Bylinné koupele v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kristýnapusina
Povídálka 12 příspěvků 08.08.19 08:50
Bylinné koupele v těhotenství

Ahoj holky, dopřávala jste si některá bylinné koupele v těhotenství? Jaké bylinky ste volily? Díky moc

Reakce:
hadraplanka
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 08.08.19 09:08

Koupele obecně v těhotenství ne od doby, kdy jsem zjistila, že jsem těhotná. Už kvůli infekcím. Obecně se tohle doporučuje až na konci k ulevení od poslů, jinak z toho může být celkem průser. Já začala v prvním trimestru krvácet po litru ginko čaje.

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1565 příspěvků 08.08.19 09:13

Ne, pokud vím, tak se to nedělá. A to jsem přes bylinky docela dost.

Yves6511
Kecalka 421 příspěvků 08.08.19 09:32

Všeobecně se mají užívat bylinkové věci v těhotenství velmi opatrně a obezřetně, ať už ve formě čajů, koření, éterických olejů, takže předpokládám i koupelí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 09:36

Pokud vim, nejsou koupele celkove v tehotenstvi doporucovane. Kdyz uz, tak vlazne a mene vody. Ja chytnu zanet v tehotenstvi i z koupele v ciste vode, jak se to tam dole narusi. O bylinkovych jsem neslysela uz vubec, tomu bych se vyhnula. Uzivej si je az po sestinedeli ;) do te doby se ja drzim sprchy

tulipán
Závislačka 4989 příspěvků 08.08.19 17:17

Vylozene bylinne koupele urcine vhodne nejsou - mysleno treba ve wellnesu nebo v lazenskych zarizenich. Ale obyc domaci koupel s pomerancovym olejem apod., proc ne. Ja jsem se koupala vzdy, v tehotenstvi skoro kazdy den, jinak bych se zady nesnula. Akorat jsem si nedavala horkou, jen teplou vodu. Me vylozene pomaji.

Váš příspěvek
Reklama