Byly jste také zlé v těhotenství? Neumím se ovládat

Anonymní
6.9.20 20:01

Byli jste také zlé v těhotenství?? Neumím se ovládat...

Prosím vás, řekněte mi že taková nejsem jen já… Cítím se hrozně… Nedokážu ani vyjádřit jak šílené stavy mám… Jsem strašně zlá a pak brečím že jsem taková ale nejde to ovládnout… Všechno mi vadí ale úplně všechno… Nejvíc mě vytáčí můj 8 letý syn který má teď prostě na všechno odpověď a já už prostě nemůžu… Pořád se s ním hádám pořád ho sekýruju a pak je mi ho líto…
Neumím popsat jak zle to je ale prostě tohle neznám… V prvním těhotenství bylo vše perfektní ani jsem nevěděla že jsem těhotná a teď?? Nejdřív 3 měsíce jsem jen ležela jak mi bylo zle a teď jsem skoro v 6 měsíci a prostě jsem strašně zlá na všechny… Dělám věci které jsem dřív nedělala… Chovám se opravdu jak kráva ale nejde to ovládnout prostě to ze mě jde samo a pak toho strašně lituji a brečím že to nezvládám a že jsem strašná :(
Vadí mi i to že syn prostě musí být neustále u mě namáčknutý… Postel jako kráva a on prostě úplně přilepenej na mě divu že mi nevleze pod kůži a do toho mlaská atd a mě to úplně tak strašně moc napumpuje že mám chuť křičet brečet a všechno kolem sebe rozbít… Chci někam utéct být sama klid a prostě nic neřešit a nikým se nedohadovat a prostě jen ticho… Nejde to popsat ale prostě to nedávám jsem strašně zoufalá nezvládám tyhle stavy a nevím co mám dělat… Je mi líto syna že jsem taková prosím vás řekněte mi že je to normální a že to přejde :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3707
6.9.20 20:09

Já to měla u druhého těhotenství taky, bohužel tento stav trval i chvíli po porodu. Zpětně vidím, že bych uvítala odbornou pomoc. Bylo to šílené období. U třetího a ani teď čtvrtého těhotenství se to už neopakovalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3963
6.9.20 20:10
@Anonymní píše:
Prosím vás, řekněte mi že taková nejsem jen já… Cítím se hrozně… Nedokážu ani vyjádřit jak šílené stavy mám… Jsem strašně zlá a pak brečím že jsem taková ale nejde to ovládnout… Všechno mi vadí ale úplně všechno… Nejvíc mě vytáčí můj 8 letý syn který má teď prostě na všechno odpověď a já už prostě nemůžu… Pořád se s ním hádám pořád ho sekýruju a pak je mi ho líto…
Neumím popsat jak zle to je ale prostě tohle neznám… V prvním těhotenství bylo vše perfektní ani jsem nevěděla že jsem těhotná a teď?? Nejdřív 3 měsíce jsem jen ležela jak mi bylo zle a teď jsem skoro v 6 měsíci a prostě jsem strašně zlá na všechny… Dělám věci které jsem dřív nedělala… Chovám se opravdu jak kráva ale nejde to ovládnout prostě to ze mě jde samo a pak toho strašně lituji a brečím že to nezvládám a že jsem strašná :(
Vadí mi i to že syn prostě musí být neustále u mě namáčknutý… Postel jako kráva a on prostě úplně přilepenej na mě divu že mi nevleze pod kůži a do toho mlaská atd a mě to úplně tak strašně moc napumpuje že mám chuť křičet brečet a všechno kolem sebe rozbít… Chci někam utéct být sama klid a prostě nic neřešit a nikým se nedohadovat a prostě jen ticho… Nejde to popsat ale prostě to nedávám jsem strašně zoufalá nezvládám tyhle stavy a nevím co mám dělat… Je mi líto syna že jsem taková prosím vás řekněte mi že je to normální a že to přejde :(

Ty jo to snad pisu ja vcetne veku u starsiho syna.Taky jsem. byla strasne protivna na kazdyho hnusna. A taky mi uolne vadilo jak se na me syn furt lepil. Jeste jsem nesnasela kdyz kdokoliv ze sirsi rodiny mluvil o mimcu v brise.Nebo uplne alergicka jsem byla kdyz vyzvidali jmeno atd.No uklidnim te, ze po porodu to uplne prestalo a zas jsem byla normalni :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.20 20:18

@Ivana 85
Jeeee díky bohu, já jsem se bála že jsem jediná… Jsem opravdu strašná sama sebe teď nenávidím a jen se modlím ať už jsem to zase já… Tohle je nejhorší období v mém životě vadí mi vážně ale vážně úplně všechno :(
Moc děkuji za uklidnění :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.20 20:18

Omlouvám se ale anonymně.. já jsem ve 23.tt první těhotenstvi ale hned od začátku rizikové nejdřív nemocnice kvůli neustálému zvracení a kapačky, před týdnem špinění hned ještě větší klidový režim atd.. a k věci.. jsem protivná odesekvam manželovi a dneska u nás byla známá a bavíme se a já ze se na malého těším ale že určitě zůstaneme u jednoho ze se pak bojím dalších komplikaci.. a ona že je jedno ale málo a já nechápu kde se to ve mě vzalo a začala jsem na ni řvát a byla hnusná a zla az mě to hodně mrzelo :oops: a pak jsem tu hodinu brečela :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
1453
6.9.20 20:20

Ne, bouřily semnou hormony, ale ovládala jsem se, měla jsem stavy, ale chodila jsem do práce a tam jsem si dovolit bouchnout nebo nedejboze někoho zbytečně seřvat dovolit nemohla.. Ale přejde to neboj. Každopádně aspoň na toho syna se zkus ovládat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13794
6.9.20 20:23

Vysloveně zlá jsem myslím nebyla, ale byla jsem hodně labilní. Jeden deni bylo všechno jedno, druhý den jsem bouchala kvůli každé kravině.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18429
6.9.20 20:28

Já to neměla, ale chápu. Momentálně mi taky chybí chvilka pro sebe a jedu z posledního a to nejsem těhotná. Co zkusit na pár dní vypadnout z domu, třeba někam na chatu nebo hotel na 2-3 dny abys mohla vypnout a užívat si klid

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1224
6.9.20 20:33

Ach, ty hormóny… :hug:

Bude lépe, uvidíš. Nemůže si malého na víkend někdo aspoň vzít ať máš čas na odpočinek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4704
6.9.20 20:41

Teď u druhého to mám skoro stejně. Tedy stím rozdílem že mám 8ni měsíční mimino. Neustále se mi holka vesi za nohu a řve. Rostou ji zuby… Nemůžu se v klidu najíst, protože hned prileze, a začne se mi veset za židli, za nohu, doprovázeny s revem, jen aby dostala to co mám já. :roll: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
522
6.9.20 20:49

To samé… Mám to tak měsíc. Jsem 34.tt. A jsem už protivná sama sobě.. Vadi mi všechno a všichni… Manžel to odnáší nejvíc, na dceru jsem jakžtakž, ale musím se hodně kontrolovat. Jinak mi vadí i to, že musím na jednu věc odpověď 2×, že na mě vůbec někdo mluví a že po mě něco chtějí… Tak to z prvního tehotenstvi neznám. Nejraději bych se zavřela někde sama a tam nějakou dobu zůstala.. Taky se nepoznávám a už abych porodila :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.20 20:51

Moc vám všem děkuji za pochopení a uklidnění :andel: opravdu mě to uklidnilo :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
892
6.9.20 21:07

Tak asi bych osmiletého vylifrovala do vlastní postele, už je fakt velký. A ano, ze začátku jsem byla hodně nepříjemná a potom i trochu v mezičase. Jak se mění hormony… Tehdy, když jsem ještě nevěděla, že jsem těhotná, ve frontě v obchodě se mě mladý prodavač, kterému to celkově nějak nešlo, zeptal, jaký je to chleba, co jsem vybrala. A já mu odsekla „to byste snad měl vědět vy“ 8o prostě to ze mě vylítlo, že jsem překvapila i sama sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2852
6.9.20 21:32

Zlá asi vyloženě ne, ale labilní jsem, to přiznávám. Nálada u mě lítá nahoru dolu několikrat denně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7496
6.9.20 21:39

Tak bud na hošíčka hodnější :kytka:, vždyt on je z toho zmatenej a tak se lepí. Mě to dělají taky, jak mám PMS, nosím dvě až tři nálepky. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama