Bylinné vložky tianDe

Anonymní
31.10.19 21:18

Bylinné vložky tianDe

Ahojky holky,

Chci se zeptat, máte některá zkušenosti s vložkami od tianDe a těmi bylinnými?
Kámoška mi dávala číst recenze, všichni si to chválí, dokonce to pomohlo i k otěhotněni.
Dneska jsem zkusila první den a musím říct, že mě za dvě hodiny chytlo břicho, bolest asi tak 10 sekund. Šla jsem na záchod a na vložce fakt nějaký hnus. Navíc vložky krásně voní, úplná paráda. Tak myslím, že na tom asi něco bude. Jsem tedy po revizi ( ZT) delohy s akutním zánětem delohy, revizi jsem musela podstoupit dvakrát. A část 2mm tam ještě zůstala a to paní doktorka rekla, ze to odejde a ms. A dneska jsem zkusila tu vložku a hned tuto. Zítra jdu na další kontrolu, tak jsem zvědavá co doktorka uvidí. Prý to doslova vyléčí cysty, myomy, mykozy aj. A prý to má zázračné účinky na endometrizu, se kteroukoliv se tedy léčím a mam srůsty. Tak mě zajímá jestli je tu někdo, kdo je používá a zkušenosti.
Děkuji :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3755
31.10.19 21:24

Všichni si to chválí, páč Tiande negativní komentáře ve všech diskusích maže :joy:. Mam své zkušenosti, ne s vložkami, ale nejsou hezké…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.10.19 21:28
@cverunka píše:
Všichni si to chválí, páč Tiande negativní komentáře ve všech diskusích maže :joy:. Mam své zkušenosti, ne s vložkami, ale nejsou hezké…

A s čím máš zkušenost konkrétně?

• Nahlásit
  • Citovat
3755
31.10.19 21:30
@Anonymní píše:
A s čím máš zkušenost konkrétně?

S náplastmi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12483
31.10.19 21:31

Kamarádce se po tom rozjela tak šílená mykoza, že se toho nemohla zbavit snad půl roku. Její negativní komentář smazaly z FB skupiny. Nejdřív se jí tam teda všechny dealerky vysmály, že účinky jsou individuální, a že má asi alergii na nějakou z bylin, co v těch vložkách jsou.

Ostatně všechny negativní věc svádí na individuální nesnášenlivost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.10.19 21:32
@cverunka píše:
S náplastmi.

S těmi detoxikačními? To si teď vzala kámoška tak jsem zvědavá. A ještě nějaké na bolest

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.10.19 21:33
@P4ja píše:
Kamarádce se po tom rozjela tak šílená mykoza, že se toho nemohla zbavit snad půl roku. Její negativní komentář smazaly z FB skupiny. Nejdřív se jí tam teda všechny dealerky vysmály, že účinky jsou individuální, a že má asi alergii na nějakou z bylin, co v těch vložkách jsou.Ostatně všechny negativní věc svádí na individuální nesnášenlivost.

Tak jsem zvědavá co bude. Zatím co je kolem mě používají holky tak jsou nadmíru spokojeně

• Nahlásit
  • Citovat
31.10.19 21:34

Za mě úplně super

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12483
31.10.19 21:34
@Anonymní píše:
Tak jsem zvědavá co bude. Zatím co je kolem mě používají holky tak jsou nadmíru spokojeně

Tak to asi máš kolem sebe samé dealerky. Já snad neslyšela pozitivní zkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1266
31.10.19 21:39

Tomu fakt někdo věří? Ať tedy vysvětlí, jakým způsobem se ten zázračný účinek dostane z vložky až do dělohy :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.10.19 21:41
@Lucielll píše:
Za mě úplně super

Můžeš prosím napsat více?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.10.19 21:42
@P4ja píše:
Tak to asi máš kolem sebe samé dealerky. Já snad neslyšela pozitivní zkušenost.

Nemám jsou to holky, které trpí mykozy a myomy a cysty, a doporučila jim to doktorka a výsledky super, jedné se zlepšil cyklus, druhá je bez mykoz, která se s nima lecila skoro rok, druhý se zmenšil myom a jedné cysta.

• Nahlásit
  • Citovat
31.10.19 21:43

Osobní zkušenost: jsou pohodlné, MS zpočátku lepší za 3 měsíce horší ještě víc než před nasazením. po 20ti letech se mi najednou udělal 2 myom takže vložky letěly. Pak se vše zklidnilo. Dcera trpí na nekomplikované záněty močových cest takže jsme zkusily něco i na to. Do 6ti hodin se rozjel obrovský zánět který šel i do ledvin, vysoké horečky, zvracení. Podotýkám, že dcera je v tomto směru hodně hlídaná a opravdu to nemohla být náhoda ani omylem. Takže Tiande…. opratrně hodně opatrně. Těch negativních reakcí je hodně jen se musí šikovně hledat, z diskuzí se to maže rychlostí blesku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12483
31.10.19 21:48
@Anonymní píše:
Nemám jsou to holky, které trpí mykozy a myomy a cysty, a doporučila jim to doktorka a výsledky super, jedné se zlepšil cyklus, druhá je bez mykoz, která se s nima lecila skoro rok, druhý se zmenšil myom a jedné cysta.

A fakt jsi jseš jistá, že je to těma vložkama?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22026
31.10.19 21:51
@Anonymní píše:
Ahojky holky,Chci se zeptat, máte některá zkušenosti s vložkami od tianDe a těmi bylinnými?
Kámoška mi dávala číst recenze, všichni si to chválí, dokonce to pomohlo i k otěhotněni.
Dneska jsem zkusila první den a musím říct, že mě za dvě hodiny chytlo břicho, bolest asi tak 10 sekund. Šla jsem na záchod a na vložce fakt nějaký hnus. Navíc vložky krásně voní, úplná paráda. Tak myslím, že na tom asi něco bude. Jsem tedy po revizi ( ZT) delohy s akutním zánětem delohy, revizi jsem musela podstoupit dvakrát. A část 2mm tam ještě zůstala a to paní doktorka rekla, ze to odejde a ms. A dneska jsem zkusila tu vložku a hned tuto. Zítra jdu na další kontrolu, tak jsem zvědavá co doktorka uvidí. Prý to doslova vyléčí cysty, myomy, mykozy aj. A prý to má zázračné účinky na endometrizu, se kteroukoliv se tedy léčím a mam srůsty. Tak mě zajímá jestli je tu někdo, kdo je používá a zkušenosti.
Děkuji :oops:

Já bych se zánětem dělohy nosila maximálně porodnické vložky a bavlněné prádlo :roll:

Bůh ví, kde a v jakých podmínkách se to vyrábí. Já bych to teda nechtěla. A to na cysty a podobné lahůdky netrpím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama