Byla to nevěra z pohledu ženy, a proč se to stalo?

29.4.20 10:16

Byla to nevěra z pohledu ženy a proč se to stalo?

Ahoj, chci se zeptat na názor. S manželkou jsme spolu byli asi tři roky, kdy tehdy jsme se rozešli, ale asi po 14 dnech jsme se dali zpět dohromady a dnes už jsme manželé a jsme spolu 13let a máme dvě děti. Ale manželka mi před týdnem při jednom zvláštním rozhovoru přiznala, že se tehdy vyspala s jiným a já jsem s toho totálně v… a pořád přemýšlím PROČ? vůbec taková není (za život měla 5 sexuálních partnerů). Pořád na to musím myslet a beru to jako podraz, ale ona mi odpověděla: PŘECE JSME SPOLU TEHDY NEBYLI…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1748
29.4.20 10:18

Tak jestli jste spolu tehdy nebyli :think:
Ona je blbá, že ti to přiznává, ty jsi blbej, že se v tom rýpeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12520
29.4.20 10:19

Nebyla to nevěra, ale určitě ti o tom neměla říkat, tohle jsou věci, co se nevytahujou!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6032
29.4.20 10:20

@Šimon.s90 Nevěra to není, říkat to neměla :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52754
29.4.20 10:21
@Šimon.s90 píše:
Ahoj, chci se zeptat na názor. S manželkou jsme spolu byli asi tři roky, kdy tehdy jsme se rozešli, ale asi po 14 dnech jsme se dali zpět dohromady a dnes už jsme manželé a jsme spolu 13let a máme dvě děti. Ale manželka mi před týdnem při jednom zvláštním rozhovoru přiznala, že se tehdy vyspala s jiným a já jsem s toho totálně v… a pořád přemýšlím PROČ? vůbec taková není (za život měla 5 sexuálních partnerů). Pořád na to musím myslet a beru to jako podraz, ale ona mi odpověděla: PŘECE JSME SPOLU TEHDY NEBYLI…

to je pravda, píšeš, že jste se rozešli, tak byla svobodná a mohla si dělat co chtěla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
12978
29.4.20 10:22

Ne - nebyla to nevěra. Prostě to potřebovala - třeba kvůli tomu, aby se srovnala s tím, jak ses k ní tehdy choval.

A ty se srovnej sám se sebou a nevyváděj kvůli něčemu co se stalo před 13 lety. Navíc teda pokud začneš dělat takovéhle scény, pokud zrovna partnerka má potřebu se svěřovat, tak ji samozřejmě spolehlivě odradíš od otho aby se ti příště svěřovala s něčím, co poteřebuje sdílet, protože si prostě nebyl schopný ji akceptovat, přijmout a poskytnou to co potřebovala kvůli vlastní nejistotě že nejsi dost dobrý a mohl by tě ohrozit 13 let starý sexuální prožitek.

Takže se nediv, že prostě zkrouhle level důvěrnosti a bude se svěřovat někomu, kdo ji neodsoudí anebude si brát osobně něco, co ním nemá nic společného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24293
29.4.20 10:24

Me by to taky ranilo. Zpetne nema smysl se v tom ale šťourat uz, je to tolik let. Nechapu, ze to ted vytahla.Asi si ji pekne nakrkl, tak si ulevila :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3267

Připomíná mi to scénu ze seriálu Přátelé. :D Nevěra to nebyla, ale říkat ti to neměla. K čemu to bylo dobré? Ty se nepitvej v 10 let staré záležitosti. Vím že se to lehce řekne, ale pokud jste teď v pohodě, tak proč to kazit? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
203

Pokud jste spolu tenkrát nebyli, tak to určitě není nevěra. Jako cení se upřímnost, ale v tomhle případě ti to říkat nemusela a ty jsi se neměl ptát. Musíš se přes to nějak přenést, nemá cenu si něčím takovým kazit vztah.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12520
29.4.20 10:25
@berusa.m píše:
Připomíná mi to scénu ze seriálu Přátelé. :D Nevěra to nebyla, ale říkat ti to neměla. K čemu to bylo dobré? Ty se nepitvej v 10 let staré záležitosti. Vím že se to lehce řekne, ale pokud jste teď v pohodě, tak proč to kazit? ;)

Tak v Přátelích stojím na straně Rachel :jazyk: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3267
29.4.20 10:26
@Taky jedna píše:
Tak v Přátelích stojím na straně Rachel :jazyk: :D

To já taky. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5915
29.4.20 10:27

Tvl, dělat scény kvůli 13 let staré záležitosti, ty jsi taky dáreček…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.4.20 10:30

Jen abych uvedl věci na pravou míru, tak scény jsem nedělal - v dané chvíli jsem reagoval, že se nic neděje. Ale nemůžu na to přestat myslet a strasně mě to mrzí (najevo nic nedávám). Kdy já tehdy jen chlastal a brečel a ona mi tvrdila to stejné…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6004
29.4.20 10:35

Mně by to teda vadilo. Rozešli jste se na 14 dní a ona si během té doby stihla vrznout s jiným? Pro mě je to nepochopitelný. Že jí nebylo blbý se k tobě vrátit. A pak ti to ještě po X letech řekne? :poblion: Pro mě tohle nevěra je. Ohánět se tím, že jste spolu přece zrovna nebyli… Jo, dva týdny :zed: Ubohost. Trapná výmluva.

Příspěvek upraven 29.04.20 v 10:36

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24293
29.4.20 10:36
@Šimon.s90 píše:
Jen abych uvedl věci na pravou míru, tak scény jsem nedělal - v dané chvíli jsem reagoval, že se nic neděje. Ale nemůžu na to přestat myslet a strasně mě to mrzí (najevo nic nedávám). Kdy já tehdy jen chlastal a brečel a ona mi tvrdila to stejné…

Budes to muset zpracovat.Ale ja te chapu, pro tebe to novinka ted je.Proc ti to vlastne rekla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama