Byla jsem ta druhá a nevěděla jsem o tom..

1
22.10.20 01:58

Byla jsem ta druhá a nevěděla jsem o tom..

Ahoj,
V zimě jsem začala vážný vztah přes seznamovací aplikaci. Všechno se jevilo na dobré cestě, poznávali jsme se a byli v nepřetržitém kontaktu. Pozvolna jsme plánovali společnou budoucnost. O půl roku později se mi zatmelo před očima, když jsem náhodou našla příspěvek jiste slečny s mým Honzou při nedělní pohodicce v lese. Uhodil jsem na nej a všechno přiznal. Se slečnou byl v oficiálním vztahu přes rok. Ona nic netušila. Nevěděl, jak to s ni má ukončit, abych se to nedozvedela a neskoncovala s nim taky. Všichni kamarádi ji znali, někteří znali i mě a hráli před oběma divadlo. Teď prosí, sype si popel na hlavu a chce se mnou začít znova. Nemůžu tomu uvěřit, ze je toho někdo schopny. Schovával každé z nás veci v bytě před tou druhou. Snažila jsem se přes tu strašnou bolest a ponížení to vzít nějak sportovně a dat tomu šanci, ale neustále na mě vypadávají další a další sprosté lži, kdy si vymyslel alibi na vikend a byl s ni. Co byste delali? Je reálne, aby slo něco takového smazat a restartovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2815
22.10.20 02:40

Tak o tomhle bych ani neuvažovala.

Pokud do toho půjdeš, budeš do budoucna pro změnu „ta první, která o tom neví“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
148
22.10.20 03:09

Hmm, kvalitní vztah a kvalitni kamarádi :potlesk: Jako vážně uvažujes o tom, zůstat s někým, kdo na tebe systematicky hrál půl roku takové divadlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1931
22.10.20 03:31

Hoch je vážně ryzí charakter, toho se drž :roll:
Ne, vážně, tohle se restartovat nedá. Kdoví, jaká překvapeníčka by tě čekala příště.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.20 03:40

Nikdy… kamarádce se stalo něco podobného. Jenže se do toho přimíchalo dítě a 5 let z ní dělal úplnou blbku. Podváděl ji i v těhotenství a nemá rád ochranu. No prostě neber to :roll: a prý za všechno může ona…
Pls anonym, osobní vztahy druhých.

• Citovat
  • Nahlásit
2984
22.10.20 05:15

To reálné není ani omylem. Hroznej zmetek, jak o tom můžeš vůbec uvažovat?
Důvěra na nule, ale jede se dal, nechapu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2882
22.10.20 05:36

A ty bys mu po tomhle ještě dokázala věřit? Kašli na něj, kdo ví, kolik jich ještě takhle tahá za nos. Musí to být solidní psychouš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8212
22.10.20 07:06

Ani o tom neuvažuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1166
22.10.20 07:06

Přece bys s někým takovým nechtěla zůstat. Váš vztah byl jedna velká lež. O tom, že Vás obě bral mezi kamarády ani nemluvím. Copak bys mu mohla ještě věřit? Nebo věřit těm kamarádům? Nikdy bys nevěděla, že něco netají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
22.10.20 07:37

Utíkej, ne není možné něco takového smazat a restartovat… Věřím, že to bolí… ale chceš být s člověkem, který řeší problémy tím, že lže (lhal oběma než by se pro jednu rozhodl, plus dokázal zmanipulovat i kamarády)? Dokáže se někdo takový změnit? Sobec, který pro své dobro podělá všechny kolem? Ne… vlastní zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2914
22.10.20 07:57

Za mě taky ne…dokázal se před tebou přetvařovat tak, že jsi nic nepoznala…kdyby Tě měl rád, na nic si před Tebou nehraje…
On neumí být sám, musí mít víc jistot, kdyby náhodou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4693
22.10.20 08:02

Hm… tohle je špatné. Důvěra je už v trapu.
Když jsem viděla nadpis, tak jsem si myslela, že je to taková ta typická situace ze začátku vztahu, kdy se to teprve „rozjíždí“ a je tu stále ještě nějaká další, s níž si dotyčný např. píše. To sice taky není nic moc, ale je to bohužel běžné, když se lidi seznamují přes internetové seznamky nebo sociální sítě.
Ale tohle už je sofistikované lhaní (kterému navíc ochotně sekundují i přátele a známí) a tam není co řešit a obávám se ani co restartovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4847
22.10.20 08:02
@MarieT1 píše:
Ahoj,
V zimě jsem začala vážný vztah přes seznamovací aplikaci. Všechno se jevilo na dobré cestě, poznávali jsme se a byli v nepřetržitém kontaktu. Pozvolna jsme plánovali společnou budoucnost. O půl roku později se mi zatmelo před očima, když jsem náhodou našla příspěvek jiste slečny s mým Honzou při nedělní pohodicce v lese. Uhodil jsem na nej a všechno přiznal. Se slečnou byl v oficiálním vztahu přes rok. Ona nic netušila. Nevěděl, jak to s ni má ukončit, abych se to nedozvedela a neskoncovala s nim taky. Všichni kamarádi ji znali, někteří znali i mě a hráli před oběma divadlo. Teď prosí, sype si popel na hlavu a chce se mnou začít znova. Nemůžu tomu uvěřit, ze je toho někdo schopny. Schovával každé z nás veci v bytě před tou druhou. Snažila jsem se přes tu strašnou bolest a ponížení to vzít nějak sportovně a dat tomu šanci, ale neustále na mě vypadávají další a další sprosté lži, kdy si vymyslel alibi na vikend a byl s ni. Co byste delali? Je reálne, aby slo něco takového smazat a restartovat?

Dopadnes stejně jako slečna c. 1. Good luck.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
210
22.10.20 08:07

To by mě ani nenapadlo. Jediné o co bych se snažila abych se ho co nejdříve zbavila a vymazala ho ze svého života. Copak by jsi mu mohla ještě někdy důvěřovat? Myslím že by to nebylo dobré pro váš vztah ty by jsi žila stále v nejistotě a vevnitř by tě to stále hlodalo jestli zas nemá někoho dalšího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5532
22.10.20 08:20

Ani nahodou. Buď ráda, že si ho odhalila tak brzo. Absolutně bych s ním neztracela čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama