by byl mikroskopický.

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 922 příspěvků 23.05.19 07:58

Napada me, nemohla to byt treba cysta, po te by se hodne krvacelo kdyby odesla s ms a navic by i mohla zpusobit pozitivni tt. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 08:02
@Barunkaska píše:
Napada me, nemohla to byt treba cysta, po te by se hodne krvacelo kdyby odesla s ms a navic by i mohla zpusobit pozitivni tt. :nevim:

Ale to na ultrazvuku jde vidět nebo ne? Jak se to pozná?… V pondělí jdu za ní znova, že si prý o všem popovídáme. Protože se delší dobu snažíme tak, jak budem postupovat dál, když se nám stále nedaří..

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 922 příspěvků 23.05.19 10:39
@Anonymní píše:
Ale to na ultrazvuku jde vidět nebo ne? Jak se to pozná?… V pondělí jdu za ní znova, že si prý o všem popovídáme. Protože se delší dobu snažíme tak, jak budem postupovat dál, když se nám stále nedaří..

Myslim ze mi dr. Rikala ze ne. Kdyz jsem mela jednu dobu silnejsi ms tak mi rikala ze mi mohla odejit cysta ale ze to nezjisti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 10:57
@Barunkaska píše:
Myslim ze mi dr. Rikala ze ne. Kdyz jsem mela jednu dobu silnejsi ms tak mi rikala ze mi mohla odejit cysta ale ze to nezjisti.

Aha, aha.. tak to je tedy taky možný. No, to se ji v pondělí tedy zeptam. Děkuju :oops:

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 922 příspěvků 23.05.19 12:43
@Anonymní píše:
Aha, aha.. tak to je tedy taky možný. No, to se ji v pondělí tedy zeptam. Děkuju :oops:

Jako nevim to jiste jen si to takhle pamatuju a mamka mi to tak rikala :-) ono totiz vajicko je strasne malinkaty v tomhle tydnu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 14:10
@Barunkaska píše:
Jako nevim to jiste jen si to takhle pamatuju a mamka mi to tak rikala :-) ono totiz vajicko je strasne malinkaty v tomhle tydnu.

Děkuju :oops:

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 922 příspěvků 23.05.19 15:03
@Anonymní píše:
Děkuju :oops:
:palec: nz a hodne stesti at vam brzy klapne.
marieanne15
Povídálka 50 příspěvků 23.05.19 17:10

Na falesne pozitivni testy (jeste k tomu vice po sobe) neverim, kdyz je carka je i hcg, je to jednoducha chemicka reakce (cysty to zpusobuji v mizivem mnozstvi pripradu), takze dle meho velmi pravdepodobne biochemicke tehotenstvi (coz je dle statistik i pravdepodobnejsi), tj. velmi casny potrat. Taky jsem zazila nekolikrat (hcg mze klesnout behem nekolika hodin temer na nulu - i pred zacatkem krvaceni). Krvaceni o hodne silnejsi nez normalni menstruace, hodne krevnich srazenin a velke kusy sliznice a pod.

Tak jako tak, drzim palce!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 19:18
@marieanne15 píše:
Na falesne pozitivni testy (jeste k tomu vice po sobe) neverim, kdyz je carka je i hcg, je to jednoducha chemicka reakce (cysty to zpusobuji v mizivem mnozstvi pripradu), takze dle meho velmi pravdepodobne biochemicke tehotenstvi (coz je dle statistik i pravdepodobnejsi), tj. velmi casny potrat. Taky jsem zazila nekolikrat (hcg mze klesnout behem nekolika hodin temer na nulu - i pred zacatkem krvaceni). Krvaceni o hodne silnejsi nez normalni menstruace, hodne krevnich srazenin a velke kusy sliznice a pod.Tak jako tak, drzim palce!

Doktorka tvrdila, že to určitě jsou falešně pozitivní testy.. Přišlo mi to divné, že by oba byly falešné? Navíc v odpoledních hodinách? A každý jiný.. Nadruhou stranu, po vyšetření mě poslal na krev a hodnota hcg byla 1, což je taky divný, ale pokud může takhle rychle klesnout, tak je možné, že to bylo biochemický těhotenství :)… Taky se mi hrozně motala hlava, bylo mi špatně, křeče v břiše…Nu, nevim. Asi lepší už to neřešit, hodit se do klidu. Nemyslet na to… a snažit se dál :oops: Bez stresu… Jinak moc děkuju! :)

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 922 příspěvků 23.05.19 21:24
@Anonymní píše:
Doktorka tvrdila, že to určitě jsou falešně pozitivní testy.. Přišlo mi to divné, že by oba byly falešné? Navíc v odpoledních hodinách? A každý jiný.. Nadruhou stranu, po vyšetření mě poslal na krev a hodnota hcg byla 1, což je taky divný, ale pokud může takhle rychle klesnout, tak je možné, že to bylo biochemický těhotenství :)… Taky se mi hrozně motala hlava, bylo mi špatně, křeče v břiše…Nu, nevim. Asi lepší už to neřešit, hodit se do klidu. Nemyslet na to… a snažit se dál :oops: Bez stresu… Jinak moc děkuju! :)

Ja bych ti cystu zas tak nezatracovala, cysta muze produkovat cosi jako hcg. A krece by tomu odpovidali… Kamaradku trefil slak kdyz mela vice pozitivnich testu (v te dobe byla hoodne mlada) az u dr zjistila ze to neni těhotenství takze se stat ze je těhotenství pozitivni a ted jsem tu dokonce cetla ze mel i muz pozitvni test a to zas muze zpusobit nador. Každopádně at uz to byla cysta nebo biochemické těhotenství, je to pryc a jde se dal :-) vsak ono to pravé těhotenství dorazi ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.19 08:16
@Barunkaska píše:
Ja bych ti cystu zas tak nezatracovala, cysta muze produkovat cosi jako hcg. A krece by tomu odpovidali… Kamaradku trefil slak kdyz mela vice pozitivnich testu (v te dobe byla hoodne mlada) az u dr zjistila ze to neni těhotenství takze se stat ze je těhotenství pozitivni a ted jsem tu dokonce cetla ze mel i muz pozitvni test a to zas muze zpusobit nador. Každopádně at uz to byla cysta nebo biochemické těhotenství, je to pryc a jde se dal :-) vsak ono to pravé těhotenství dorazi ;)

Stále mě to mrzí, ale jsem s tím tak nějak smířená… Takže doufáme, že příště už to vyjde :oops:

Váš příspěvek
Reklama