Byly byste s transsexuálem?

1
10.6.15 12:48

Byly by jste s transsexuálem?

Zdravím,

mám takovej dotaz, zdali byste zkously mít za přítele transsexuála (jedná se o poruchu pohlavní identity-pro ty neznalé). Spousta z vás asi odpoví, že to tím pádem nikdy nebude opravdový chlap, ale je důležité si uvědomit že pohlaví nedefinují pohlavní orgány a tělo celkově. Kdyby to tak bylo tak by transsexualita neexistovala. Kdyby bylo třeba dotaz ještě upřesnit, tak řekněte. Mě je 22 a jsem transsexuál (samozřejmě FtM).

Díky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2078
10.6.15 13:01

Nebyla, potřebuji k životu opravdového muže se vším všudy co k tomu patří, ano tím myslím zrovna ty pohlavní orgány.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
agy
15459
10.6.15 13:03

Ahoj, FtM znamená, že jsi žena, která se cítí být muž? Ne, nebyla bych s transsexuálem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
elot
10.6.15 13:04

Nepopletl si si server? Tady jsou většinou maminy a ty mají jiné starosti :mrgreen:.Za mně rozhodně ne! Opravdu nebyla!

• Nahlásit
  • Citovat
47717
10.6.15 13:05

@wade vůbec netušim jak by ten vztah mohl fungovat???Pro mě by to nic nebylo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582
10.6.15 13:07

Mám pár kamarádů transsexuálů, všichni mají trvalý vztah. Jeden FtM je gay, takže má vztah s mužem. Já osobně bych to neřešila, kdybych se zamilovala. Asi i díky tomu, že jsem dost ve styku s LGBT komunitou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1224

Určitě bych s transsexuálem nebyla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1532

Já tomu nikdy nerozuměla. Chápu, že někdo chce mít opačné pohlavní orgány, než má, a pak si myslím, že proč ne, měl by mít možnost si to předělat. Jenže někteří transsexuálové tvrdí, že si chtějí své pohlavní orgány ponechat. Že jim to nevadí. A jak tedy poznají, že jsou transsexuálové, že by měli být mužem? Podle toho, že dělají rádi věci, které společnost považuje za mužské, jako třeba nošení obleků, zájem o techniku, o počítače? Co tedy definuje ženu a muže, když ne pohlavní orgány a chromozomy? To že jedni mají rádi růžovou a druzí modrou? Asi těžko, že. Tohle nechápu. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Kdyby mi na stará kolena muž oznámil, že se cítí ženou a chce, aby i jeho tělo vypadalo žensky, už bych s ním jako „kamarádkou“ asi ten důchod nějak doklepala, ale jako mladá holka bych do takového vztahu nešla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
239

Ne, nebyla. Nedokázala bych být dobrou oporou někomu, kdo nepřijímá sám sebe a naopak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1218

Ne, nebyla. Ani bych nevěděla, jak onu osobu oslovovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
10.6.15 13:12

@wade nam takového, pro mne je to hodně asexuální, takže bych do toho nešla :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21190
10.6.15 13:15

Jako kamaráda - kamarádku - proč ne…Ale jako sex. partnera si „muže“ v těle ženy, byt přeoperovaném, představit neumím. Za prvé ten člověk je neplodný a za další…prostě by mě ze sex. hlediska nepřitahoval(a).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1963
10.6.15 13:25
@enyf píše:
Já tomu nikdy nerozuměla. Chápu, že někdo chce mít opačné pohlavní orgány, než má, a pak si myslím, že proč ne, měl by mít možnost si to předělat. Jenže někteří transsexuálové tvrdí, že si chtějí své pohlavní orgány ponechat. Že jim to nevadí. A jak tedy poznají, že jsou transsexuálové, že by měli být mužem? Podle toho, že dělají rádi věci, které společnost považuje za mužské, jako třeba nošení obleků, zájem o techniku, o počítače? Co tedy definuje ženu a muže, když ne pohlavní orgány a chromozomy? To že jedni mají rádi růžovou a druzí modrou? Asi těžko, že. Tohle nechápu. :nevim:

Dobrý dotaz, to by mě také zajímalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2820
10.6.15 13:25

Co je to za otázku? Copak normální člověk může žít s deviantem?
:zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama