Byt 2kk a dvě malé děti

13
24.2.16 20:23

Byt 2kk a dve male deti

Dobry den,

Cekame druheho prcka. Bohuzel prozatim musime zustat v podnajmu 2kk cca 45m2. Jak byste to resili. Jedna se cca o pul roku bydleni s dvouletym a novorozenym ditetem ;( mam z toho celkem strach. :,( dekuji za rady a tipy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24108
24.2.16 20:28

@Wrony a co chceš za rady? Máte zvlášť ložnici nebo má starší pokojíček? Pokud se opravdu jedná o půl roku, tak bych prostě měla obě děti v ložnici a hotovo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
levante
24.2.16 20:29

Já si myslím, že strach mít nemusíš. Spousta rodin tak bydlí bez výhledu stěhování :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
2844
24.2.16 20:29

My budem úplně ve stejném bydlet já s partnerem, novorozeně a velký pes :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
24.2.16 20:31
@Wrony píše:
Dobry den,Cekame druheho prcka. Bohuzel prozatim musime zustat v podnajmu 2kk cca 45m2. Jak byste to resili. Jedna se cca o pul roku bydleni s dvouletym a novorozenym ditetem ;( mam z toho celkem strach. :,( dekuji za rady a tipy

tohle je zabijacky jako :nevim: kazdyho koho znam tak se zacaly hadat nikdo nemel soukromi a klid všude bordel nikfo se nevyspal jeden budil druhyho a poznamenalo se to na jejich vztahu :roll: jako ja osobne bych nesla ani s jednim prckem do 2kk protože mam rada aby kazdej mel svůj pokoj a klidek proste svy teritorium a kam utéct a dostatek prostoru jak pro nas tak pro navstevy atd :roll: takze muzu poprat jen hodne sil a pevne nervy a at to nejak zvladnete ;)

• Citovat
  • Upravit
3977
24.2.16 20:39

Ahoj, my takto bydlime úplně normálně a pohoda. Děti maji detsjy pokoj/obyvak a my kuchyn/loznice. Kazdy svou televizi. Decka mají palandu. V dome zije rodina se dvema dětmi v garsonce.Taky chceme větší byt, ale nehroutime se, kdyby to nebylo hned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
24.2.16 20:40

Já bych v tom neviděla problém, tím spíš když he tam výhled na změnu…pokud se vám k pisteli vejde ještě jednolůžko, tak to bude uplné ideální a aspoň nebudeš ztrácet čas úklidem… 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.2.16 20:43

Jestli Tě to uklidní, my bydlíme ve 2+1 na 50 m2 se třemi dětmi. Jako ideální to rozhodně není, ale dá se to.

• Nahlásit
  • Citovat
Tattiana
24.2.16 20:44

@Wrony spíte dohromady? Tak jen přistavit postýlku…

Známí zůstali spát v obývaku, kam postavili postýlku, starší dítě mělo pokoj…

• Nahlásit
  • Citovat
205
24.2.16 20:48
@JayLee píše:
tohle je zabijacky jako :nevim: kazdyho koho znam tak se zacaly hadat nikdo nemel soukromi a klid všude bordel nikfo se nevyspal jeden budil druhyho a poznamenalo se to na jejich vztahu :roll: jako ja osobne bych nesla ani s jednim prckem do 2kk protože mam rada aby kazdej mel svůj pokoj a klidek proste svy teritorium a kam utéct a dostatek prostoru jak pro nas tak pro navstevy atd :roll: takze muzu poprat jen hodne sil a pevne nervy a at to nejak zvladnete ;)
Úplne souhlasím… jsme tři v 3kk a do menšího bych nechtěla, Mít svuj prostor a možnost se vyspat podle svých potřeb je pro me k nezaplacení.. Zakladatelko, držím palce, ať se vam co nejdřív podaří se přestěhovat do většího :kytka:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
24.2.16 20:49

To bude dobrý. my byli do 14m prostředního syna v 1kk 38m taky se 2 dětma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22696
24.2.16 20:51

Máme sice barák, ale zatím obýváme 2+1 a máme 3 děti - malé (4, 2,5 a 6 měsíců). Spíme všichni v ložnici. Akorát mám tu výhodu, že můžu dát miminko do garáže do kočárku. Ale prostřední už přes den nespí, tak je ložnice nejmenší :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1220
24.2.16 20:53

Jeeee kamaradka s manzelem zili ve 2kk a se dvemi detmi celych 10 let. Decka mela vlastni pokojicek a kamaradka s mazlem spali v obyvaku. Zilo se jim uplne normale. Na vetsi intenzitu hadek to vliv nemelo a neprislo mi, ze by tam byli nejak namackani. Ted maji 3+1 a stejne spi v obyvaku :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1053
24.2.16 20:56

Žijeme s dvěma dětma v 2kk. Dá se to. Jasně, brala bych 3+1 nebo dům, ale kde nejsou finance navíc, nelze něco dělat. Holky(skoro 4 roky a 18 měs) mají pokojík v neprůchozím pokoji a já s manželem spíme na rozkládacím gauči v obýváku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
744
24.2.16 20:59

Znám rodinu, co bydlí 2kk se třemi dětmi. Věkově 5 + 2 + 0. Takže asi to jde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama