Byly jste někdy zlé na vaše děti?

Anonymní
16.7.19 09:17

Byly jste nekdy zle na vase deti?

Byly jste nekdy zle na vase deti a pak vas to mrzelo? Ja uz mam nervy v kyblu ze syna, on za to samozrejme nemuze. Uz 5mesicu v kuse mu rostou zuby, (ted zacina 10mesic), jestli byla prestavka tyden tak je to hodne. Vubec neznam jaky to je, abych ho vecer neuspavala treba 2h, denni spanek taky silenost, vzdycky me to stoji strasny usili. Vidim jak se se zoubkama trapi tak davam paralen, chovam atd, ale kdyz uz to trva dlouho tak uz obcas ujedu a jsem na nej skareda a pak me to hrozne mrzi. Dnes v noci 2× vzhuru plus vstaval v 6, ja naspala zase nic… nemuzu se dockat az bude spat.. abych si sla lehnout s nim. Takova jsem nebyla ani kdyz byl novorozenec, strasne me to mrzi. Ted jsem ho na ferovku musela zavrit v pokoji, rve tam, ale ja uz to nedavala, tak jsem proste odesla. Nejvic me stvou ty ocekavani co jsem mela - jak se mu spanek bude prodluzovat a zlepsovat, okolo me samy spici mimina od 8 do 7 do rana :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26969
16.7.19 09:22
@Anonymní píše:
Byly jste nekdy zle na vase deti a pak vas to mrzelo? Ja uz mam nervy v kyblu ze syna, on za to samozrejme nemuze. Uz 5mesicu v kuse mu rostou zuby, (ted zacina 10mesic), jestli byla prestavka tyden tak je to hodne. Vubec neznam jaky to je, abych ho vecer neuspavala treba 2h, denni spanek taky silenost, vzdycky me to stoji strasny usili. Vidim jak se se zoubkama trapi tak davam paralen, chovam atd, ale kdyz uz to trva dlouho tak uz obcas ujedu a jsem na nej skareda a pak me to hrozne mrzi. Dnes v noci 2× vzhuru plus vstaval v 6, ja naspala zase nic… nemuzu se dockat az bude spat.. abych si sla lehnout s nim. Takova jsem nebyla ani kdyz byl novorozenec, strasne me to mrzi. Ted jsem ho na ferovku musela zavrit v pokoji, rve tam, ale ja uz to nedavala, tak jsem proste odesla. Nejvic me stvou ty ocekavani co jsem mela - jak se mu spanek bude prodluzovat a zlepsovat, okolo me samy spici mimina od 8 do 7 do rana :zed:

Uklidním tě, zlepší se to. A začnou zas jiné problémy. Já spavé dítě neměla, teď usíná kolem deváté a ráno burcuje v šest nebo v půl sedmé. Po obědě nespí, usne v autě. Je mu 4,5. Nejlíp se vyspím po noční, když mám pro sebe celou postel a nikdo se tam nechruje a neptá se mě, jestli už budeme vstávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7104
16.7.19 09:22

Nevyspani se pouziva jako mucici nastroj uz hodne dlouho. Bachari v total. rezimech mlatili pravidelne do zeleznych dveri cel veznu, aby nespali.
Byt matkou je strasne tezke a ne valeni sunek, jak naznacoval ten poslanec ANO na posledni schuzi :roll: Proste si bez lehnout, nech ho rvat, jestli se mu nic nestane a lehni si

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10007
16.7.19 09:25

¨NO, abych odpověděla na otázku. Zlá jsem na svoje děti už byla, jsem a budu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Vždycky mě to pak mrzí, velkým se už i potom omluvím, že mě to mrzí, jsme bohužel jenom lidi a děti jsou někdy fakt zlobivci. Nicméně snažím se dělat vše pro to, aby to nebylo často. Ve vašem případě by toa si chtělo, abyste dala manželovi na hlídání nebo něco a šla si trochu odpočnout, protože v deseti měsících je to fakt mimino a za nic nemůže, nic neudělal. Jestli máte problém s uspáváním, tak si pořiďte nosítko - já jednu dobu uspávala tak, že jsem si dala prcka na záda, pustila si seriál nebo film a začla žehlit, takže práce ubývala, mimčo mezitím vytuhlo, já ho pak jen odložila. Vstávačka dvakrát v noci a ráno vbudíček v šest jae naprostá normálka, takhle vstává víc dětí - moje roční to tak taky má. Na zuby nám teda pomáhaly taky přes den ty gumový kartáčky z DM, holky si to okusovaly a bylo to trochu lepší. A když fakt byla tragédie, tak přes den jsem to většinou vydržela, ale v noci jsem dávala automaticky nurofen - nevyspaná mamka je protivná mamka, takže abychom se všichni vyspali, tak prostě jsem dala to a to vždy zabralo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
618
16.7.19 09:26

Jo, párkrát jsem to přehnala, chovala se agresivně (chytla dceru pevné za ruku a cedila slova skrz zuby) a pak jsem se teda dceři vždy omluvila, vysvětlila, krotim se. Jednou jsem nechala oba brečet v patře, protože jsem je hodinu uspavala a oni furt radili, šla jsem dolů a zkopala koš na prádlo… A uklidnila se. :mrgreen: A došla zas za nimi. Nicméně očekávání jsou zlo, nic neplánuj, počítej s nejhorší variantou, alespoň tě to pak příjemné překvapí. A dvakrát za noc jsem vzhůru i teď, někdy i 4×, děti mají 2 a 4 roky a furt v noci něco potřebuji, volají mě i teď, budíček běžné před šestou, syn je ranní ptáce. Už to neřeším, zvyknes si taky. A destimesicni jsem měla furt u sebe, v manduce, doma klecela v kočárku, aby viděla na linku když vařím, na zemi jsem ležela a ona furt na mě - nepotřebovala hračky, hlavně maminku. Jednou bude líp, neboj. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5441
16.7.19 09:27

@Russet pridávám se k zakladatelce, mě by zajímalo kdy se to spaní zlepší? Mám stejně staré jako zakladatelka a se spaním je to čím dál horší. Dítě spalo líp i v sestinedeli než teď. Po pravdě jestli se spánek takhle zhoršuje dál, tak se nedivím, že někdo teď v zimě odložil 1,5 staré dítě do baby boxu. (To je samozřejmě blbá sranda, ale vydržet totální nevyspani 5m v kuse je tedy neco).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5278
16.7.19 09:28

Mě se druhá dcera budila v noci až do tří let :lol: Přežila jsem to díky tomu, že spala s námi v posteli, takže žádné vstávání a dokázala jsem hned usnout.. Jinak zuby rostou až do dvou let, aspoň bylo na co svádět, že má protivnou naladu :lol: Pokud si opravdu hodně unavená, tak spát kdykoli to půjde, přes den s malým, vaření, úklid neřešit, to je druhoradé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5156
16.7.19 09:31

Tak ja jsem z prvnich 3 mesicu kdy mala prorvala 80 % casu kdy byla vzhuru zvykla na horsi casy… mala ma ted 9 mesicu a taky zuby. Spala uz krasne ted rostou horni 1 tak jsou noci uknourane. Pres den taky nekdy protivna, nekdy zlaticko. Ale kdyz je nedospala tak je to jasny.
Ale tak vim ze prijdou horsi veci. Nemoci, teploty, pak obdobi vzdoru atd.
Mame skupinu maminek mimca 8-10 mesicu a ver mi ze většina dětí ted spi v noci naprd. Takze v tom fakt nejsi sama.

V noci moc na mimco nemluvím dam mlicko a pustím hraci a svitici ovecku zabalim do deky a hladim po hlave, dam dudlik.
Pres den k ni kdyz je protivna rikam a uz nemam naladu rikam Mne ty tvoje dramata nezajimaji, vim ze mi nerozumí.. ale ona to i zkousi.. vzdycky zacne acpak jakoby koula co ja na to. Celkem se da odvest pozornost.. promasirovat dasne silikonovym kartackem se znecitlujicim gelem. Dat okurku na hlodani.. nebo do sitky na jidlo, jit na prochazku..
Holt se to musi prezit a uzivat si to pekne. Ja mam asi vyhodu ze prvni 3 mesice byl u nas ocistec tohle je naprosta sranda oproti tomu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26969
16.7.19 09:34
@janickaIII píše:
@Russet pridávám se k zakladatelce, mě by zajímalo kdy se to spaní zlepší? Mám stejně staré jako zakladatelka a se spaním je to čím dál horší. Dítě spalo líp i v sestinedeli než teď. Po pravdě jestli se spánek takhle zhoršuje dál, tak se nedivím, že někdo teď v zimě odložil 1,5 staré dítě do baby boxu. (To je samozřejmě blbá sranda, ale vydržet totální nevyspani 5m v kuse je tedy neco).

Každé dítě je jiné. Ale mně se třeba ulevilo až po roce, kdy spal celou noc bez krmení. Lehla jsem si, když ještě spal po o. Využila jsem každou příležitost na spaní. Teď, když ráno musím do práce vyrazit před pátou, mám i noční, se necítím kdovíjak odpočatá a na období rodičovské dovolené vzpomínám se slzou v oku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6563
16.7.19 09:35

Hele male je pres rok a nekdy toho mam taky nad hlavu a zvysim na ni hlas, pak me to strasne mrzi, protoze za to nemuze, i se ji omlouvam :mrgreen: Taky ji rostou zuby a vim, ze ji to strasne boli :( jinak vstavacka 2× za noc je dobraaaa, kdyz ji lezly nahore jednicky, tak byla vzhuru v noci co hodinu 8o :mrgreen: ale dalo se to…a to jako plrocni spala asi 3 mesice celou noc, to bylo bozi :dance: ted je 2-3× za noc u nas normalka a vstavacka mezi 6-7 je u nas uplne normalni :mrgreen: vcera jsem mela taky chvili, ze jsem si rikala, ze je to desny…ale pak si uvedomim vzdycky, co vse tomu predchazelo, nez jsme malou meli a jdu hned k ni a obejmu, pochovam, pomazlim a jsem prestastna, ze ji mame i pres vsechno to „zlobeni“ :lol: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6563
16.7.19 09:37

Jinak souhlasim s holkama. Jdi spat s malym kdykoli pres den usne. Bordel ani pradlo ti neutece. Kdyztak ho muzes dat i do toho nositka a zehlit treba s nim ;) a kdyz uz budes varit, navar vic a supni do mrazaku. Pak jen vyndas, ohrejes a bude ;) popripade zapoj patrnera, vsak pochovat a utisit muze i on. Nebo do kocarku a vysli je ven ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18090
16.7.19 09:44

No jéje :lol: co já se nařvala jak jsem hnusná matka, hlavně ten první rok. Ale zlepší se to, neboj ;) tvoje emoce i jeho spánek. A až budeš usínat přílitulená k tomu svýmu pokladu a koukat jak sladce spí a oddychuje tak ho budeš chtít láskou sežrat :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1661
16.7.19 10:18

V noci 2× vzhůru + vstávání v šest, to bych brala jako krásnou noc :-D to samý jsem měla dnes a jak já jsem se po dlouhé době vyspala :-D už od narození se moje malá budí, někdy co hodinu, někdy co dvě hodiny a někdy co tři hodiny, ale dýl vkuse spát asi nevydrží a to má jedenáct a půl měsíce, takže já jsem se už smířila s tím, že se prostě nevyspím a když se vzbudí jen dvakrát za noc, tak jsem celá šťastná, většinou to je totiž daleko horší a to nemá ještě ani jeden zub, takže by mě zajímalo, co mě ještě čeká, do toho budu mít za měsíc dalšího novorozence, takže pojedu asi nonstop vzhůru, jsem zvědavá, jak dlouho se to dá vydržet :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1661
16.7.19 10:26
@Russet píše:
Každé dítě je jiné. Ale mně se třeba ulevilo až po roce, kdy spal celou noc bez krmení. Lehla jsem si, když ještě spal po o. Využila jsem každou příležitost na spaní. Teď, když ráno musím do práce vyrazit před pátou, mám i noční, se necítím kdovíjak odpočatá a na období rodičovské dovolené vzpomínám se slzou v oku.

Můžu se zeptat, to asi nepřijde ze dne na den, že padne jeden rok a dítě začne spát celou noc, že? Já jen, jestli mám nějakou naději, že by mohla spát a čím je to způsobené, že po jednom roce začnou děti spát celou noc, určitě ne všechny, ale některé kamarádky mi říkaly, že po roce spát bude, tak by mě zajímalo, co na to má takový vliv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2232
16.7.19 10:36

Já mám spavce, jde spát v osm, vstane v šest, někdy v pět, přes den si dá dvě hoďky. Má 2,5 roku, ale v noci se někdy vzbudí i třikrát nebo víckrát - nijak mě to nevyčerpává, prostě ji uklidním, pomazlím a jdu zas spát. Usíná sama teda, ale kolem toho 9-10. měsíce jsem uspávala dlouze. Nenaděláš nic, s tim se musí počítat když máš dítě, je to sice vopruz, ale málokdy to jde bez únavy a vzteku. Přijmi to jako fakt, dávej dítě na hlídání a bude ti líp :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama