Reklama

Byla jsem nevěrná manželovi na večírku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 16:38
Byla jsem neverna manzelovi na vecirku

Ahojte, v sobotu som bola manzelovi neverna. Sme spolu tak 7-8 rokov, mame dve deti, mladsia ma uz tri roky, ale ja som s nimi nebola cely cas doma, neustale som pracovala, takze to nebolo take to, ze som sa po sto rokoch dostala konecne medzi ludi. Nikdy som si nemyslela, ze by sa mi to mohlo stat :zed: Mali sme firemnu akciu, na ktorej sa vela tancovalo, za bavalo, trochu pilo. Kamaratka, u ktorej som mala prespat, odisla skoro, takze som v noci ostala tak trochu bezradna, ze kam pojdem, ci si budem volat taxika, ponukla sa jedna kolegyna, ze mozem ostat u nej, ale ta este nechcela domov a ja som uz bola fakt unavena. Tak sa ponukol kolega, s ktorym som sa bavila vacsiu cast vecer, zenaty, absolutne seriozny, ze mozem ostat u neho na izbe. Mal zaplateny hotel, pracuje v cudzine, v ten moment ma to absolutne ani nenapadlo, ze by to mohlo byt nieco „viac“. Teraz, ked to pisem, tak to znie asi az neuveritelne. Popravde, este ani v taxiku, ci po prichode do hotela ma to ani nenapadlo. Az potom v posteli, sme kecali a kecali, a sledovali hviezdy, no teraz to znie fakt priserne, vtedy to bolo take automaticke :roll: az sa to stalo. Najhorsie na tom mi pride to, ked sa tak nad tym zamyslim, ze to vlastne nebolo take to, ze medzi nami nieco zaiskrilo a v opilosti sme na to vlietli, ale tak nejak vlastne uplne pri zmysloch :( myslim, ze manzelovi by som to hovorit nemala, urcite by mu to ublizilo, ale popravde ja som z toho nejak mimo, neustale na to myslim, ze co sa vlastne stalo. Stalo sa Vam to tiez niekomu? Ako ste to zvladli sa z toho nezblaznit?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 22 Další »

Reklama

Reakce:

Klopotkova
Kelišová 7207 příspěvků 12.12.16 16:43

Manželovi nic neříkej a zapomeň na to, co se stalo.

Jogrr
Závislačka 4201 příspěvků 12.12.16 16:45

Ne, nestalo se mi to. A kdyby ano, nerekla bych to doma, ale radsi se tim uzirala sama.
Svemu svedomi priznanim sice ulevis, ale zatizis tim sveho muze, ktery za to opravdu nemuze.
Takze si nech pro sebe a vyporadej se s tim sama v sobe.

SussieS
Závislačka 3810 příspěvků 12.12.16 16:45

Udělala bych za tím tlustou čáru, manželovi rozhodně nic neříkala. Stalo se, co už, ale nejjednodušší a nejméně bolestivé pro všechny bude se k tomu nevracet

Malaga
Generální žvanilka 24331 příspěvků 12.12.16 16:45

Souhlas, nerikej to ABSOLUTNE NIKOMU.

Karleon
Kelišová 5277 příspěvků 12.12.16 16:46

Něříkala bych to nikomu, absolutně nikomu. Pokud manžela miluješ a chceš s ním dát zůstat, pokus se na tohle zapomenout.

Enmamma
Závislačka 2783 příspěvků 12.12.16 16:47

Neříkej mu to. Není to vhodné, ublížila bys manželovi. Odpusť sama sobě, nebo se vyzpovídej v kostele, ale hlavně mu to neříkej a žij normálně dál.

kamikaa
Kelišová 5429 příspěvků 12.12.16 16:48

Vůbec nic neříkej hlavně!!To at tě ani nenapadne…

WaIl
Kelišová 5724 příspěvků 12.12.16 16:48

Nevěru zatloukat, zatloukat, ZATLOUKAT!!!

chipsa
Extra třída :D 13140 příspěvků 12.12.16 16:49

Jiná otázka: Říká se, že žena má šestý smysl. A když ji muž podvede, ona to na něm pozná. Myslíte si, že muž nevěru nepozná na ženě?

kamikaa
Kelišová 5429 příspěvků 12.12.16 16:50
@chipsa
@chipsa píše:
Jiná otázka: Říká se, že žena má šestý smysl. A když ji muž podvede, ona to na něm pozná. Myslíte si, že muž nevěru nepozná na ženě?

Jak který…Ale myslím, že pokud se umí chovat normálně, nic nepozná.

Milka111
Kecalka 487 příspěvků 12.12.16 16:50

Rozhodně mu to neříkej, zapomen na to, nemysli na to.

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 12.12.16 16:52

Za mesic o tom vedet nebudes, ted to jen musis vydrzet

chipsa
Extra třída :D 13140 příspěvků 12.12.16 16:52
@kamikaa píše:
@chipsaJak který…Ale myslím, že pokud se umí chovat normálně, nic nepozná.

Já myslím, že ten můj by to na mě poznal, stejně jako já na něm. Psychické chování mluví samo za sebe, hlavně v posteli :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 16:53

Ja mu to ani nechcem povedat, skor ma to samu zaraza, ze za akych okolnosti sa to vlastne stalo. A s kym! V zivote by som nebola povedala, ze zrovna on, je to taky skor konzervativny typ chlapa. Najhosrie pre mna je prestat na to mysliet, kym som v praci, alebo nieco robim, tak je to relativne vpohode, ale akonahle mam chvilu ticha a pre seba, tak je to priserne. Vcera som kvoli tomu nemohla ani zaspat, zaspala som asi o druhej v noci. Druha vec je, ze netusim, ako sa spravat, az sa s kolegom stretneme. Nastastie pracuje daleko, takze k nam jazdi len obcas na meetingy, ale uz teraz viem, ze v lednu budeme mat meeting mimo CR, kde urcite budeme obaja :? Moja dalsia obava je, ze nas videli odchadzat spolu dalsi dvaja kolegovia, kolega si myslim, ze nic nepovie, ale kolegyna ktora nas videla nie je rozhodne sama vludnost a dobrota. Ja ju velmi nepoznam, pracovala v regione, nie na centrale, ale kolega s ktorym sa to stalo, ju pozna uz niekolko rokov, tak mam neustale nutkanie mu napisat, co si mysli, ci to ona nevyslepici niekomu :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 22 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama