Bylinky na podporu kojení

Anonymní
1.6.20 18:40

Bylinky na podporu kojení

Ahoj holky. Moje malá má 2,5 měsíce. Od začátku máme problém s kojením. Nejspíš je ho málo a pomalu ji teče, tak u toho pláče a rozčiluje se. Po odkrknutí se většinou uklidní, po nějaké době usne, ale třeba po hodině-hodině a půl se vzbudí a chce znovu. Teď asi 3 dny beru bylinky pískavici řecké seno a benedikt lékařský, cítím to ze sebe ale nepřijde mi, ze bych měla více mléka..:( Je nějaká možnost, aby ji to teklo rychleji?
Ráda bych dále kojila :(
Laktační poradkyni jsem doma měla. Jen nám poupravila techniku..
mate někdo další radu? Začnou ty bylinky ještě pomáhat?
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3631
1.6.20 18:41

Před kojenim si nahrej prsa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4955
1.6.20 19:39

Je naprosto normální, že chce po hodině a půl znovu. Byliny nejspíš nepotřebuješ, prostě koj co nejčastěji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
388

Mně hodně pomohl kojící čaj od Lerosu, a pak z bylinek jerabina. No a prikladat, prikladat, priklad, nahe telo na telo a mazlit se v posteli :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4955

Dáváš flašku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
1.6.20 22:52

@fíkofka ten čaj mám, ale nepřijde mi, ze by nějak pomáhal. Dávám ji vždy když chce. Ale odstrkuje se mi, pláče, musím ji prso stlačit aby pila. Jenže v posteli také nemůžu být furt :( jediné kdy je to v pohodě, tak ráno..
@rozand ne, když musím dat příkrm (své odstrikané nebo UM- to minimálně, nechci aby ho pila) tak přes prst a stříkačku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
388
2.6.20 07:05

@KristynaStej Nechceš zkusit znovu a jinou laktační poradkyni? Přijde mi to jako špatná technika sání, když jí musíš zmáčknout prso, ale o tom nic moc nevím, já měla kojící kloboučky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
2.6.20 11:03

@fíkofka ty jsem měla ze začátku taky, ale malá se jich ve 3 týdnech sama zbavila. Zmáčknout ji ho musím, ale i tak to teče málo. Odsavacka vytáhne třeba 60ml z obou. Chvilkama to teče, pak nic a pak zase ano. Prisaje se, tahá v pohodě třeba minutu a pak se začíná kroutit.
Nevím jestli chci další laktační, když tahle nám nějak extra nepomohla a přitom je z té stránky, kterou tu všichni doporučují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4955
2.6.20 11:27

@KristynaStej A nechce se jí kakat? Koukni na bezplenkovou metodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
2.6.20 11:47

@rozand neco málo jsem si o tom přečetla, ale nevidím úplně k čemu je to dobré, s vyprazdnovanim problém nemá a ohledně kojení to asi moc souvislost nemá, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4955
2.6.20 12:13

@KristynaStej Má. Některé děti se u kojení uklidní, když je na to rozbalí a mohou vylučovat bez plenky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
2.6.20 16:48

@rozand to ale abych u kojení seděla ve sprše a někde venku nebo na návštěvě mi to moc nepomůže :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
2.6.20 17:54

@rozand tak na dceru nějaké rozbalování nepomáhá.
Nechala jsem ji bez plínky a pokusila se nakojit. Nechytila se, jen plakala. Tak už nevím co mám dělat víc..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama