Reklama

Byli byste pro absolutní zákaz kouření všude i doma?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenka002
Závislačka 4582 příspěvků 01.09.18 07:16
Byli byste pro absolutní zákaz kouření všude i doma?

Inspirovala mě diskuze o kouření v baru. Jen mě to zajímá, nehledejte v tom nějaká moudra :lol:.
Za sebe říkám ne.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reklama

Reakce:

debra.morgan
Závislačka 3236 příspěvků 01.09.18 07:20

Ne. Jsem nekurak.

Dulii
Kecalka 337 příspěvků 01.09.18 07:20

Ne.

lucenka
Vesmírná mluvilka 31658 příspěvků 01.09.18 07:22

Ne… A stát to ani neudělá, protože potřebuje peníze z daní z tabákových výrobků

terinka4444
Hvězda diskuse 66492 příspěvků 01.09.18 07:22

Těžké dilema. Jsem nekuřák a kuřáci mi dost vadí, ne lidi, ale to kouření. Teď mám barák, takže pohoda, ale když jsme ještě bydleli v bytě a sousedi si vyhulovali na balkóně, nemohla jsem větrat, když sousedka, co hulili doma otevřela, aby vyvětrala, museli jsem zavírat okna, jaký to byl smrad. jednou na naás nastoupila sousedka, co bydela nad námi, že jsme prasata, že oni si kvůli našemu smradu nemůžou ani otevřít okna. Tak jsem jí vysvětlila, že jsme nekuřáci a jde tozezdola, tak koukala jak puk. Takže ten hnusný smrad z cigaret prostě obtěžuje všude. Nesnáším to a chce se mi napsat jo, zakázala bych jim to. Ale ne, samozřejmě ne, ta trocha svobody, co ještě máme, ta je důležitější. Stačí mi, že mám bez kouře veřejné prostory, omezovat někoho u něj doma ne. Navíc z té závislosti jdou státu solidní prachy :mrgreen:

Lenka002
Závislačka 4582 příspěvků 01.09.18 07:26

Ještě dodám, máme v práci jednu paní asistentku a ta je pro absolutní zákaz, a sice se v celé budově nekouří, tak hlavní šéf, pokud je v Praze, kouří ve své kanceláři, ona se může zbláznit, neustále plánuje, jak ho někde udá, jak mu to zavaří atd. Vzhledem k tomu, že on je spoluvlastník firmy, nevím, nevím. On si kouří sám, nikdy ne před někým.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62443 příspěvků 3 inzeráty 01.09.18 07:29

Jo, až stát prohlásí cigarety za nelegální a přestane na nich rejžovat, tak ať je klidně absolutní zákaz kouření, do té doby je to nesmysl.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 01.09.18 07:34

Ne. Jsem nekurak.

vejilka
Závislačka 4353 příspěvků 01.09.18 07:34
@j.a.n.i1 píše:
Jo, až stát prohlásí cigarety za nelegální a přestane na nich rejžovat, tak ať je klidně absolutní zákaz kouření, do té doby je to nesmysl.

Souhlas, klidně bych to uvítala. Jsem kuřák a třeba by mě to donutilo přestat. :lol: Stát to ale nikdy nepovolí. Z čeho by pak měli takové prachy? :mrgreen:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19272 příspěvků 01.09.18 07:44

za mě ne. Jsem kuřák :lol:
Podle mě je i hrozná blbost zákaz kouření ve „čtyřkách“ hospodách, kde se nevaří a slejzaj se tam tak maximálně štamgasti na pívo.
Připadám si jak blb, že když si jdu občas sednout na jedno, tak stojím venku na chodníku jak nějakej bezdomovec a ještě navíc tím kouřem obtěžuju lidi, co jen chodí okolo nebo sedí na zahrádce. Podle mě mělo svý opodstatnění to, že si pijani a kuřáci mohli zalézt do knajpy a neobtěžovat okolí (smradem, hlukem, bordelem i tím, že překáží v hloučcích na chodnících) :nevim:

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1880 příspěvků 01.09.18 07:46

Ne, ale ten kdo si vedome poskozuje zdravi at uz kourenim, prejidanim, nadmernym pitim alkoholu atd. by mel platit vyssi zdravotni pojisteni pripadne by se mela zavest dan na skodlive potraviny/pochu­tiny atd.

Kelsey
Hvězda diskuse 44204 příspěvků 01.09.18 07:52

My teda nikdo nekourime, takze by mi to mohlo byt uplne fuk. Ale doma? Tak doma bych si urcite nechala poroucet.
Nemam rada, nesnasim absolutni a nekompromisni zakazy a prikazy.
Kuraci mi nevadi, nijak me neomezuji, takze nevidim. Doma bych navsteve nedovolila kourit, ale na nasi zahrade a terase nevidim problem.

Cetla jsem clanek, kde se ptali, jestli jsou lidi pro zakaz deti v restauracich. To je dalsi silenost.

Uživatel je onlineKonnny
Ukecaná baba ;) 1891 příspěvků 01.09.18 08:01

Já bych zakázala klasické cigarety celosvětově vůbec vyrábět, prokazatelně poškozují zdraví. Vím, že to není reálné samozřejmě:)
Jinak doma ať si kouří každý jak chce. Doma uvnitř bytu. Pod náma sousedi co chvíli vyhulujou na balkoně , ještě nějakej levnej smrad a všechno mi jde do bytu .Nevím, z jakého důvodu mám kouřit s nima. Jenže - s tím nejde dělat nic.

Alušáček
Závislačka 3068 příspěvků 01.09.18 08:02

Ne,nejsem pro omezování osobní svobody,doma ať si dělá každý co chce.I když se divím,že si někdo dobrovolně ničí zdraví,smrdí a ještě za to platí.

hapolda
Zasloužilá kecalka 922 příspěvků 01.09.18 08:02
@Mar__tanka1983 píše:
za mě ne. Jsem kuřák :lol:
Podle mě je i hrozná blbost zákaz kouření ve „čtyřkách“ hospodách, kde se nevaří a slejzaj se tam tak maximálně štamgasti na pívo.
Připadám si jak blb, že když si jdu občas sednout na jedno, tak stojím venku na chodníku jak nějakej bezdomovec a ještě navíc tím kouřem obtěžuju lidi, co jen chodí okolo nebo sedí na zahrádce. Podle mě mělo svý opodstatnění to, že si pijani a kuřáci mohli zalézt do knajpy a neobtěžovat okolí (smradem, hlukem, bordelem i tím, že překáží v hloučcích na chodnících) :nevim:

Naprosto souhlasim s celym prispevkem :palec: velky, opravdu velky rozdil je restaurace a obyc ctyrka kam se chodi zasadne na pivo a cigo. Jsem nekurak!
A koureni doma :think: doma at si huli jak chteji ale kdyz kouri na spolecne chodbe v bytovce :pocitac: ten smrad nejde vyvetrat x hodin.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama