Byla bylo už na ultrazvuku v 6tt vidět, že jde o dvojčata?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4617
9.5.21 07:10

@SábaW 6tt už bývá vidět embryo, se srdcem je to takové na hraně - může a nemusí, jeden den není a druhý je. Může být oproti prvnímu embryu lehce pozadu a srdce se ještě ukáže, může tam nebýt vůbec. Je třeba počkat. Držím palce, ať to dopadne, jak si přeješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
357
9.5.21 08:27

@SlečnaDahlia ono, ano tak nejde jestli tam je srdíčko, jakože v té druhé bublině nebylo vidět vůbec nic ani embryo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4597
9.5.21 08:38

@Gežitka vzdyt 4 dny po oplodneni jeste ani neni v delize uhnizdene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
357
9.5.21 08:46
@Jogrr píše:
@SábaW ja byla v 6+6 tt a uz tukala obe srdicka. Ukazat se samozrejme jeste muze, lekar/ka Ti k tomu rekl co?
Že uvidíme na další kontrole. Cítila jsem z jeho odpovědi, že si sám není jistý a potřebuje více času… říkal, že je to možná krevní sraženina… Dutinka vypadala stejně jako ta s embryem…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
9.5.21 08:47

No mě to říkala moje doktorka, že je to embryo tak 4 dny staré, skoro nic nebylo vidět. Jenom takovej flicek.
Jednou jsme taky chytily vajíčko těsně po ovulaci, fotila si to do nejakyho casopisu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
9.5.21 09:19
@SábaW píše:
Byla jsem na ultrazvuku, kde byly vidět dvě oddělené černé bubliny. V jedné byl plod 6+1 se srdeční akcí, ta druhá se jevila prázdná. Je možné, že se později ještě v té druhé bublině objevit druhé nebo je to nesmysl?

Ano, v 6+3 slo poznat, ze jde o dvojcata. O tyden pozdeji uz mely oba plody srdecni akci.

Muze se jednat i o tzv. Syndrom mizejiciho dvojcete, je to pomerne casty v prvnim trimestru. Uvidite na dalsi kontrole. Objevit se klidne jeste muze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4617
9.5.21 12:32
@SábaW píše:
@SlečnaDahlia ono, ano tak nejde jestli tam je srdíčko, jakože v té druhé bublině nebylo vidět vůbec nic ani embryo

Jo takto. Hele, ono to zní strašně, ale spousta potenciálně vícečetných těhotenství se v prvních týdnech stane jednočetnými, zamlknutí v prvních týdnech je u dvojčat velmi časté. Navíc, pokud tam nebude embryo, není vlastně čeho želet. Byla bych ráda za to jedno a případné druhé bych brala jako hezký bonus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat