Byliny, vitamíny, jiné doplňky na podporu otěhotnění-poradíte?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.3.22 17:42

Byliny, vitamíny, jiné doplňky na podporu otěhotnění-poradíte?

Ahoj holky, snažíme se s manželem půl roku o druhé dítě. První se nám povedlo hned jenomže po velmi traumatizujícím porodu se u mě rozjela porucha štítné žlázy - snížená funkce. Předtím jsem byla v pořádku. Podle endokrinoložky to je po prožitém traumatu. Nicméně beru tedy euthyrox 75, díky kterému se mi ustálil cyklus na 26-28 dní. Cca 3 dny před ms ale stále ještě špiním každý cyklus. Myslím si, že luteální fáze je moc krátká a případně oplodněné vajíčko nemá šanci se uchytit (ovulace 14. den cyklu dle testů). Poradíte mi bylinky nebo vitamíny, které vám pomohly prodloužit luteální fázi a s otěhotněním. Doktor mi nabízel i hormonální podporu, ale to zatím nechci. Chci to prvně zkusit přírodní cestou. Děkuji všem :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
292
24.3.22 05:58

Také by mne zajímalo mám totiž stejný problém špinění cca 3 dny před menstruaci, snaha o těhotenství zatím bez úspěchu… zatím jsem nic nezkoušela slyšela jsem, že drmek na tohle pomáhá… A taky názor, že jde o kvalitu vajíčka, u méně kvalitního pak žluté tělísko produkuje méně progesteronu.. Což se bojím že může být takto u mne díky věku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat