Byli jste nevěrné? Změnilo Vás to?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.14 09:58
Byli jste nevěrné? Změnilo Vás to?

Ahoj, hned ze začátku se omlouvám za anonym, ale uznejme že to není téma jako „chleba s máslem nebo s pomazánkou?“
Chci se zeptat a popovídat si o tom s Vámi. Byli jsme nevěrné? Jak jste se potom cítili a jaký byl důvod nevěry? Nevěrná jsem byla s jedním mužem několikrát. Partner to neví. Důvod nevěry? Ten muž mne velmi přitahoval a má obrovské charisma, že jsem hned věděla, jak tohle dopadne, ovšem on to věděl také. Už je to pár let. Vídáme se a mohu říci, že jsme nejlepší přátele, ale už mezi námi nic nebylo. Nikdy jsem neměla výčitky. Naopak, to zkvalitnilo můj partnerský vztah, okořenilo to dosud nudný sex a jako bych se do mého chlapa opět zamilovala. Oživilo to pouto mezi námi. Do dnes nevím, kdyby přišel ze strany bývalého milence návrh na styk, zda bych dokázala odolat. Vaše zkušenost?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.14 10:00

Ano byla a ano změnilo mě to

Litta
Extra třída :D 13525 příspěvků 22.10.14 10:05

Nevěru ve smyslu pohlavního styku bych nezvládla, do toho nikdy nejdu. Horší jsou city. Zrovna tenhle týden jsem se dozvěděla od kamaráda, že po asi šesti letech co se známe, mě má víc rád než by měl. Štve mě, že to vím. Takové věci se mohou odhadovat, ale ven s pravdou, když je druhý zadaný,…teď už to asi nebude jako dřív… :nevim:

Příspěvek upraven 22.10.14 v 10:17

zrcadlo
Kelišová 7297 příspěvků 22.10.14 10:16

V minulosti jsem byla nevěrná v několika vztazích, vždycky úplně ke konci, kdy jsem spíš hledala důvod, proč vztah ukončit. Do měsíce od nevěry jsem se rozcházela, aniž by partner o nevěře věděl, většinou jsem totiž ani neměla výčitky a uvědomila si, že vztah zachránit nejde.
Když jsem potkala manžela, měla jsem pocit, že je to chlap, se kterým dělám minimum kompromisů a cítím se skvěle, možná i proto jsem nikdy neměla ani myšlenku na nevěru a doufám, že to tak vydrží. A asi je to i tím, že jsem dostatečně vybouřená a potkali jsme se v pravý čas (oba po třicítce a věděli jsme, co chceme a co ne).

berusa.m
Závislačka 2751 příspěvků 22.10.14 10:25

Ano byla jsem nevěrná svému bývalému příteli. Se současným manželem. Proč? S bývalým to nebyla láska s velkým L. Ale nějak jsme na sebe zbyli. Nemám pocit že by mě to změnilo. Jen se i po letech přistihnu, že mě to moc mrzí. Byl to strašně moc hodný kluk, který si to nezasloužil a nikdy jsem se mu neomluvila. :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.14 10:28

Byla jsem nevěrná 2× v 18ti, v prvním vztahu, taková telecí nevybouřená léta, nezkušenost, ale nedošlo ke všemu, „jen“ líbání a tak. Už tehdy jsem toho pak litovala, a lituju dodnes, nestálo to za to. Ale asi mi to i něco dalo tehdy, člověk se tenkrát teprve učil žít ve vztahu s někým.
Pak jsem byla mnoho let věrná, ale měli jsme s mužem velké problémy po všech stránkách a nakonec jsem neodolala možnosti. Došlo ke všemu. Paradoxně mi to dodalo sebevědomí, snížilo frustrace z manželství a dodalo odvahu a sílu zkusit o vztah bojovat. S ním jsem se rozešla. Bohužel vztah se zlepšit nepovedlo, naopak to bylo ještě horší, odcizili jsme se a nové setkání s dotyčným odstartovalo rozvod. Nebyl to důvod, ale poslední kapka, impuls, probrat se pochopit, že opravdu není z čeho brát, že jsem jen ztratila další roky trápením a marnou snahou. Výčitky jsem ani jednou tady neměla, ale nechápala jsem proč. Očividně proto, že jsem už k muži nic necítila, už pro mě nebyl partner. ale ještě jsem si to tehdy poprvé nechtěla přiznat. Podruhé už jo, i když to bylo bolestné.
A změnilo mě to v tom, že vím, že nevěře nelze zabránit. Jen tím, že se o vztah bude pečovat, oba se budou o druhého zajímat, bude fungovat upřímná komunikace a taky sex (první nevěra byla v době, kdy o mě muž rok a půl v tomto ohledu nestál). Jsem dneska tolerantnější k mnoha věcem, i když případná nevěra partnera by mě mrzela. Ale asi bych to brala spíše jako důkaz toho, že něco ve vztahu nefunguje jak by mělo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.14 10:29

Byla jsem neverna podobne jako Ty. S nejlepsim kamaradem meho muze i me. Nekolik let jsem uspesne odolavala, pritahujem se stale ale vime, ze spolu bychom byt nemohli. Taky nemam vycitky. Vztah z kamaradem to vyjasnilo, jakoby to ukoncilo tu erotickou linku. Je to 2 roky zpatky.
Anonym ABC

Zzzuuz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.14 10:49

Byla jsem nevěrná svému expříteli, ale to až po tom, co jsem zjistila, že několik let on podváděl mě. Dodnes to nechápu, oba jsme se podváděli, ale spolu nám to klapalo :-) Teda nakonec jsme šli od sebe, protože můj vztah s milencem přerostl v lásku. Nyní je milenec můj manžel, máme spolu dcerku a jsme šťastni a spokojeni a můj ex podvádí dál jiné :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.14 10:52

Ano, byla jsem nevěrná svému manželovi. Po patnácti letech manželství jsem měla poměr s jedním chlapem, který mě neskutečně přitahoval. Nikdy se o tom manžel nedozvěděl, ani manželka milence. Poměr trval celkem dlouho, asi 4 roky, kdy jsme se scházeli jednou až dvakrát za dva měsíce. Vždy šlo v první řadě o sex. Oběma se nám to podařilo ukočírovat a musím říct, že nelituji. A paradoxně se můj vztah s manželem zlepšil. Na prvním místě bylo, aby se o nevěře nedozvěděli partneři. To jsme splnili…nelituji.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.14 10:58

Na sex nedošlo, ale líbání, doteky… Proběhlo to před pár měsíci, ale s tím, že já toho dotyčného miluji (už skoro 2 roky). A jak nesnáším nevěru, tak vím, že s tímhle mužem bych nelitovala ani náhodou a doufám, že jednou, dříve nebo později k tomu dojde.

Jinak jsem vdaná 15 let, manžel ku*ví první ligu, ale ačkoli jsem měla za ta léta několik možností si užít a vyzkoušet někoho jiného, nikdy jsem na to nepřistoupila. Nedokázala bych se manželovi podívat do očí, a sama sebe bych si nedokázala vážit.
S tímhle je to jiné. Mé manželství už stojí jen na čistě „praktických“ důvodech, láska k manželovi vyprchala už dávno nejen kvůli jeho nevěrám, ale spoustě dalším věcem a proto jsem asi až teď připravena být „nevěrná“. L.

Hanney
Závislačka 2734 příspěvků 22.10.14 11:44
@Anonymní píše:
Ahoj, hned ze začátku se omlouvám za anonym, ale uznejme že to není téma jako „chleba s máslem nebo s pomazánkou?“
Chci se zeptat a popovídat si o tom s Vámi. Byli jsme nevěrné? Jak jste se potom cítili a jaký byl důvod nevěry? Nevěrná jsem byla s jedním mužem několikrát. Partner to neví. Důvod nevěry? Ten muž mne velmi přitahoval a má obrovské charisma, že jsem hned věděla, jak tohle dopadne, ovšem on to věděl také. Už je to pár let. Vídáme se a mohu říci, že jsme nejlepší přátele, ale už mezi námi nic nebylo. Nikdy jsem neměla výčitky. Naopak, to zkvalitnilo můj partnerský vztah, okořenilo to dosud nudný sex a jako bych se do mého chlapa opět zamilovala. Oživilo to pouto mezi námi. Do dnes nevím, kdyby přišel ze strany bývalého milence návrh na styk, zda bych dokázala odolat. Vaše zkušenost?

Proč sem teda dáváš takovýhle příspěvek, když jsi spokojená, s milencem přátelství až za hrob, partnerský vztah se utužil, sex zkvalitnil…
Nechápu, to má být návod na šťastný život? Jdi s tím do haj..u.

Mari-KusKus
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 22.10.14 11:45
@Anonymní píše:

Nikdy :nevim: ani polibky.. možná flirt, jako slovy :nevim: jinak ne.
mně byl nevěrný můj první, byla jsem s ním v 15-17, byl o 10 let starší(měl mít snad rozum), neměl ji ani rád a nebyla ani nějak zvlášť hezká nebo snad zajímavá :nevim: :nevim:

Nevěrná snad ani nikdy nebudu :mrgreen: hlavně aby on nebyl nevěrný mně!!! :think:
teď když jsem jak dělová koule :mrgreen:

Mari-KusKus
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 22.10.14 11:46
Peczka
Nováček 22.10.14 11:49

Já byla opakovaně nevěrná bývalému kvůli nedostatku sexu se svým bývalým spolužákem ze ZŠ (dali jsme to dohromady na třídním srazu:) ). Změnilo mě to v tom, že jsem se cítila zase chtěná :) A hlavně mi to otevřelo oči a od bývalého jsem odešla. Taky jsem necítila, žádné výčitky, tak mi došlo, že ho už ani nechci.

U manžela jsem ani jednou nepomyslela na jiného.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.14 11:56
@Anonymní píše:
Na sex nedošlo, ale líbání, doteky… Proběhlo to před pár měsíci, ale s tím, že já toho dotyčného miluji (už skoro 2 roky). A jak nesnáším nevěru, tak vím, že s tímhle mužem bych nelitovala ani náhodou a doufám, že jednou, dříve nebo později k tomu dojde.Jinak jsem vdaná 15 let, manžel ku*ví první ligu, ale ačkoli jsem měla za ta léta několik možností si užít a vyzkoušet někoho jiného, nikdy jsem na to nepřistoupila. Nedokázala bych se manželovi podívat do očí, a sama sebe bych si nedokázala vážit.
S tímhle je to jiné. Mé manželství už stojí jen na čistě „praktických“ důvodech, láska k manželovi vyprchala už dávno nejen kvůli jeho nevěrám, ale spoustě dalším věcem a proto jsem asi až teď připravena být „nevěrná“. L.

V tvém případě bych neváhala…jen ti to může pomoct! Můj názor…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Grossová přišla o ňadra: Lékaři jí zřejmě odeberou i dělohu a vaječníky

Šárka Grossová (39) má za sebou náročnou operaci a dost možná ji čeká další.... číst dále >

Hasta la vista, Dádo! Patrasová posouvá hranice svého instagramového bizáru

Brzy jí bude třiašedesát, svými selfíčky na Instagramu ale Dáda Patrasová... číst dále >