Bylo to biochemické těhotenství? Prosím, poraďte.

150
30.12.20 19:53

Bylo to biochemické těhotenství?Prosím,poraďte...

Ahoj holky, máme za sebou IVF-jedno…25.11.mi vložili vajíčko, bohužel ET se nepovedl…Na testech bylo vše negativní, podle krevních testů 14 dní po ET jsem měla hodnoty HCG 20-doktor mi řekl, že to není negativní test, ale pozitivní taky ne, že prostě se to chytlo asi, ale neudrželo…Ok…vysadila jsem léky, za 4 dny jsem dostala menstruaci a po ní jsem měla kontrolu…Odpoledne po kontrole proběhl sex s partnerem. Dostala léky-Divinu na stimulaci sliznice s tím, že v lednu uděláme ET…Druhý den hned po kontrole jsem začala krvácet znova…Doktor po telefonu mi říkal, ať ještě počkám, že to přejde, nepřešlo, tak jsem k němu šla 23.12.-neustále mě bolelo břicho na pravé straně, záda a pravá noha. Doktor mi řekl, že je to cysta a že mám léky vysadit a krvácení ustane…24.mě odvezla večer sanitka s velkým krvácením, měla jsem obrovské křeče až do mdlob, zvracela jsem…V nemocnici mi řekli, že mám HCG 250 a jsem tedy těhotná..Druhý den HCG 119,takže mi bylo řečeno, že je to potrat…Ale že se plod pravděpodobně dostal někam jinam, protože na ultrazvuku nebyl…Pustili mě 26.večer-nekrvácela jsem, nic mě nebolelo, revize nakonec nebyla.Dnes ráno jsem začala krvácet zase, opět mě pobolívá břicho…už nevím, jsem zoufalá…Myslíte, že to bylo biochemické těhotenství? Měla jste to některá taky tak? Každý mi říká něco jiného. Děkuji za odpovědi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14862
30.12.20 19:57

@Titanie a neni to spis mimodelozni? I když tedy předpokládám že to nějak kontrolovali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
30.12.20 20:01

@lachtanice86 To mi říkal můj doktor z CARU, že to asi je mimoděložní, ale to bylo když jsem mu volala z nemocnice..říkal, že si myslí, že se to uhnízdilo někde ve vejcovodu…Ale já nevím, může dojít k potratu u mimoděložního těhotenství?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8721
30.12.20 20:08

Bude to možná mimodelozni a to je životu nebezpečné. Ihned do nemocnice. Jestli ho máš, musí tě operovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
30.12.20 20:11

@karkarka Já jsem už v nemocnici byla…24.-26.12.teď jsem ale začala krvácet znova

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52039
30.12.20 20:20

Ano, takhle kolísavé hCG a střídavé krvácení je pro mimoděložní velmi typické, jela bych zas a nenechala se odbýt. Na ultrazvuku to být vidět nemusí, přesto to může být život ohrožující. Jinak ano, i mimoděložní se dá potratit, ale větší pravděpodobnost je, že se to vyvine ve větší průšvih.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8721
30.12.20 20:34

A test máš už negativní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
30.12.20 20:35

Vím jaký je to problém měli jsme to s manželem taky tak. U nás šlo o to že rozdílné PH manželová sekretu příliš dráždilo mou citlivou děložní sliznici. Doktor musel zakázat manželovi alkohol a kofein.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
30.12.20 20:44

@karkarka Já jsem test neměla nikdy pozitivní-resp. od 14.dne po ET jsem si ho už nedělala, nenapadlo mě to..14.dní po ET byl negativní a HCG bylo jen 20,takže mi doktor řekl, že těhotná nejsem, že se to asi neudželo, proto je ta hladina HCG zvýšená a není negativní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
30.12.20 20:46

@ugluk Já jsem byla teď v pondělí na kontrole v gynetu-2 dny po propuštění z nemocnice…A řeklimi, že HCG je 70,takže klesá a na ultrazvuku taky vše ok..Ale dneska jsem začala krvácet znova a pobolívá mě břicho…Zatím neplaším, protože HCG mělo sestupnou tendenci, jen mi to připadá divné prostě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52039
30.12.20 21:02

@Titanie tak snad dobrý, ale pokud by se ti cokoliv nezdálo, zvýšená teplota, velké bolesti, jela bych. Mohlo to být „obyč biochemické“, mohl to být mimoděložní potrat, kdo ví, tak hlavně, ať už je to brzo pryč. Ale stejně bych to nechala odsledovat až do nuly a byla bych na pozoru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat