Byly byste s chlapem, ktery ma dluh?

18.3.20 14:16

Byly byste s chlapem, ktery ma dluh?

Ahoj diskutovatelky, mam dotaz, protoze uz si neprijdu normalni, neustale slysim dva ruzne nazory od sve rodiny i okoli. Bud s nim/nebud s nim. Mam chlapa 7 let a s nim 5ti leteho chlapecka, uz nam to neklape, z ruznych duvodu, ktery nejsou podstatny, sex nula, zijem jako kamosi, o tomhle diskuze neni. Potkala jsem pred rokem cloveka, se kterym si moc rozumime, humor spolecnej, zajmy, hodnoty a komunikace, sex uzasnej, moc o me stoji. Nicmene pak vyslo najevo, ze ma dluh ke 2 milionum z nejakyho podnikani. Insolvenci mu neodklepli, pac na ni kvuli danovku nedosahne, je zivnostnik. Byly byste s takovym? Nebo byste radsi volily jistotu domaciho klidu, ac bez vzruseni, lasky…? Diky moc za nazory! Krasny den vsem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13622
18.3.20 14:19

Našla bych konečně normálního chlapa. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1245
18.3.20 14:20

To záleží.. Pokud pracuje a snaží se to postupně splácet, a Ty jsi finančně nezávislá a nepotřebuješ sponzora, tak klidně.. Ale musíš počítat, že si spolu nezajedete k moři či do Alp na lyže, že ti jen tak něco nedopreje, apod.. Ale předem bych se takovému vztahu nebránila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5680
18.3.20 14:22

@bledule_jarniii Kdo dnes není zadlužen?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.20 14:24

Ne. Exekuci považuji za něco, co se mi příčí a pro mě to představuje tu krajní mez, kam to člověk nechá zajitz. Nevěřím, že se lidi v exekuci snažili situaci řešit. Exekuce pro mě je symbolem okraje společnosti..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Tak 2 mega je nesplatitelná částka bez insolvence. Pokud bude pracovat, tak nebude stíhat ani platit úroky :) Pokud bude mít prachy na černo, tak to bude normální život a exekuce se pomalu zastavují pro nemajetnost. U nás to doma to rozdíl nebyl, až teda na to, že jsem neměl svůj účet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4273

@bledule_jarniii Komunikujte, srandujte, szukejte, ale nazávazně. Doma to radši neříkej. Leda bys mu tedy s těmi dluhy chtěla pomoci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1311

2 mega je na mně až moc vzrušení naráz. Vykašlala bych se na oba, a pokud to jen trochu jde, zatím bych byla s dítětem sama. On se někdo objeví, neboj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.20 14:25

@bledule_jarniii pardon, o exekuci nepíšeš, nicméně takhle velký dluh chápu jako hypotéku. Jinak moc pochopení nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
294
18.3.20 14:25

Tak tohle si musíš rozhodnout sama.
Neznám Tvou situaci dostatečně přesně a následky budeš nést Ty.
Na Tvém místě bych se podíval do sebe, na to co chce moje duše.
Pokud se ale rozhodneš žít s ním, tak spolu udělejte opatření, aby Tě nestáhl sebou. Poradil bych se i s právníkem, jak to udělat, aby jeho dluhy „náhodou“ nespadli i na Tebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2759
18.3.20 14:27

Jo jo, ono se v eventualni spolecne domacnosti vyborne sexuje za svitu luny, u polepeneho nabytku a s obstavenym uctem.
Hlavne ta vasen, jiskra a humor, ten bude treba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.20 14:27
@salubriter píše:
Tak tohle si musíš rozhodnout sama.
Neznám Tvou situaci dostatečně přesně a následky budeš nést Ty.
Na Tvém místě bych se podíval do sebe, na to co chce moje duše.
Pokud se ale rozhodneš žít s ním, tak spolu udělejte opatření, aby Tě nestáhl sebou. Poradil bych se i s právníkem, jak to udělat, aby jeho dluhy „náhodou“ nespadli i na Tebe.

K tomu je jediná rada, vyhnout se svatbě. Pak je to úplně jedno. Dluhy se nijak nepřesouvají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.20 14:28
@ontarova.stara píše:
Jo jo, ono se v eventualni spolecne domacnosti vyborne sexuje za svitu luny, u polepeneho nabytku a s obstavenym uctem.
Hlavne ta vasen, jiskra a humor, ten bude treba.

Nábytek se oblepuje v jediném exekutorském úřadě a to jen někdy. Nikdy se k tomu neodváží, protože se to pochopitelně nevyplatí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.20 14:30
@Kockazvysocan píše:
Ne. Exekuci považuji za něco, co se mi příčí a pro mě to představuje tu krajní mez, kam to člověk nechá zajitz. Nevěřím, že se lidi v exekuci snažili situaci řešit. Exekuce pro mě je symbolem okraje společnosti..

Exekuci má přes 800 000 lidí a to jsou jenom soukromí exekutoři a vynecháváme celní správu a samosprávu. Takže je to něco dávno normálního.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2759
18.3.20 14:37
@Jan Exekuovaný píše:
Exekuci má přes 800 000 lidí a to jsou jenom soukromí exekutoři a vynecháváme celní správu a samosprávu. Takže je to něco dávno normálního.

Ovsem dvoumilionova exe je bez insolvence temer nesplatitelna a likvidacni. A ne kazdy chce zit s partnerem bez uctu, s vydelkem na ruku, bez naroku na PN a nekde v najemnim byte. Protoze dnes si i vetsina slusnych pronajimatelu tohle pozjistuje. Pokud tedy nepronajimaji nejakou ctyrku mezi neprizpusobivymi.
Normalni to neni, alespon v mych kruzich. To snad jen u tech, ktere berou cokoliv, co dejcha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama