Byla jsem mu nevěrná

Anonymní
25.10.19 06:42

Byla jsem mu nevěrná

V srpnu jsem měla úlet s jedním klukem,(proste jsem podlehla) bylo to jednou řekla jsem si, že to pritelovi říkat nebudu ať nenarušení vztah jenže ten kluk je ze stejný školy jako přítel a o tom našem úletu začalo vědět nějak vic lidi
Tak jsem to jednoho dne řekla přitelovi (ať se to dozví ode mě a ne od někoho jiného)
Odesel a řekl mi ze potřebuje čas, večer napsal ze se rozcházíme ale ze to ještě muže změnit ze potřebuje aspoň tak týden..napsal tam týden ten ted jak to je to bude lepší
Ze kdybychom to zkusili znovu ze bych to udelala znova…myslíte že je ještě nejaka naděje že se vrátí? Včera mi poslal fotku v obleku a co na to říkám..potom jsme si chvíli psali ale teď zas nic

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

salamio
25.10.19 07:03

Neboj, Anežko, než ti bude osmnáct, tak si jistě ještě nějakého jiného chlapce najdeš.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.10.19 07:05

Anonym

Je mi 18 skoro 19, byl to ten nejlepší

• Nahlásit
  • Citovat
280
25.10.19 07:11

Tak ses poučila a příště s jiným chlapem se ti to už třeba nestane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20166
25.10.19 07:23

Proste teleci leta. Treba to prekonate a nebo si priste das pozor, koho poustis pod sukni.Co na to jineho rict holka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2887
25.10.19 07:37
@Anonymní píše:

Tak se naucis, ze nemusis mit vsechno, co te napadne. Nebo ze milence mas vybirat diskrernejsi. Proste neco z toho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.10.19 07:48

Za blbost se platí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.10.19 08:20

Tak do hlavy mu nevidíme. Může se vrátit a taky nemusí. Narušila jsi to nejdůležitější ve vztahu. Já bych se k tobě nevracela. Raději nový vztah s čistým listem než popsaný roztržený slepený.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.10.19 08:59
@Anonymní píše:

To ti frnda nakuká ještě více jak desetkrát. Že to byl ten nejlepší. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.10.19 09:09

Sice se rika, ze „it ain't over ‚til it‘s over“, ale tady bych rekla, ze nemas moc manevrovaciho prostoru. Tudiz jedina rada je netlacit na pilu a vyckat, jak se to vyvrbi. Nicmene ja si myslim, ze vzhledem k vasemu veku asi neni moc co resit. Spis to ber jako lekci, ze ztratit nekoho je daleko lehci nez se zda a priste na to mysli (a nedelej voloviny ;) ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
25.10.19 09:28

A za jsi čekala, že se chlapec se svým zážitkem nepochlubi mezi ostatními chlapama? Bože, jak naivní… upozorňuju, že budou vědět vše, jakou ji máš, jak jsi přirážela a co vše jsi dělala. Takhle to většinou mezi chlapama chodí…bohužel. A je jen otázkou času, než se to donese k tomu tvému…A jak se s tím on vyrovná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
276
25.10.19 09:34
@kliťák píše:
A za jsi čekala, že se chlapec se svým zážitkem nepochlubi mezi ostatními chlapama? Bože, jak naivní… upozorňuju, že budou vědět vše, jakou ji máš, jak jsi přirážela a co vše jsi dělala. Takhle to většinou mezi chlapama chodí…bohužel. A je jen otázkou času, než se to donese k tomu tvému…A jak se s tím on vyrovná…

Přesně vystřiženo že života… :? Bohužel to tak chodí a je celkem jedno v jakých kruzích :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.10.19 09:36
@Anonymní píše:
V srpnu jsem měla úlet s jedním klukem,(proste jsem podlehla) bylo to jednou řekla jsem si, že to pritelovi říkat nebudu ať nenarušení vztah jenže ten kluk je ze stejný školy jako přítel a o tom našem úletu začalo vědět nějak vic lidi
Tak jsem to jednoho dne řekla přitelovi (ať se to dozví ode mě a ne od někoho jiného)
Odesel a řekl mi ze potřebuje čas, večer napsal ze se rozcházíme ale ze to ještě muže změnit ze potřebuje aspoň tak týden..napsal tam týden ten ted jak to je to bude lepší
Ze kdybychom to zkusili znovu ze bych to udelala znova…myslíte že je ještě nejaka naděje že se vrátí? Včera mi poslal fotku v obleku a co na to říkám..potom jsme si chvíli psali ale teď zas nic

Já doufám, že se k vám nevrátí. Nedá se vám věřit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.10.19 21:14

Já být na jeho místě nevracela bych se do toho vztahu. Nevěra ve vztahu je hnus a že jsi podlehla? Může se stát, že podlehneš znovu a znovu. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama