Byla jsem překvapená

Anonymní
26.9.21 10:07

Byla jsem překvapená

Ahoj, dnes jsem měla mít s kamarádkou sraz. Řekly jsme si v 8h. Občas se stane, že třeba kamarádka nebo já přijdeme později, ale jen o pár minut, počkám ale vždy na ní nebo ona na mě.
Měly jsme mít sraz na zastávce. Došla jsem tam o pár minut později, jelikož jsem si myslela, že je sraz, kde si dáváme vždy, pak jsem si přečetla ještě jednou zprávu a šla jsem na stanici. Stanice jsou dvě se stejným názvem, jenže jak jsem tam přišla, tak jsem si uvědomila, že jsem jí o kousek přešla. Vše jsem ale kamarádce psala. Napsala jsem, že jsme si měly dát sraz na té zastávce u nákupního centra. Řekla jsem, že tam dojdu. To vše si přečetla.
Jenže kamarádka už nastoupila beze mne do autobusu, to mi vůbec neřekla a jen tak tak jsem do autobusu nastoupila, když mi držela dveře.
Přišlo mi to zvláštní, zpoždění bylo asi pět minut a říkám si, že na mě nepockala. Pospichala na sraz ještě za dalšími přáteli, ale přece jim mohla zavolat, že se chvíli zdrží. Co myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
755
26.9.21 10:10

Dost záleží, kdy jel další autobus.
Jinak nerozumím tomu, že když mám zpoždění, tak se ještě zdržuju vypisováním, místo zavolání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33331
26.9.21 10:12
@Anonymní píše:
Ahoj, dnes jsem měla mít s kamarádkou sraz. Řekly jsme si v 8h. Občas se stane, že třeba kamarádka nebo já přijdeme později, ale jen o pár minut, počkám ale vždy na ní nebo ona na mě.
Měly jsme mít sraz na zastávce. Došla jsem tam o pár minut později, jelikož jsem si myslela, že je sraz, kde si dáváme vždy, pak jsem si přečetla ještě jednou zprávu a šla jsem na stanici. Stanice jsou dvě se stejným názvem, jenže jak jsem tam přišla, tak jsem si uvědomila, že jsem jí o kousek přešla. Vše jsem ale kamarádce psala. Napsala jsem, že jsme si měly dát sraz na té zastávce u nákupního centra. Řekla jsem, že tam dojdu. To vše si přečetla.
Jenže kamarádka už nastoupila beze mne do autobusu, to mi vůbec neřekla a jen tak tak jsem do autobusu nastoupila, když mi držela dveře.
Přišlo mi to zvláštní, zpoždění bylo asi pět minut a říkám si, že na mě nepockala. Pospichala na sraz ještě za dalšími přáteli, ale přece jim mohla zavolat, že se chvíli zdrží. Co myslíte?

tak třeba nechtěla přijet pozdě, ty snad trefíš tam, kam jste jely. Byste se sešly tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1770
26.9.21 10:13

Nevidím žádný problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
634
26.9.21 10:14
@Anonymní píše:
Že řešíš při neděli číčoviny 8)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2789
26.9.21 10:20

Máš chodit včas :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12056
26.9.21 10:20

Kdybys jí zavolala, mohly jste se domluvit pořádně. Tohle je fakt šílený, jak mladí neumí používat mobil, přitom ho mají od malička.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2948
26.9.21 10:21

Ze resis nesmysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99
26.9.21 10:22

Opravdu tohle potřebuje téma na emiminu??? 8o :roll: :roll: :roll: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6032
26.9.21 10:32

Takhle to vypadá, když je někdo natolik zdegenerovaný, že neumí ani telefonovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13483
26.9.21 10:38

Veletrh knih? Mozn se bala, ze budes potrebovat 8kc na listek :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2277
26.9.21 11:05
@Anonymní píše:

Pokračování z včerejška z veletrhu knih? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18358
26.9.21 11:09

Rozmím tomu dobře, že ty si zmateně pobíhala po okolí ona byla tam kde jste se měly potakta, jel vám autobus kterým jste potřebovali odjet, ona viděla že se blížíš, nastoupila do něj a podržela ti dveře, aby ses dostala dovnitř?

A tebe trápí, že namísto toho aby zajistila to, že jste obě odjely včas busem ti nezavolala a neřešila to po telefonu?

Nebo v čem je zádrhel? Co bys potřebovala abys nebyla v tom stavu ve kterém jsi teď?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat