Byli byste pro absolutní zákaz kouření všude i doma?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenka002
Závislačka 4608 příspěvků 01.09.18 07:16
Byli byste pro absolutní zákaz kouření všude i doma?

Inspirovala mě diskuze o kouření v baru. Jen mě to zajímá, nehledejte v tom nějaká moudra :lol:.
Za sebe říkám ne.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Reakce:

debra.morgan
Závislačka 3719 příspěvků 01.09.18 07:20

Ne. Jsem nekurak.

Dulii
Kecalka 349 příspěvků 01.09.18 07:20

Ne.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32520 příspěvků 01.09.18 07:22

Ne… A stát to ani neudělá, protože potřebuje peníze z daní z tabákových výrobků

terinka4444
Hvězda diskuse 67840 příspěvků 01.09.18 07:22

Těžké dilema. Jsem nekuřák a kuřáci mi dost vadí, ne lidi, ale to kouření. Teď mám barák, takže pohoda, ale když jsme ještě bydleli v bytě a sousedi si vyhulovali na balkóně, nemohla jsem větrat, když sousedka, co hulili doma otevřela, aby vyvětrala, museli jsem zavírat okna, jaký to byl smrad. jednou na naás nastoupila sousedka, co bydela nad námi, že jsme prasata, že oni si kvůli našemu smradu nemůžou ani otevřít okna. Tak jsem jí vysvětlila, že jsme nekuřáci a jde tozezdola, tak koukala jak puk. Takže ten hnusný smrad z cigaret prostě obtěžuje všude. Nesnáším to a chce se mi napsat jo, zakázala bych jim to. Ale ne, samozřejmě ne, ta trocha svobody, co ještě máme, ta je důležitější. Stačí mi, že mám bez kouře veřejné prostory, omezovat někoho u něj doma ne. Navíc z té závislosti jdou státu solidní prachy :mrgreen:

Lenka002
Závislačka 4608 příspěvků 01.09.18 07:26

Ještě dodám, máme v práci jednu paní asistentku a ta je pro absolutní zákaz, a sice se v celé budově nekouří, tak hlavní šéf, pokud je v Praze, kouří ve své kanceláři, ona se může zbláznit, neustále plánuje, jak ho někde udá, jak mu to zavaří atd. Vzhledem k tomu, že on je spoluvlastník firmy, nevím, nevím. On si kouří sám, nikdy ne před někým.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63323 příspěvků 3 inzeráty 01.09.18 07:29

Jo, až stát prohlásí cigarety za nelegální a přestane na nich rejžovat, tak ať je klidně absolutní zákaz kouření, do té doby je to nesmysl.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1716 příspěvků 01.09.18 07:34

Ne. Jsem nekurak.

vejilka
Závislačka 4601 příspěvků 01.09.18 07:34
@j.a.n.i1 píše:
Jo, až stát prohlásí cigarety za nelegální a přestane na nich rejžovat, tak ať je klidně absolutní zákaz kouření, do té doby je to nesmysl.

Souhlas, klidně bych to uvítala. Jsem kuřák a třeba by mě to donutilo přestat. :lol: Stát to ale nikdy nepovolí. Z čeho by pak měli takové prachy? :mrgreen:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19866 příspěvků 01.09.18 07:44

za mě ne. Jsem kuřák :lol:
Podle mě je i hrozná blbost zákaz kouření ve „čtyřkách“ hospodách, kde se nevaří a slejzaj se tam tak maximálně štamgasti na pívo.
Připadám si jak blb, že když si jdu občas sednout na jedno, tak stojím venku na chodníku jak nějakej bezdomovec a ještě navíc tím kouřem obtěžuju lidi, co jen chodí okolo nebo sedí na zahrádce. Podle mě mělo svý opodstatnění to, že si pijani a kuřáci mohli zalézt do knajpy a neobtěžovat okolí (smradem, hlukem, bordelem i tím, že překáží v hloučcích na chodnících) :nevim:

janickaIII
Ukecaná baba ;) 2402 příspěvků 2 inzeráty 01.09.18 07:46

Ne, ale ten kdo si vedome poskozuje zdravi at uz kourenim, prejidanim, nadmernym pitim alkoholu atd. by mel platit vyssi zdravotni pojisteni pripadne by se mela zavest dan na skodlive potraviny/pochu­tiny atd.

Kelsey
Hvězda diskuse 44769 příspěvků 01.09.18 07:52

My teda nikdo nekourime, takze by mi to mohlo byt uplne fuk. Ale doma? Tak doma bych si urcite nechala poroucet.
Nemam rada, nesnasim absolutni a nekompromisni zakazy a prikazy.
Kuraci mi nevadi, nijak me neomezuji, takze nevidim. Doma bych navsteve nedovolila kourit, ale na nasi zahrade a terase nevidim problem.

Cetla jsem clanek, kde se ptali, jestli jsou lidi pro zakaz deti v restauracich. To je dalsi silenost.

Konnny
Ukecaná baba ;) 2353 příspěvků 01.09.18 08:01

Já bych zakázala klasické cigarety celosvětově vůbec vyrábět, prokazatelně poškozují zdraví. Vím, že to není reálné samozřejmě:)
Jinak doma ať si kouří každý jak chce. Doma uvnitř bytu. Pod náma sousedi co chvíli vyhulujou na balkoně , ještě nějakej levnej smrad a všechno mi jde do bytu .Nevím, z jakého důvodu mám kouřit s nima. Jenže - s tím nejde dělat nic.

Alušáček
Závislačka 3183 příspěvků 01.09.18 08:02

Ne,nejsem pro omezování osobní svobody,doma ať si dělá každý co chce.I když se divím,že si někdo dobrovolně ničí zdraví,smrdí a ještě za to platí.

hapolda
Ukecaná baba ;) 1015 příspěvků 01.09.18 08:02
@Mar__tanka1983 píše:
za mě ne. Jsem kuřák :lol:
Podle mě je i hrozná blbost zákaz kouření ve „čtyřkách“ hospodách, kde se nevaří a slejzaj se tam tak maximálně štamgasti na pívo.
Připadám si jak blb, že když si jdu občas sednout na jedno, tak stojím venku na chodníku jak nějakej bezdomovec a ještě navíc tím kouřem obtěžuju lidi, co jen chodí okolo nebo sedí na zahrádce. Podle mě mělo svý opodstatnění to, že si pijani a kuřáci mohli zalézt do knajpy a neobtěžovat okolí (smradem, hlukem, bordelem i tím, že překáží v hloučcích na chodnících) :nevim:

Naprosto souhlasim s celym prispevkem :palec: velky, opravdu velky rozdil je restaurace a obyc ctyrka kam se chodi zasadne na pivo a cigo. Jsem nekurak!
A koureni doma :think: doma at si huli jak chteji ale kdyz kouri na spolecne chodbe v bytovce :pocitac: ten smrad nejde vyvetrat x hodin.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >