Byly jste někdy se zadaným mužem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 17:40
byli jste někdy?

Dobrý večer, chci se zeptat když jste byli nezadané, zda jste někdy měli něco se zadaným, popřípadě ženatým mužem, jak to dopadlo přišlo se na to někdy, jaký jste z toho měli pocit? Prosím neptejte se na nic víc, ani nebo něco jiného, ptám se čistě na zkušenost. děkuji

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 17:43

Měla se zadaným a vždy jsem to těm holkám pak nabonzovala já

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 17:43

Ano, měla. 2× s tím samým mužem. Poprvé na to jeho žena přišla, podruhé ne. Každopádně pokaždé mi to zlomilo srdce a dostávala jsem se z toho dlouho. On je s ní dodnes.

radkka
Generální žvanilka 20619 příspěvků 08.05.18 17:43

Měla, nevěděla jsem, že je zadaný. Jeho partnerka na to přišla chvíli po mně, mně to bylo hodně líto.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 17:45

Ano. Nemyslim to jako omluvu, ale byla jsem mlada a blba, z dnesni perspektivy bych NEJSPIS uz videla jinak. Ale po 8 letech vztahu uz si nedokazu predstavit, jaky to je byt „nezadana“, takze tezko rict, jak bych to videla dneska. Nedopadlo to nijak. Romanek, pak zjistil, ze se s tim sveruju spolecne kamaradce, hrozne se nastval, ukoncil to, po nejake dobe jsme spolu zas zacali fungovat uplne normale a dneska jsme proste kamaradi a vlastne delame, ze se nikdy nic nestalo a funguje to. Anonym jinak smazat prosim, pochopitelne osobni tema.

rokris
Kelišová 6244 příspěvků 08.05.18 17:49
@Anonymní píše:
Dobrý večer, chci se zeptat když jste byli nezadané, zda jste někdy měli něco se zadaným, popřípadě ženatým mužem, jak to dopadlo přišlo se na to někdy, jaký jste z toho měli pocit? Prosím neptejte se na nic víc, ani nebo něco jiného, ptám se čistě na zkušenost. děkuji

Kdo chce, ať vyzkouší. Někdy to možná dopadne líp, někdy hůř. A to je častější. Zkušenosti jsou ale, jak známo, nepřenosné.

opozice
Extra třída :D 10637 příspěvků 08.05.18 17:52
@rokris píše:
Kdo chce, ať vyzkouší. Někdy to možná dopadne líp, někdy hůř. A to je častější. Zkušenosti jsou ale, jak známo, nepřenosné.

věrná pravda, 100 zahnutí, 100× jinak. :mrgreen:

Petule030
Kelišová 5754 příspěvků 1 inzerát 08.05.18 17:56

To je individuální. Pokud je vztah u konce, je možnost, že muž naváže plnohodnotný vztah s milenkou. Pokud mu jde jen o povyražení a sex, nechce rozbíjet rodinu a stále má nějaké pouto se svojí ženou/přítelkyní, zůstanou spolu. V mnoha případech se žena o nevěře dozví, ale často se snaží odpustit a zůstanou spolu (viz třeba zdejší diskuze). Jedna známá byla několik let milenkou, ale ve výsledku z toho měla špatný pocit. Promrhala takhle hodně času, kdy mohla být neomezeně s někým jiným.

opozice
Extra třída :D 10637 příspěvků 08.05.18 17:58
@Petule030 píše:
To je individuální. Pokud je vztah u konce, je možnost, že muž naváže plnohodnotný vztah s milenkou. Pokud mu jde jen o povyražení a sex, nechce rozbíjet rodinu a stále má nějaké pouto se svojí ženou/přítelkyní, zůstanou spolu. V mnoha případech se žena o nevěře dozví, ale často se snaží odpustit a zůstanou spolu (viz třeba zdejší diskuze). Jedna známá byla několik let milenkou, ale ve výsledku z toho měla špatný pocit. Promrhala takhle hodně času, kdymohla být neomezeně s někým jiným.

Některým to vyhovuje být sama. Až ve stáří se naváží, aby ten doživotní život nebyl tak osamocený. :mrgreen:

rokris
Kelišová 6244 příspěvků 08.05.18 17:58
@opozice píše:
věrná pravda, 100 zahnutí, 100× jinak. :mrgreen:
:lol: :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 18:00

Měla a nepřišlo se na to, riziko bylo malé, až nulové. A pocit, no měla jsem z toho pocit dobrého sexu, nic jiného jsem od toho nečekala a on taky ne.

opozice
Extra třída :D 10637 příspěvků 08.05.18 18:04
@Anonymní píše:
Měla a nepřišlo se na to, riziko bylo malé, až nulové. A pocit, no měla jsem z toho pocit dobrého sexu, nic jiného jsem od toho nečekala a on taky ne.

Tak to v podstatě je. Milenci se schází proto, aby byl ten sex přínosem, ne nějakou otravou. To by nemělo smysl. :pankac:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 18:32

Já týden zpátky po třech letech vztahu přišla na to, že mi přítel zahnul. Sex proběhl prý jen jednou, ale následující čtyři dny u ní spával a přede mnou dělal, že nic. Když jsem měla černé myšlenky a tzv. ženskou intuici, pořád mi ji vyvracel. Nakonec mi to práskl jeho kamarád. Přítel mi tvrdí, že u něj šlo jen čistě o sex, žádné city v tom nebyly, avšak ta holka je z toho úplně na prášky. Prý se do něj zamilovala. Přítel jí ale napsal, že bude bojovat o mně. A já pořád nevím, jestli je to všechno správné.

opozice
Extra třída :D 10637 příspěvků 08.05.18 18:37
@Anonymní píše:
Já týden zpátky po třech letech vztahu přišla na to, že mi přítel zahnul. Sex proběhl prý jen jednou, ale následující čtyři dny u ní spával a přede mnou dělal, že nic. Když jsem měla černé myšlenky a tzv. ženskou intuici, pořád mi ji vyvracel. Nakonec mi to práskl jeho kamarád. Přítel mi tvrdí, že u něj šlo jen čistě o sex, žádné city v tom nebyly, avšak ta holka je z toho úplně na prášky. Prý se do něj zamilovala. Přítel jí ale napsal, že bude bojovat o mně. A já pořád nevím, jestli je to všechno správné.

Jaký je vztah mezi tebou a tím práskačem? Si myslím, že kamarádi si pomáhají a ne práskají. Možná mu záviděl a říkal si, že když kamaráda odsune na druhou kolej, zbude zásun na něho. :mrgreen:

terien
Echt Kelišová 8071 příspěvků 08.05.18 18:43
@Anonymní píše:

Dobrej kámoš 8o jestli nemáte s partnerem děti, nech ho plavat. Odpustit nevěru je hrozně těžký a trápit se budeš dlouho. Jestli tě k němu nic neváže, nestojí to za to.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejodvážnější národní kroj všech dob? V tomhle poletí Šteflíčková na Miss Universe!

Pokud Lea Šteflíčková na nadcházející Miss Universe nenadchne svou krásou,... číst dále >

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >