Byly byste s mužem, se kterým se necítíte bezpečně?

Anonymní
18.10.20 14:55

Byly byste s mužem, se kterým se necítíte bezpečně?

Otázka je jednoduchá - byly byste s mužem, se kterým se necítíte bezpečně?
Teď nemyslím, že by to měl být nějaký Rambo :) myslím čistě ten pocit - že i když je vám s mužem hezky a rozumíte si, necítíte se vedle něj v bezpečí.
Nedokážu to přesně popsat, je to jednoduše pocit a ani nevím, co to ve mně vzbuzuje. Ale když dám příklad, tak třeba se svým nadřízeným se bezpečně cítím jako s chlapem :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
180
18.10.20 15:05

Takže mu nevěříš… že vás nenabourá, že budete mít co jíst když má nakoupit, že se nezačne z ničeho nic chovat agtrsivně nebo co tím myslíš? Nebo je nezajištěný a máš strach, že se v budoucnu nepostará? Není mladší?

Příspěvek upraven 18.10.20 v 15:07

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.20 15:06
@Eva.asdfghjkl píše:
Takže mu nevěříš… že vás nenabourá, že budete mít co jíst když má nakoupit, že se nezačne z ničeho nic chovat agtrsivně nebo co tím myslíš?

Jde jednoduše o pocit. A možná ten pocit souvisí i s tím, že není finančně zajištěný, to je pravda.

• Citovat
  • Nahlásit
180
18.10.20 15:08

No z něčeho ten pocit pramení. A je dost možné že právě z toho..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28570
18.10.20 15:12
@Anonymní píše:
Jde jednoduše o pocit. A možná ten pocit souvisí i s tím, že není finančně zajištěný, to je pravda.

Intuici bych nepodceňovala.

Je fin. negramotný, zadlužený anebo má práci s nízkým platem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.20 15:14
@free333 píše:
Intuici bych nepodceňovala.Je fin. negramotný, zadlužený anebo má práci s nízkým platem?

Má občasný příjem, ještě studuje.

• Citovat
  • Nahlásit
28570
18.10.20 15:16
@Anonymní píše:
Má občasný příjem, ještě studuje.

Tak jestli jste ještě studenti, tak to se může časem vylepšit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
18.10.20 15:17

A co má za práci taky… celkově, jestli je zodpovědný, snaživý.. do budoucna prostě my ženy chceme chlapy, kteří se o rodinu postarají zatímco my makáme doma u dětí… pokud teda směřuješ tímto směrem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
949

Treba je to tim..jeste studuje..je „nehotovej“ jestli ty jsi uz dostudovala a pracujes, tak ti treba jako student priapda, jako nekdo, o koho je potreba se starat a ne jako nekdo, kdo se postara…takze zalezi na tom, kolik ti je, jake mas plany..chces se vdavat, mit dite…nebo zatim proste jeste s nekym chodis..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26583

Nadřízení casto vyzaruji velmi silne fluidum a podrizene se s nimi citi vselijak, to nevypovida nic zvlastniho o jejich osobnosti ;)

Nicmene, pokud je ti s kymkoliv divne, neni zadny duvod navazovat vztah. Fakt lepsi zadny, nez se chlubit vselijakym chlapem ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5208

A neni to tak, ze ses s partnerem prestala citit „bezpecne“ v momente, kdy se objevil ten (zajisteny) sef :mrgreen:?
Od studujiciho kluka asi nelze cekat financni zajisteni. A i obecne si myslim, ze o zajisteni se ma kazdy postarat sam, dokud tedy nejsou deti a na urcitou dobu prebira hlavni zajisteni ten, ktery pracuje a neni na RD.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.20 15:20
@Melodie91 píše:
Treba je to tim..jeste studuje..je „nehotovej“ jestli ty jsi uz dostudovala a pracujes, tak ti treba jako student priapda, jako nekdo, o koho je potreba se starat a ne jako nekdo, kdo se postara…takze zalezi na tom, kolik ti je, jake mas plany..chces se vdavat, mit dite…nebo zatim proste jeste s nekym chodis..

Ano, já už pracuju. A ano, na nějaké dlouhodobé chození bez nějakého cíle se necítím, už bych klidně rodinu do roka založila.
On aktuálně práci nemá, jen brigády občas.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.20 15:22
@ontarova.stara píše:
A neni to tak, ze ses s partnerem prestala citit „bezpecne“ v momente, kdy se objevil ten (zajisteny) sef :mrgreen:?
Od studujiciho kluka asi nelze cekat financni zajisteni. A i obecne si myslim, ze o zajisteni se ma kazdy postarat sam, dokud tedy nejsou deti a na urcitou dobu prebira hlavni zajisteni ten, ktery pracuje a neni na RD.

Nee, šéfa znám několik let :) Já od něj zajištění nečekám, ale uvědomila jsem si, že mi s ním chybí ten pocit bezpečí, který je pro mě jinak ve vztahu dost důležitý, a který evidetně souvisí s tím finančním zajištěním muže, nebo nevím.. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
180
18.10.20 15:24
@Anonymní píše:
Ano, já už pracuju. A ano, na nějaké dlouhodobé chození bez nějakého cíle se necítím, už bych klidně rodinu do roka založila.
On aktuálně práci nemá, jen brigády občas.

Hmm tak to je jasné.. taky jsem se takto rozešla s mladším klukem, kterého jsem jako studenta vícemeně dotovala.. ale hlavně jsem věděla, že na rodinu není zralý… a dobře jsem udělala. On odjel do zahraničí a našel se tam a já mám rodinu už s jiným.. i když rozchod byl smutný, byl to dobrý krok. Oba jsme byli jinde. Ale jinak fajn kluk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5208
18.10.20 15:27
@Anonymní píše:
Nee, šéfa znám několik let :) Já od něj zajištění nečekám, ale uvědomila jsem si, že mi s ním chybí ten pocit bezpečí, který je pro mě jinak ve vztahu dost důležitý, a který evidetně souvisí s tím finančním zajištěním muže, nebo nevím.. :nevim:

Tak to jo, ono to vyznelo trochu jako „se sefem jsem prozrela“. Omlouvam se. Vzhledem k tomu, ze ty uz pracujes a pomalu zacinas touzit po rodine, je ta touha po pracujicim partnerovi (nerekla bych hned zajistenem, to evokuje trochu negativni pocity) celkem pochopitelna. Pokud bude partner jeste chvili studovat, pak nastupni plat, trochu rozjet karieru, ziskat nejakou jistotu a leta bezi, vazeni ;) a cil se vzdaluje.
To uz je na tobe zvazit, jake mas priority a je-li pro tebe aktualni partner tim spravnym do budoucna, se kterym chces rodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama