Byt, do kterého se leze dírou (a nemá okno)

25332
29.11.19 11:06

Byt, do kterého se leze dírou (a nemá okno)

Před časem jsem zakládala diskuzi o známé, která v Praze přespává „v bytě“, kam není zavedená voda.

Tak teď tady máme nový level. Byt, který nemá dveře ani okna. :mrgreen: Dovedete si představit v něčem takovém žít (přespávat)?

https://www. sreality. cz/detail/prodej/komercni/ostatni-komercni-prostory/praha-krc-sturova/2156719708#img=9&fullscreen=false

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

25332
29.11.19 11:09

Koukám, že je zas potřeba odmazat ty mezery u teček. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2842
29.11.19 11:10

Nejde to rozkliknout, ale je tam psaný, že jsou to komerční prostory, tak to asi nebude byt, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
343
29.11.19 11:12

Drsné, jako pro nějaké studentíka… ale i tak za skoro milion jeden pokojík? Ale tak já jsem z jiného kraje… 8o :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25332
29.11.19 11:14
@chaela píše:
Nejde to rozkliknout, ale je tam psaný, že jsou to komerční prostory, tak to asi nebude byt, ne?

Tak logicky, že to musí být papírově nebyt, když to nemá dveře a okna :mrgreen: Ale prodávají to na bydlení.

„Jedná se o atypický nebytový prostor ve 2.podlaží rozsáhlé nemovitosti na adrese Štúrova 55, Praha 4. Tato jednotka prošla kompletní rekonstrukcí, která zahrnovala vybudování čtyř samostatných dvoulůžkových pokojů, kdy má každý svou vlastní koupelnu s toaletou a sprchovým koutem.“

Stačí odmazat ty mezery. Systém se proklikům automaticky brání, aby lidi nechodili pryč z emimina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9126
29.11.19 11:15

Tak to je teda fakt pecka :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25332
29.11.19 11:15
@jiti81 píše:
Drsné, jako pro nějaké studentíka… ale i tak za skoro milion jeden pokojík? Ale tak já jsem z jiného kraje… 8o :?

Hustý, že. Já bych jako studentka unesla tu díru, i to, že to nemá okno!!!
Ale ještě je to vlastně jen pokoj, protože kuchyň je společná.

A když u jedné díry otevřeš dveře, ten z protější díry už je neotevře. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25332
29.11.19 11:16
@ivašot. píše:
Tak to je teda fakt pecka :mrgreen:

Jdeš do toho? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13473
29.11.19 11:16

Tak je to komerční prostor, to není úplně určené k bydlení :nevim: spíš bych to viděla buď teda jako nějaké docasne ubytování třeba pro skupinu zaměstnanců, nebo spolubydleni studentů nebo tam udělat malé kanceláře, když se odstraní ty postele :D Jinak teda ne v něčem takovém bych nežila, mě osobně by vadila společná kuchyň, ten prulez dírou do jakési mini komurky s oknem (proč to tam je vůbec zazdene??) a že je to celé jenom nudle :F

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9126
29.11.19 11:18
@Bábrdl píše:
Jdeš do toho? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Rozhodně :palec:. Chtěla bych vidět, až se v té společné předsíňce a kuchyňce bude motat 8 lidí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25332
29.11.19 11:18
@Kriss Tina píše:
Tak je to komerční prostor, to není úplně určené k bydlení :nevim: spíš bych to viděla buď teda jako nějaké docasne ubytování třeba pro skupinu zaměstnanců, nebo spolubydleni studentů nebo tam udělat malé kanceláře, když se odstraní ty postele :D Jinak teda ne v něčem takovém bych nežila, mě osobně by vadila společná kuchyň, ten prulez dírou do jakési mini komurky s oknem (proč to tam je vůbec zazdene??) a že je to celé jenom nudle :F

Tak pochybuju, že tam bude bydlet rodina. Ale i studenti jsou lidi :mrgreen:

Kanceláře? Představ si, jak prolejzáš s nějakým obchodním partnerem tou dírou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25332
29.11.19 11:19
@ivašot. píše:
Rozhodně :palec:. Chtěla bych vidět, až se v té společné předsíňce a kuchyňce bude motat 8 lidí.

Možná tam budou bydlet hobiti :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25332
29.11.19 11:20

Není to úplně pro klaustrofobiky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3587
29.11.19 11:21

Tak mě chytl klaustrofobický záchvat, jen jsem koukala na fotky. Tohle fakt někdo koupí? Jak jsem viděla tu „terásku“, tak si říkám, že to není až tak hrozné a pak tam vidím to okno :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13473
29.11.19 11:24

@Bábrdl tak já bych to třeba pro rodinu viděla jako komplet celej ten byt, ne jenom jednu místnost :mrgreen: ale stejně je to řešený děsně blbě, ty mikro místnosti a vchod přímo přes kuchyňskou linku :D a studenti si zas těžko budou kupovat jeden pokoj za Mega :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama