Bylinář, léčitel nebo homeopatik

Anonymní
27.2.20 19:23

Bylinář, léčitel nebo homeopatik

Ahoj, hledám, hledám, ptám se a nic. Mám epilepsii od dětství a jsem závislá na lécích. Záchvaty se bohužel nezmenšují. Vyzkousela jsem jako menší léčitele, ale kupodivu nic. :roll: :lol:
Před časem jsem se dočetla o bylinach jako ( rulík, roura, krušpánek atd..) které mají blahodárný účinek na nemoc co mám. Nejsou ale volně prodejny, jsou ve velkým množstvím nebezpečný. Proto hledám zkušeného člověka, co tomu rozumí, živí se tím a mám povolení tyto rostliny podávat. Hledám bylinare ci homeopatika který by mi mohl pomoci. Děkuji moc za doporučení!!!
:srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
43351
27.2.20 19:29
@Anonymní píše:
Ahoj, hledám, hledám, ptám se a nic. Mám epilepsii od dětství a jsem závislá na lécích. Záchvaty se bohužel nezmenšují. Vyzkousela jsem jako menší léčitele, ale kupodivu nic. :roll: :lol:
Před časem jsem se dočetla o bylinach jako ( rulík, roura, krušpánek atd..) které mají blahodárný účinek na nemoc co mám. Nejsou ale volně prodejny, jsou ve velkým množstvím nebezpečný. Proto hledám zkušeného člověka, co tomu rozumí, živí se tím a mám povolení tyto rostliny podávat. Hledám bylinare ci homeopatika který by mi mohl pomoci. Děkuji moc za doporučení!!! :srdce:

Homeo ani byliny nepomuzou. Jestli te leci,,bezny” neurolog a nemas epku dobre kompenzovanou, muze te poslat na vyssi pracoviste.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
606
27.2.20 21:17

Napiš mi do zprávy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.2.20 22:20

@Baba jaké vyšší pracoviště?

• Citovat
  • Nahlásit
36008
28.2.20 13:02

Bylinky na epilepsii budto fungovat nebudou, nebo budou a potom u nich nepujde nastavit presne davkovani, davka bude kolisat a pri jejim poklesu dostanes zachvat.

Objednej se nekam do centra, to mysli Baba - neco jako tohle https://www.homolka.cz/…o-epilepsii/

mel by te doporucit neurolog.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.2.20 11:57

@Pudloslava byla jsem na nejlepších epi. centrech co vůbec jsou.
Měla jsem ale jinou otázku.

• Citovat
  • Nahlásit
43351
29.2.20 12:05
@Anonymní píše:

Ve kterem a u koho? Ono jich zas tolik neni.
Byliny, homeo nebo jakakoli jina laternativa ti fakt nepomuze. Kdyby ty metody fingovaly, tak se pouzivaji normalne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36008
29.2.20 16:29
@Anonymní píše:

odpověď je - nám zde přítomným neurologům není známo, že by prokazatelně účinkovaly jakékoli bylinky či homeopatie. A pokud ti někdo bude tvrdit opak, žádej důkaz - přičemž osobní zkušenost kohokoli důkaz není, důkaz dává statistika..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama