Bylinky a jejich účinek na otěhotnění

Anonymni
15.4.09 13:11

Bylinky a jejich účinek na otěhotnění

Ahojte baby:)
Chtěla bych poprosit o radu. Jaké bylinky jsou dobré na:

očištění těla úpravu menstruačního cyklu
otěhotnění

S manželem bychom si rádi pořídili mimčo. Snažíme se od listopadu minulého roku a zatím teda nic moc:) Než si půjdu pro nějaké hormony, ráda bych to zkusila upravit přírodní cestou.

Zatím jsem měla tu čest vyzkoušet pouze kontryhel, krerý mi ale oddálil menstruaci (nějak jsem opominula informaci, že by se měl pít pouze od začátku MS do ovulace, tak to bylo asi tím).

Plození zdar a těším se na Vaše zkušenosti:), N.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

VERONIKA
15.4.09 13:24

Na otěhotnění je dobrá VZ směs
http://www.brisko.cz/…/article.ASP?…

a taky kontryhelový čaj - ten se pije od 1DC do OVU
http://terapie.az4u.info/…-obecny.html

A ještě jsem našla toto:
http://www.vasedeti.cz/clanky.php?…

Přeji hodně štěstíčka při snažení a hlavně ať se vám brzo zadaří!
My jsme seo druhé snažili 1,5 roku a bylo to hodně náročné - hlavně psychicky!

• Nahlásit
  • Citovat
14
15.4.09 13:31

No mi žádné mimčo ještě nemáme. Dopsoud jsem to nijak neznásilňovala, protože je mi terpve 23. Říkala jsem si že to přijde, až bude ten správný čas. No skoro 6 měsíců pryč a ono nic, tak jen začínám přemýšlet jestli je vše v pořádku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
15.4.09 13:32

pardon ne mi, ale my

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
15.4.09 14:52

bylinky a jejich účinek na otěhotnění

Ahoj, já jsem začala užívat tento měsíc bylinný přípravek „FEMIGARD“. Četla jsem na něj dobré recenze.Objednávala jsem ho přes internet na adrese: www.hemann.cz. Užívá se 3 měsíce a pak je měsíc přestávka.uvidíme.pa.Leuška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
15.4.09 15:11

díky za info! Já jsem někde četla, že je vhodné pít kontryhel do ovulace a po ovu jinou bylinku…netuší někdo jakou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1103
15.4.09 15:28

Bylinky

Ahoj, tak kontryhel sem si už objednala - všude na něj pějí ženský chválu, ale jak se tak divám, tak s tím dávkováním je to trochu divoký :lol: No a já baštím ještě pupalku s E (je to 500mg - takže dost velká dávka)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9210
15.4.09 20:55

Nyno po ovulaci se pije maliník :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15043
16.4.09 08:25

Jojo… do ovu kontryhel, po ovu malinik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
16.4.09 13:06

ok! běžím pro maliník!:) doufám, že je apsoň dobrý!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.4.09 09:16

Ahoj, já jsem brala bylinné kapky gynex. Jsou dobré na očištění organismu i na otěhotnění. Objednávala jsem si je z internetu. Taky jsem si nakoupila čistící čaje v lékárně a snažila se asi měsíc hodně zdravě jíst (detoxikační kůra, je o tom spousta informací na internetu). A povedlo se.
Držím moc palce.

• Nahlásit
  • Citovat
3963
17.4.09 19:45

Já pila kontryhel, pila jsem 2 hrníčky denně. Že se měl pít jen do ovu, jsem nevěděla, takže jsem ho pila, dokud mi nedošel…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
214
20.4.09 06:27

Ahojky, tak my se o první mimi snažili téměř 2 roky, pak jsem byla 2× těhotná a bohužel ani jednou to nevyšlo :cry: Mám za sebou laparoskopii, genetiku a příští týden mě čeká ještě hematologie. Mám nepravidelný a anovulační cyklus, léky Clostilbegyt a Provera. Pak jsem zašla u nás do bylinkářství, řekla jsem, že jsem po 2 potratech a namíchali mi směsi a čaje na ráno, poledne a večer. Pak jsem si ještě koupila kontryhelové kapky, protože kontryhelový čaj mi jednak nechutná a taky už mám ty jiné čaje od bylinkáře, tak abych nebyla „přečajíkovaná“ :) Cyklus se mi krásně upravil na vzorový (29 dní - 14. den ovu). Léky už neberu, bylinky už mi sice došly, ale pokračuju v kontryhelu a teď jsem se u vás dočetla o maliníku, takže naběhnu ještě pro maliník. Nedařící se těhu a nevydařená těhu jsou mou noční můrou :? A tak přeju všem brzké a bezproblémové těhotenství :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
15.5.09 11:45

tak se hlasím po delší odmlce a zdravím! Jen něco k tomu maliníku, prej by se neměl užívat na začátku těhotenství…tak já jen abyste moc v tomhle ohledu nevěřily diskuzím a zeptaly se někoho, kdo tomu opravdu rozumí. Na netu jsem totiž našla dost protichudných názorů. Jinak mám teda pocit, že po měsící kontryhelovaní je to tam…na testu před dvěma dny nic, nicméne dní od vynechané MS je to zatím jen pár a testovala jsem už včera. tělo mi ale naznačuje něco jiného než test, tak dám pak vědět:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.9.10 19:40

Ahoj holky, hlásím se do klubu „bylinkářek“. Jsem teď zklamaná z prvního a neúspěšného IVF, do kterého jsem se cítila dotlačená doktory (po 7 měsících v CARu mi hned doporučili IVF, aniž by třeba dělali laparo či IUI)a ráda bych se poradila o bylinkách, ke kterým mám velice kladný vztah a sama si je sbírám na našich krásných Hostýnských vrškách. Moja mamka mě léta učila o bylinkách a já se teď cítím blbě, protože jsem jako první o pomoc poprosila dřív doktory, než matku Přírodu. Dnes jsem se vrátila z lovu kontryhele, tak už se mi vedle suší. Takže teď ho piju od cca 4.DC a uvidíme, za 2m mám naplánovanou další stimulaci. Ještě jsem si objednala drmkové semínko a udělala si z něj tinkturu, tu si kapu do čaje, nebo studené vody. Máte tipy na další bylinky, třeba přímo při diagnóze PCO a protrombinu?
A ještě jeden poznatek - při mých samosběrových výpravách na louky a do lesů si připadám mnohem lépe, než když do sebe sypu syntetické hormony, vyrobené z mozků jatečních koní a moči postmenopauzálních žen…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama