Byli byste takto šťastní

Anonymní
8.2.20 19:38

Byli by jste takto šťastní

Prosím o anonym. Je to šťastný život, dle vás ostatních :think:. V pěkném domku s možností vyběhnout ven do lesa, vyjít na terasu, neplatíte žádný nájem ani energie, nic co se plateb týče neresite, máte auto, pohonné hmoty neplatíte, pojistku neplatíte, opravy neresite, máte víc teda nato si koupit co potřebujete ze své výplaty. Tyto výše uvedené věci platí přítel. Vy jen máte na starost svou práci, nákupy jídla a ostatních věcí do domácnosti, platíte jako matka výdaje dítěti do školy, a své potřebné. Vy jako matka jste hodně v práci a s dítětem, otec je více méně často v práci a pi práci se věnuje hodně kamarádům, zřídka kdy tráví čas s rodinou, je společenský, vy jako matka rodinný typ. Vychází vám tento model uspokojivý? Já se jestli jsem nebo né šťastná teď vyjadřovat nebudu, a ráda si přečtu jak by jste se v tomto modelu cítili vy. děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20108
8.2.20 19:42

Nechápu záměr, ale budiž. Nepovažuju model, kdy se o dítě stará vesměs matka, za šťastný. Nechtěla bych to tak, a s takovým chlapem, kterému jsou kamarádi milejsi, než rodina, bych si pořídila maximálně jedno dítě a konec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4244
8.2.20 19:42

To je superživot. Jsi ta nejšťastnější žena, která se narodila po revoluci. Blahopřeji. :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4244
8.2.20 19:44
@Mango_Lassi píše:
Nechápu záměr, ale budiž. Nepovažuju model, kdy se o dítě stará vesměs matka, za šťastný. Nechtěla bych to tak, a s takovým chlapem, kterému jsou kamarádi milejsi, než rodina, bych si pořídila maximálně jedno dítě a konec.

Ty jako vždy to musíš někomu osladit. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3218
8.2.20 19:44

To je přece úplně nesmyslná otázka. Dokázala bych se v takovém modelu cítí i velmi šťastné uprostřed přírody, s milující manželem, zdravým dítětem, finančně zabezpečena. I velmi nešťastné odriznuta od společnosti, kamarádů, věčně sama, bez možnosti vlastní realizace… A cokoliv mezi tim :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
8.2.20 19:45

Taková zlatá klec. Ano, byla bych šťastná, ale ne dlouhodobě. Sice se vám míjí běžné starosti běžných věcí, ale aby takové štěstí bylo opravdu dlouhodobé, vyžaduje to vysokou kvalitu charakteru partnera a vztahu coby takového. Je fajn být v takovém prostředí, ale časem uschne člověk jako květina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21375
8.2.20 19:46
@Anonymní píše:
Prosím o anonym. Je to šťastný život, dle vás ostatních :think:. V pěkném domku s možností vyběhnout ven do lesa, vyjít na terasu, neplatíte žádný nájem ani energie, nic co se plateb týče neresite, máte auto, pohonné hmoty neplatíte, pojistku neplatíte, opravy neresite, máte víc teda nato si koupit co potřebujete ze své výplaty. Tyto výše uvedené věci platí přítel. Vy jen máte na starost svou práci, nákupy jídla a ostatních věcí do domácnosti, platíte jako matka výdaje dítěti do školy, a své potřebné. Vy jako matka jste hodně v práci a s dítětem, otec je více méně často v práci a pi práci se věnuje hodně kamarádům, zřídka kdy tráví čas s rodinou, je společenský, vy jako matka rodinný typ. Vychází vám tento model uspokojivý? Já se jestli jsem nebo né šťastná teď vyjadřovat nebudu, a ráda si přečtu jak by jste se v tomto modelu cítili vy. děkuji

Pořád jenom přítel platí, vy neplatíte, samé blbosti, ale důležité okolnosti pro štěstí nezmiňuješ - třeba jestli je ve vztahu láska, souznění, humor, v životě cíl, spokojenost, naplnění. Pokud ne, je to celé o ničem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.2.20 19:47

Nevim, možná ani ne. Mám rada štěstí uvnitř, z toho co popisuješ to zní jako štěstí okolo jen ne z vnitra. Ale to je můj dojem. Takže za mě ne, šťastná bych takhle nebyla, jen bych existovala a fungovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18017
8.2.20 19:47
@Božislava píše:

co je na tom divného? hele já to chápu, mě by vadil chlap co ho rodina nezajímá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20108
8.2.20 19:48
@Božislava píše:

Miláčku, říká se tomu diskuze :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4740
8.2.20 19:50

Nezáleží na tom, kdo co platí, ale na tom jak se k sobě lidé v rodině chovají a jestli se mají rádi. A o tom nic nepíšeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4244
8.2.20 19:50
@ka2ka píše:
co je na tom divného? hele já to chápu, mě by vadil chlap co ho rodina nezajímá

Tak jo. Já holt celej život žiju na okraji, tak mě ta zlatá klícka pořádně oslnila. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1899
8.2.20 19:51

Nebyla bych stastna, stojim o partneruv cas, ne penize.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19080
8.2.20 19:52

Já bych šťastná nebyla, ale nejsem ten rodinný typ…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.2.20 19:53
@Mango_Lassi píše:
Miláčku, říká se tomu diskuze :kytka:

Tak to by mě zajímalo, proč jsi nechtěla diskutovat se mnou a já musel být od rána do večera v práci, abych splnil tvůj standard… :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama