Byl v kontaktu s bývalkou

Anonymní
11.2.21 10:07

Byl v kontaktu s bývalkou

Ahoj,
obracím se na zkušenější. Již 4 měsíce chodím se svým partnerem. Jsme spokojení, až na to, že se těsně před naším vztahem rozešel se svou ex. On to nesl dobře, věděl, že k ní nic necítí, měl jen výčitky, že jí ublížil, když mu dělala scény, že nemůže jíst a jen pláče. No nicméně, oni se rozešli, my už začali randit a ona mu stále psala a snažila se to vše zvrátit. A pár dní před tím, než jsme si řekli, že spolu ofiko chodíme mu začala psát o sexu, pár zpráv jsem viděla (ona mi je totiž milostivá přeposlala), kde ot na mě působilo spíš tak, že ona se mu vyloženě nabízela a on si z toho trochu dělal srandu. Jasně, nepsal zamítavě, ale ani po tom, co se mu snažila několikrát vnutit domů mezi nimi nic nebylo. Jenže já to mám nějak stále v hlavě. Omluvila jsem si to tím, že prostě měl výčitky, že ji hrozně ublížil, že se kvůli němu trápí (tyhle věci on hodně řeší) - nedošlo mu, že mi to ona vpálí do obličeje. Holčinu neřeším, spíš jen nevím, proč to mám pořád uložené v hlavě a chtěla bych se toho nějak zbavit. S přítelem jsem se o tom bavila, řekla jsem mu o tom už v prosinci, kdy se to ke mně dostalo.
Díky za každý tip!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
380
11.2.21 10:18

Tohohle se úplně nějak nezbavíš, nemáš k němu ještě vybudovanou důvěru, když se něco takového stane na začátku vztahu, není to dobré. Budeš nad tím přemýšlet ještě dlouho. Kdyby se to stalo po 2 letech,, tak se tomu jenom zasměješ, protože víš, že pritelovi můžeš věřit. Tohle chce jen čas. Nikdo a nic tě momentálně neujistí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5172
11.2.21 11:38
@Anonymní píše:
Ahoj,
obracím se na zkušenější. Již 4 měsíce chodím se svým partnerem. Jsme spokojení, až na to, že se těsně před naším vztahem rozešel se svou ex. On to nesl dobře, věděl, že k ní nic necítí, měl jen výčitky, že jí ublížil, když mu dělala scény, že nemůže jíst a jen pláče. No nicméně, oni se rozešli, my už začali randit a ona mu stále psala a snažila se to vše zvrátit. A pár dní před tím, než jsme si řekli, že spolu ofiko chodíme mu začala psát o sexu, pár zpráv jsem viděla (ona mi je totiž milostivá přeposlala), kde ot na mě působilo spíš tak, že ona se mu vyloženě nabízelaa on si z toho trochu dělal srandu. Jasně, nepsal zamítavě, ale ani po tom, co se mu snažila několikrát vnutit domů mezi nimi nic nebylo. Jenže já to mám nějak stále v hlavě. Omluvila jsem si to tím, že prostě měl výčitky, že ji hrozně ublížil, že se kvůli němu trápí (tyhle věci on hodně řeší) - nedošlo mu, že mi to ona vpálí do obličeje. Holčinu neřeším, spíš jen nevím, proč to mám pořád uložené v hlavě a chtěla bych se toho nějak zbavit. S přítelem jsem se o tom bavila, řekla jsem mu o tom už v prosinci, kdy se to ke mně dostalo.
Díky za každý tip!

8o aha, nepsal zamítavě? Tak to tě asi zase tak nežere, promiň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5262
11.2.21 14:02
@Anonymní píše:
Ahoj,
obracím se na zkušenější. Již 4 měsíce chodím se svým partnerem. Jsme spokojení, až na to, že se těsně před naším vztahem rozešel se svou ex. On to nesl dobře, věděl, že k ní nic necítí, měl jen výčitky, že jí ublížil, když mu dělala scény, že nemůže jíst a jen pláče. No nicméně, oni se rozešli, my už začali randit a ona mu stále psala a snažila se to vše zvrátit. A pár dní před tím, než jsme si řekli, že spolu ofiko chodíme mu začala psát o sexu, pár zpráv jsem viděla (ona mi je totiž milostivá přeposlala), kde ot na mě působilo spíš tak, že ona se mu vyloženě nabízela a on si z toho trochu dělal srandu. Jasně, nepsal zamítavě, ale ani po tom, co se mu snažila několikrát vnutit domů mezi nimi nic nebylo. Jenže já to mám nějak stále v hlavě. Omluvila jsem si to tím, že prostě měl výčitky, že ji hrozně ublížil, že se kvůli němu trápí (tyhle věci on hodně řeší) - nedošlo mu, že mi to ona vpálí do obličeje. Holčinu neřeším, spíš jen nevím, proč to mám pořád uložené v hlavě a chtěla bych se toho nějak zbavit. S přítelem jsem se o tom bavila, řekla jsem mu o tom už v prosinci, kdy se to ke mně dostalo.
Díky za každý tip!

Jasně, to měl snad zamítnout ne? Co ti na to přítel řekl? A o jaké tipy máš zájem???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
11.2.21 14:09

Taky nechápu co chceš slyšet za ‘tipy’? :D každopádně jeho láska k tobě asi nebude zas tak horká, řekla bych, že si spíš záplata. Já bych do takového vztahu, s někým kdo cítí výčitky ke svojí ex :roll:, ani nešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
645
11.2.21 14:26

Vysvětli mi prosím pár věcí… Tobě nevadí, že se těsně před tebou rozešel? Myslíš, že je to dobrý začátek? Nebo jsi už byla v tom jejich vztahu a on ho vlastně kvůli tobe rozbil? Víš vůbec něco o tom jejich vztahu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
539
12.2.21 22:46

@Minniee Tohle udělal bývalý mně. Buďto mě s ní podváděl a nebo to se mnou ukončil a hned za pár dní začal s ní. teď za mnou neustále dolézá i za půl roku po rozchodu a přiznam že mu chybím, že mě má rád a touží po mně. No jo to je tak když si to neuzavře a pořádně nesrovná v hlavě a nepřipraví se v klidu na nový vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat