Bylo by vám líto kdyby partner nijak neřešil váš svátek?

Anonymní
1.9.21 07:58

Bylo by vám líto kdyby partner nijak neřešil váš svátek?

S partnerem jsme rok a nedávno ode mě dostal myslím fakt hezké dárky k svátku, teď jsem měla já a jen mi popřál a napsal kdy to oslavime a od te doby nic :lol: je to už 2 týdny.

Vím ze je to kravina ale mě to mrzí, jen si rikam ze připomínat se kvůli blbymu svátku je divny. Já chápu ze plno lidi tohle neslaví, ale když měl svátek on tak dostal 3 hezké dárky a tak mi přijde ze se teda mohl kousnout :lol:

Nemusíte psát ze jsem kráva nebo tak něco, já z toho vědu nedělám, spis si jen říkám jestli mu říct ze na mě zapomněl anebo to nechat. Narozeniny se mnou oslavil.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3505
1.9.21 08:01

Ty svátky slavíš, on ne. Dárky přece nejsou reciproční. A nebo naopak právě že jsou a proto se dávají hlavně na narozeniny a vánoce?

Ale asi jsou, ano kdyby mi někdo dal tři dárky na svátek, dám mu taky, ale asi ne protože bych chtěla, protože já svátky neřeším. Spíše popřemýšlej proč jsi mu je dala, co jsi od toho čekala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.9.21 08:04

@Altavista proč jsem mu je dala? Protože je to u nás v rodině zvyk a cely život dávám dárky i k svátku :) navíc je to příležitost jak potěšit blízkého člověka :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
2829
1.9.21 08:05

My svatky vubec neslavim, jenom deti..v rodine si tak nejak poprejem, kdyz se vidime, prinesem si flasku, kytku..takze me by to lito nebylo, resp neni mi to lito, kdyz nedostanu nic k svatku, ale ani manzelovi nic nedavam…u tebe ale neni problem, ze ti nic nedal/neoslavil…, ale ze ty jsi mu neco dala a ocekavala jsi to same, ale takhle to bohuzel neni…jste spolu rok a musite si tyhle veci vzit…takze, bud na to zapomen, pristi rok mu nic nedavej a uz to tak bude…nebo si o tom promluvte, kdyz ty mu muzes ad 1 rict, ze te to mrzi, ze treba u, vas doma jste zvykli to slavit a nevis, jestli se na tebe vyprd protoze oni to doma neslavi a neprijde jim to dulezite, nebo mu proste na tobe nezalezi a ad 2, jak tyhle veci budete delat dal..jako jak kdo slavi svatky, vanoce, narozeniny, valentyna apod a predejdete tim nedorozumenim a smutkum…treba se dozvis, ze se pritel citil trapne, kdyz od tebe dostal tei darky k blbymu svatku :nevim:… porad se poznavate, tak komunikujte :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3436
1.9.21 08:06

Normálně se připomeň. Neřekla bych, že by tě úplně zazdil, spíš už si myslí, že je to promlčené :-D. Na rovinu mu řekni, že bys ráda, aby se svátky, narozeniny a vánoce slavily tak a tak, že ti to dělá radost a když to takhle vyšumí, že je ti to líto. Chlapi občas potřebují jasné instrukce :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78313
1.9.21 08:07
@Anonymní píše:
@Altavista proč jsem mu je dala? Protože je to u nás v rodině zvyk a cely život dávám dárky i k svátku :) navíc je to příležitost jak potěšit blízkého člověka :srdce:

No a v jeho rodině je nespíš zvykem, že se svátky neřeší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.9.21 08:10

@Melodie91 já spis nechápu ze mi napsal kdy oslavime můj svátek, já navrhla termín, on nemohl a ze mi dá vědět :lol: a nic. Jinak on data nedrží vůbec, jeho mamka měla narozky a slavil je po 3 tydnech :zed: u nás se z toho sice věda nedělá, ale teda vždy si dáme dárek a při nejbližší možnosti si dáme společný oběd a dort třeba.

On je teda celkem hroznej na dávání dárků, kytku prý koupil 3× v životě atd. Ale na Vánoce mi dal krásný dárek a na narozeniny přišel i když měl horečku :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.9.21 08:11
@j.a.n.i1 píše:
No a v jeho rodině je nespíš zvykem, že se svátky neřeší.

No jeho rodiče mi přivezli kytku tak nevím

• Citovat
  • Nahlásit
78313
1.9.21 08:13
@Anonymní píše:
No jeho rodiče mi přivezli kytku tak nevím

On ti taky popřál, ne? Takže evidentně nemají ve zvyku si na svátek dávat dárky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.9.21 08:14
@jednoslunicko píše:
Normálně se připomeň. Neřekla bych, že by tě úplně zazdil, spíš už si myslí, že je to promlčené :-D. Na rovinu mu řekni, že bys ráda, aby se svátky, narozeniny a vánoce slavily tak a tak, že ti to dělá radost a když to takhle vyšumí, že je ti to líto. Chlapi občas potřebují jasné instrukce :-)

Mas pravdu, ale já si prijdu blbě ze se připomínám se svým svátkem ;) kdyby šlo o naše dítě tak to mám v rukou já a jeho jakoukoliv neaktivitu mu omlatim o hlavu asi :lol: ale když jde o mne tak si rikam ze to je hloupý. Zkusím to říct nejak hezky aby nemel pocit ze mi jde o dárky - jako mne by udělala radost treba i knížka, nepotrebuji žádný dary. Nebo jít nekam posedět. Možná že to neřeší proto ze mi nebylo dobře a měla jsem střevní chřipku, ale to už týden nemám a jim všechno

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.9.21 08:14

@j.a.n.i1 jo, poslal mi sms :lol: kdyby přinesl kytku tak je vše ok

• Citovat
  • Nahlásit
2829
1.9.21 08:19
@Anonymní píše:
@Melodie91 já spis nechápu ze mi napsal kdy oslavime můj svátek, já navrhla termín, on nemohl a ze mi dá vědět :lol: a nic. Jinak on data nedrží vůbec, jeho mamka měla narozky a slavil je po 3 tydnech :zed: u nás se z toho sice věda nedělá, ale teda vždy si dáme dárek a při nejbližší možnosti si dáme společný oběd a dort třeba.On je teda celkem hroznej na dávání dárků, kytku prý koupil 3× v životě atd. Ale na Vánoce mi dal krásný dárek a na narozeniny přišel i když měl horečku :lol:

A vy uz jste se teda 14 dni nevideli? Hele, proste nepredpokladej, ze ho neco napadne samotnyho..ze si ted najednou vzpomene, nebo ze uvidi, ze jsi nestastna, a ze mu to jako docvakne…on ti necte myslenky..takze proste mu to normalne rekni…az se budete domlouvat, ze k tobe vecer prijede, tak mu napis, at priveze bohemku a pizzu, ze se porad tesis na tu slibenou oslavu a smajlika :nevim:…neres si to v hlave, jako zasadni problem, proste to rekni… no a taky je teda tady porad ta moznost, ze na ta prdi a nejak mu nestojis za to, aby se snazil s nejakymi gesty :nevim: to musis vedet ty..jestli ne, tak to z jeho reakce poznas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.9.21 08:25

@Melodie91 viděli asi 3×, ještě to tedy není 14 dni, to jsem zaokrouhlila :) řeknu mu to a bude. Vsadim se ze řekne, že cekal až budu víc fit :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
708
1.9.21 08:34
@Anonymní píše:
@Altavista proč jsem mu je dala? Protože je to u nás v rodině zvyk a cely život dávám dárky i k svátku :) navíc je to příležitost jak potěšit blízkého člověka :srdce:

A on svatky neslavi. A ted kdo se ma prizpusobit komu?
Pokud te to tesi, tak darky davej, ale prece to neni reciprocni, ze tim, ze das darek, tak cekas, ze dostanes v podobnem poctu nebo podobne hodnote?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3436
1.9.21 08:37
@Anonymní píše:
Mas pravdu, ale já si prijdu blbě ze se připomínám se svým svátkem ;) kdyby šlo o naše dítě tak to mám v rukou já a jeho jakoukoliv neaktivitu mu omlatim o hlavu asi :lol: ale když jde o mne tak si rikam ze to je hloupý. Zkusím to říct nejak hezky aby nemel pocit ze mi jde o dárky - jako mne by udělala radost treba i knížka, nepotrebuji žádný dary. Nebo jít nekam posedět. Možná že to neřeší proto ze mi nebylo dobře a měla jsem střevní chřipku, ale to už týden nemám a jim všechno

Proč blbě. Prostě tě to nepopřání mrzí a znovu už to asi zažít nechceš, ne? Chlapi to tak neberou, on bude jedině rád, když mu řekneš co a jak si přeješ a on to bude rád naplňovat. Když mi dospěl syn, tak nějak opomněl Svátek Matek, mně to hodně mrzelo, takže jsem mu v klidu řekla, že dárky k svátku, narozeninám, vánocům a Svátku matek dostávat chci, že je mně to jinak líto. Tak on ví, co a jak a jsme spokojení všichni. Kolikrát právě kolem toho sm jsou diskuse, kde si ženské stěžují, jak na ně děti zapomněly a kdesi cosi. To si o to fakt radši řeknu než abych roky rokoucí někde každoročně kvílela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat